punkpenge

Regisztráció dátuma: 2016. november 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Terra Naturi Ajakkontúr Ceruza

Terra Naturi Ajakkontúr Ceruza
2017. január 29.

Nagyon szép színek vannak, mattos hatás, bár kissé szárít. :/

Terra Naturi Bronzos Púder Duo

Terra Naturi Bronzos Púder Duo
2017. január 29.

Nehéz felvinni és az én eleve bronzos bőrömön inkább csak púderként használatos, de a színe nagyon szép nem sárgás:)

Lora Hegyezős Szemceruza

Lora Hegyezős Szemceruza
2017. január 29.

Használhatatlan, krémes állaga van, közben csomósodik...

Lady Ann Szemceruza

Lady Ann Szemceruza
2017. január 29.

a fekete koromfekete, brutál tartós és nagyon jól lehet vele dolgozni. Hát én lehidaltam tőle, a legjobb szemceruza amit eddig próbáltam. Csillagos 5-ös!

Essence Juice It! Glossy Lipliner

Essence Juice It! Glossy Lipliner
2017. január 29.

Nagyon szép pigmentált színek. Ez a fajta ceruza nem a kedvencem az essencetől, mert szárazabb mint a tekerősek és néha szárítanak,néha furán kopik le, de árát megéri!

Essence Longlasting Lipliner

Essence Longlasting Lipliner
2017. január 29.

Nagyon imádom! Az összes szín megvan belőle. Tartós, pigmentált, nem kenődik, és nem szárítja az ajkakat!

Essence We Are... Flawless Contouring Lipliner

Essence We Are... Flawless Contouring Lipliner
2017. január 29.

Nagyon nagyon szeretem! Az összes színben megvan! Bátran kijelentem hogy az essence-nek ezekkel a termékeivel vagyok a legjobban megelégedve! Pigmentált színek, tartós, mattos-krémes hatás, közben pedig egyáltalán nem szárít! Akár 8 órát is kibír, úgy hogy közben iszok. eszek :)

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2017. január 29.

Az egész csomagolás,kialakítás béééna. Ez a kihuzogatásos dolog nem jön be, és el is tört a kupakja. Maga a szemöldökfesték, nagyon poros állagú, de ezt is vártam, az applikátor szintén hasznavehetetlen, de egy saját ecsettel szépen felvihető a szemöldökre a por. Nagyon nature hatást kelt én ezért szeretem használni.

Miss Sporty 24H Pump Up Booster Waterproof Mascara

Miss Sporty 24H Pump Up Booster Waterproof Mascara
2017. január 29.

Valóban vízálló,és szép fekete színe van, nem pereg le és nem kenődik el. Megéri az árát,bár a keféje nagyon nagy ormótlan,nehéz felvinni a pillákra a cuccot :D Éss hamar elfogy :(

Lovely Maxi Lips With Collagen Szájfény

Lovely Maxi Lips With Collagen Szájfény
2017. január 29.

Ragacsos, apró csillámos,nagyon fincsi illat, viszonylag tartós, és valóban mintha megduzzasztaná az ajkakat,lehet csak optikailag. Nagyon régi az enyém és már szerintem nem lehet kapni sehol. Szerintem egy szájfény egyik tulajdonsága hogy ragadós ugyhogy ezen nem lepődjön meg senki