Pulykatojás

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)
2016. április 5.

Ez az a krém, aminek szétvágod a tubusát, hogy az utolsó csepp se menjen kárba. Könnyen felszívódik (úgy issza magába a bőröm, mintha szomjazna rá), jól hidratál, könnyen kenhető. Örülnék, ha nagyobb kiszerelésben is lehetne kapni.

Essence Mini Sheer Lipbalm

Essence Mini Sheer Lipbalm
2015. szeptember 17.

régóta szerettem volna egy pink-lila (fukszia?) színű rúzst. A müllerben találtam ilyen ceruza alakút, de sajna 6000 forintot sajnáltam érte. Két héttel később megláttam itt a krémmánián ezt a rúzsceruzát szinte tizedéért a highend-es verziónak. Ma megvettem a Chubby Berry árnyalatot és máris imádom. Épp annyira fed amennyire még nem hivalkodó és szuper illata van (valamiért a tinikorom ugrott be róla). Ja és nem mellesleg egész jól hidratál.

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)
2015. szeptember 10.

Huh. Érdemes volt megvenni. Még sosem tapasztaltam olyat, hogy bekenem az arcom és nem csillog, hanem épp az ellenkezője. Ez ám a matt arcbőr! És az illata is nagyon bejön.

Missha The Style 4D Szempillaspirál

Missha The Style 4D Szempillaspirál
2015. szeptember 9.

Korrekt szempillaspirál. Kb. 1200 forint volt ebay-en, de megérte az árát.
A csomagolása elsőre strapabírónak tűnik. Érdekes, hogy a kupakja hideg. Egyébként egyszerű a dizájnja, de ez nem baj, sőt, elegánssá teszi.
Természetes, fekete pillákat lehet vele elérni, úgyhogy ne számítsatok dívás tekintetre. Könnyű felvinni, az állaga is pont jó. Nem tapadnak össze a pillák, nem csomósodik. Ja és nem kormol a szem alá.
Langyos vízzel könnyen lejön, nem kell agyondörzsölni a szememet.
Tökéletesen tudja, amit egy szempillaspirálnak tudnia kell. Ötös!

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2015. augusztus 31.

Jó kis púder. Elég sokat kapunk ezért az árért. Egyenletesen lehet vele dolgozni és nincs maszk hatása, de az azért túlzás, hogy "Segítségével egész nap matt marad az arcbőr". Azért egyszer kétszer nem árt a nap folyamán ránézni. Mindent egybevetve akkor is ötöst érdemel.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2015. március 10.

Nem rossz, de azt hiszem áttérek egy másik szemöldökcerkára. Sajna a 02-es túl világos, a 04-es meg túl sötét. Miért nem gyártanak 03-as árnyalatot? Ezért az árért nem vártam tartósabbat, de nehéz vele dolgozni, túl kemény az állaga.

Sierra Bees Organic Honey Lip Balm

Sierra Bees Organic Honey Lip Balm
2014. október 10.

Ez egy csoda!!! Hogyhogy eddig még nem találtam rá? Természetes és még használ is. Az illata is finom, a pasim imádja.
Kár, hogy csak rendelés útján lehet hozzájutni, de az öt pont az jár.

Essence Souflé Touch Hab Állagú Pirosító

Essence Souflé Touch Hab Állagú Pirosító
2014. október 10.

Nem tudtam az arcomra felkenni, mert inkább az ujjaimat színezte.
Kipiszkáltam a krémet és az üvegében gyöngyöt tartok. Arra legalább kiváló.

Essence Stays No Matter What 24H Vízálló Szemceruza

Essence Stays No Matter What 24H Vízálló Szemceruza
2014. október 10.

Nem drága. Ez az egyetlen pozitívuma, illetve még ez sem, mert még ennyit sem ér. Emiatt a ceruza miatt vettem új hegyezőt, amin kifogott a borítása. Az se segítene rajta, ha faburkolata lenne, mert a belseje sem megfelelő. Nem tudtam vele rendes vonalat húzni és amit sikerült, az is halovány lett. Nagy-nagy csalódás ez egy essence terméktől. Ez a márka jobb ennél.

Essence Like Best Friends Forever EDT

Essence Like Best Friends Forever EDT
2014. szeptember 18.

A csomagolása alapján tiniknek való illat, ezért kicsit tartottam tőle. Nem is vettem meg egyből. Csak kipróbáltam más parfümökkel együtt és mikor este megszaglásztam őket, hatalmas meglepetésemre a kicsit cukorkás illat az én bőrömön - nem tudom máshogy kifejezni magam - megkomolyodott.
Ez a mostani kedvencem (nálam leváltotta a D&G 3 L'Impératrice-t) és még az ára sem húzós, sőt. :)