Pünyike

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2021. november 20.

Szétmarta a fejbőrömet! Már amiatt is 1*, mert iszonyatosan zsírosít, pedig normál a fejbőröm. Két hónapja vettem, első hajmosás után másnap már csatakos volt a hajam és iszonyatosan viszketett. Ismét megmostam a hajam ezzel a termékkel, de akkor már nem csak zsíros lett a hajam, konkrétan szétmarta annyira, hogy sebes lett. A balzsammal együtt akartam használni, de véletlenül 2 db sampont vettem. Kidobtam, mert még ingyen sem adnám senkinek, az ellenségemnek sem!
Az illata jó.

Vízangyal Aquatic Blue Folyékony Szappan

Vízangyal Aquatic Blue Folyékony Szappan
2021. november 14.
(!)

Tesztelésre kaptam szeptember végén, október elején. Ma fogyott el.
A csomagolás igen tetszetős, az illata szolíd, színe víztiszta. Nem nagy adag, de egy pumpálásnyi is elég volt ahhoz, hogy tiszta legyen a kezünk. Kislányaim ekcémásak, nem szárította a kezüket, semmi gondot nem okozott.
Kiadós, nem szárít, illata kellemes.
Az ára pedig...mindenki el tudja dönteni, hogy mennyit hajlandó fizetni egy szappanért. Magunknak sosem vettem ezer forintál drágább szappant, gyermekeimnek viszont igen, több ezer forintért az ekcéma miatt. Le fogom cserélni. Nekem megéri.

A-Ret Tretinoin Gel 0.05%

A-Ret Tretinoin Gel 0.05%
2021. május 2.

Bő egy hónapja használom. Mivel évek óta 1%-os retinolon "élek" (napi kétszer, reggel és este) és gondot nem okozott, erősebbre váltottam. Úgy gondoltam, ezt kétnaponta fogom használni, ha már edzett a bőröm, de nem volt jó ötlet. Túltoltam. Fájdalmat nem okozott, de nagyon kiszárította a bőrömet és rettenetesen hámlott. Heti egyszer használom, semmi problémám nincs így vele. Én az anti-aging hatása miatt vettem meg, arról még nincs infóm, hogy az a hatása valós -e, majd pár hónap múlva megírom. Nagyon ritkán (havonta egyszer, tudjuk, hogy miért) előfordul az arcomon néhány kisebb, pattanás-szerű képződmény, amik pár napig maradnak. Ezekkel egy nap alatt leszámolt. Lefekvés előtt használom, reggelre szép a bőröm. Eddig ennyi, amit el tudok róla mondani.

L'Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi

L'Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi
2021. április 29.

UPDATE:
Érdekes megfigyelni a változást, amin átmegy az ember. Az előző értékelésem óta megváltozott alaposan a véleményem. Akkor igyekeztem elhasználni, fújkáltam ide-oda, míg végre elfogyott. Majd elkezdett hiányzott. Nem tudom az okát, azt sem, hogy mikor történt, de szerelem lett, hatalmas szerelem. Semmi poloska vagy szürkeség, unalom. Kedves, bájos, őszinte illat. Vásároltam 10 ml-t, már nem fújkálom feleslegesen, vigyázok rá.
2017.09.25.
Jó kis poloska illata van elsőre. Pár perc elteltével tipikus zöld illat lesz belőle. Szeretem a zöld illatokat is, de ez nekem túlságosan is az. Sőt, inkább szürke illat. Unalmas. Nem igazán tartós. 2*

Lancôme Énergie De Vie The Smoothing & Plumping Pearly Lotion

Lancôme Énergie De Vie The Smoothing & Plumping Pearly Lotion
2021. február 3.

Elég néhány csepp és valóban megszűnik a feszülő érzés. Mivelt tényleg keveset kell belőle használni, így sokáig elég egy flakon. Vízhiányos bőrömnek ez egy csodaszer - lenne, de nem tudom elviselni az illatát. Nagyon sajnálom, mert szuper termék, de alig nyúlok érte az illata miatt. Felteszem eladásra/cserére.
A hatása 5*, illat miatt nem vonok le semmit.

Balmain Extatic EDP

Balmain Extatic EDP
2020. november 23.

Nagyon édes illat, sajnos nem érzek mást. Se virág, se gyümölcs. Nem valami tartós, de nem is baj számomra. Édes kis semmiség, így tudnám jellemezni.

Lanvin Jeanne Lanvin

Lanvin Jeanne Lanvin
2020. november 23.

Az én bőrömön inkább gyümölcsös, virágos jegyeket egyáltalán nem éreztem. Finom málna egy kis citrussal. Valamikor régen, még kislány koromban volt hasonló illatú samponom, nagyon szerettem, hogy málna illatú a hajam. De már nem vagyok kislány, ezért nem is tudnám elképzelni magamon. Nálam fiatalabb korosztály illataként tudnám elkpézelni. Mosolygós, üde, pirospozsgás lányokon. Pont, mint a málna. Sajnos nem tartós egyáltalán.

Cacharel Amor Amor

Cacharel Amor Amor
2020. november 23.

Nagyon finom, virágos-gyümölcsös illat. Sajnos valóban nem tartós, pedig jó lenne egész nap érezni magamon ezt az isteni illatot.
Ilalt: 5*
Tartósság: -2*

Armaf Italiano Donna EDP

Armaf Italiano Donna EDP
2020. május 14.

Kíváncsi voltam, milyen illatot választanék, ha nem az illatjegyeket, kizárólag az üveget nézném. Az olcsóbb parfümökből mazsoláztam, erre esett a választásom. Izgatottan vártam, hogy mi fog kisülni ebből, amíg nem szaglásztam meg, addig nem is kutattam a jegyek után. Ez valami mennyei! Semmi alkohol az elején, én nem is tudom, hogy mit érztem, de az nagyon finom volt. Jegyek ismerete nélkül édes-ánizsos illatot éreztem, ami az idő elteltével mélyült. Pézsma, vanília, szantálra meg mertem volna esküdni, még a tonkára is, de jázminra nem. Pedig ott van az, ha nem is határozottan, de ott van. Érdekes, az egész eggyé válik a bőrömön és egészen a lecsengésig marad is. Az elejétől a végéig érzem az egészet, egyben. Ez más, mint amiket használni szoktam. Nem bántam meg ezt a kis játékot, mert rátaláltam egy illatra, amit biztosan újra fogok venni. Szerencsém volt. Hihetetlenül finom, tartós, nagy hatósugarú. Nagyon sokan kérdezik, hogy mi van rajtam, mert nagyon finom. Az bizony!

Chopard Casmir

Chopard Casmir
2020. május 14.

Hallottam már erről az illatról, de soha nem szagoltam. Nem tudtam, hogy milyen lehet, mégis elutasítottam. A férjem tolta a papírcsíkot az orrom alá és nagyon megtetszett. Valamikor télen volt ez, meglepődtem, hogy a Casmir, szóval megvettem. Finom, melengető illat. Igazából nem érzem a jegyeit külön, a bőrömön egyben van az egész, de 70%-ban a vanília dominál. Nem szeretem a vaníliát, de ez nagyon finom. Vaníliás cukor illata van. Hatósugár jó, tartósság viszont pocsék. Hétköznapi, téli illatnak pont megfelel.