pumukli21

Regisztráció dátuma: 2010. december 6.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2010. december 6.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Estée Lauder Micro Essence

Estée Lauder Micro Essence
2020. április 19.

Hosszas fórum olvasgatás után döntöttem a lotion mellett. Nagyon megszerettem, nem tonik, hanem lotion- szérumnál hígabb.
Illatmentes, de mégis van egy semleges illata, a bőr nagyon szép lesz, jól hidratál és kevesebb krém is kell a lotion felvétele után. Ára borsos, de megéri, mert sokáig elég. Jelenleg a gránátalmás arclemosó krémmel együtt használom felváltva az Advanced Night - Micro Cleansing Foam arclemosóval. Kiváncsi vagyok milyen az új cseresznyevirágos verziója.

Sensai Silky Purifying Cleansing Cream Step 1

Sensai Silky Purifying Cleansing Cream Step 1
2016. január 24.

Nem hozza le a sminket, és a zsírt sem reggelente arcbőrről (2-essel használva ok) , illata állaga ellenben nagyon kellemes. Nem venném újra, pláne mivel 34.000 ft a szappannal egyben.

Sensai Creamy Soap 2

Sensai Creamy Soap 2
2016. január 24.

1-es és 2-es termékeket használtam (1- Silky purifying Cleansing Balm + Silky Purifying Creamy Soap). Az 1-es -et sajnos eladó rámtukmálta Douglesben a radír helyett, hogy milyen jól leszedi a sminket... hát sehogy sem szedi le...de én balga megvettem a radír helyett. A szappan ellenben tényleg gazdaságos és szépen leszed mindent és nem szárít egyáltalán. Smink leszedésre Erno Laszlo sea mud szappanját használom inkább. Újravenni sajnos nem fogom.

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm
2015. október 11.

Most sikerült újra beszereznem, mert már nem volt Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream-éből Douglasban... nem rossz kis krém, hidratál, nem csípi a szemet, ránctalanító hatásáról még nem tudok nyilatkozni. Illatát nagyon szeretem :)

Estée Lauder Double Wear All-Day Glow BB

Estée Lauder Double Wear All-Day Glow BB
2015. október 11.

Nagyon meg vagyok elégedve EL BB krémével, tényleg szebb, egészségesebb bőrképet ad, azt adja, amit ígér: ragyogóvá- de nem zsírosan fénylővé teszi az arcbőrt. Én arcbőröm fakó, élettelen, ezt a problémát jól orvosolja. Fedése: nekem elég (olyan közepes- mint Chanel- vitalumiere-é). Tartóssága: 9 órát kibír simán. Kombinált bőröm miatt a nap második felében nekem már púderrel kell korrigálnom az arcom. Összességében tehát jó kis termék, bár más márkák BB krémeit nem próbáltam, így nincsen összehasonlítási alapom. Szín: nekem a szín bejött: Intensity 2.0- bár a hölgy eggyel sötétebb színt javasolt. Megjegyzés: Estee Lauder Nutritious Vita-Mineral Moisture Creme -mel használom (ami szintén energiabomba a fáradt stresszes bőrnek) + EL advanced night repair szérumával.

Lee Stafford Dupla Volumennövelő Hajhab

Lee Stafford Dupla Volumennövelő Hajhab
2015. június 11.

Hát, én nemrég vettem és nem vagyok hanyatt esve az illatától, pedig szalonbol kaptam elvileg ...a hatásáról majd később tudok csak beszámolni, mert ma reggel csak száraz hajra vittem fel, Mitchell volummenövelő hajhabjával együtt...egyelőre csalódás :(

Palette Salon Colors Krémhajfesték

Palette Salon Colors Krémhajfesték
2015. február 21.

9-7 es Rézszőke árnyalatot használtam, teljesen meg vagyok elégedve a végeredménnyel, csillogó, természetes színt kaptam. Tökéletesen befogta mindenhol. Olyan színű lett mint a dobozon, mindenki azt hiszi, h. természetes vörös a hajam :-))

Lush Fairly Traded Honey Sampon

Lush Fairly Traded Honey Sampon
2014. január 11.

Mintát kaptam belőle, amit ki is próbáltam, hát lenyűgöző. Szálkás seprű hajvégeim hidratáltak, super fényesek és az illata se rossz, nem tolakodó.
Tuti megveszem a nagy flakonnal, pedig eladó Rehabot ajánlotta American Creammel. Szőkített a hajam, zsíros hajtő, száraz hajvégek. Külön jó, h. nem kell utána semmilyen krémet olajat a hajvégedre kenni. Külön megjegyzem: Semmilyen kondícionálót nem használtam a sampon után. Csillagos ötöst adok!
Csak azt nem értem USA-ban mért van egy árban a többi samponnal, itt meg miért sokkal drágább...

Heavy Controlling Lotion (P.M. only)

Heavy Controlling Lotion (P.M. only)
2013. október 11.

Nekem bevált!

Sziasztok,
tavasz óta használok ErnO L. termékeket a vegyes bőrömre. Ez az éjszakai fehér tonik azonnal összehúzza a pórusokat. Este lefekvés elött szoktam felrakni- kellemes gyógynövényes illata van - fehér lesz tőle egész arcom és reggelre egyáltalán nem fénylik a zsírtól a bőröm.
Ha pattanásaim vannak- napközben is felkenem alapos arctisztítás után. Egész arcomra használom- pedig csak t-zónában zsíros a bőröm, ennek ellenére nem szárítja ki sehol sem a bőröm. Nagyon elégedett vagyok a termékkel.

Update: rettentően felment az áruk mióta uj a csomagolás :-( Sea mud szappan ráadásul kevesebb is lett 170 gr-os volt és 14.000, most 150 gr-os 17500ért ._((((

Dove Supreme Body Silk Testápoló Krém

Dove Supreme Body Silk Testápoló Krém