Pulykatojás

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta
2013. augusztus 26.

Engem a mojitora emlékeztet az illata. Nagyon szeretem.

Baba Harmatfriss Tusfürdő

Baba Harmatfriss Tusfürdő
2013. augusztus 26.

Kedvenceim a Baba tusfürdők és köztük is ez a legjobb. Imádni való illata van. Frissítő, sokáig érezni és nem tolakodó.
A másik nagy kedvenc a zöld citromos, mentás tusfürdő.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2013. augusztus 26.

Jól fed és végre kapni világos bőrre is alapozót. Az illata érdekes, de nem zavaró. Sajnos nekem is nehéz eldolgozni ezért sajna egy pontot le kell vonnom.

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2013. augusztus 26.

Ez az első hozzászólásom, ezért gondoltam elsőre valami olyasmiről írok, ami nagyon bejött.
Eléggé izzadós típus vagyok. Jobban mint az átlag. Épp ezért már fel is adtam, hogy valaha találok egy jó izzadásgátlót (még a Vichy csodaszere sem jött be), úgyhogy minden mindegy alapon beruháztam erre a dezodorra. Betartva az utasítást a dobozon, csak este kente be magam és láss csodát, hatott. Következő este nem is használtam, mivel 48 órás védelmet ígér és ezt maximálisan be is tartja, még a zuhanyzás ellenére is. A bőröm még a második nap is csontszáraz volt.
Persze van benne alumínium, de én csak nyáron, vagy stresszes esetekben fogom használni.
Szóval, izzadósoknak nagyon tudom ajánlani. Igazi megkönnyebbülés, hogy nem kell még kánikulában sem az izzadságfoltoktól félni. :)