pupaj

Regisztráció dátuma: 2016. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kallos Kjmn Omega Gazdag Regeneráló Hajpakolás

Kallos Kjmn Omega Gazdag Regeneráló Hajpakolás
2022. május 30.

Sűrűn festett és vasalt vekonyszálú hajam van, sampon után balzsam előtt szoktam használni törölköző száraz hajon, nem minden mosásnál. Heti vagy 2 heti 1 alkalommal használom és észrevehetően jobb tőle a hajam állaga,nem törik úgy és nem zsírosodik jobban tőle.

Kallos Kjmn Multivitamin Energizáló Hajpakolás Ginzeng Kivonattal és Avokádó Olajjal

2022. április 27.

Jó árú, sok van benne, szinte egy évig is kitart így, hogy 2 hetente 1x használom. Szeretem, újra fogom venni.

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Sampon

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Sampon
2022. április 27.

Nekem eddig az összes balea termék bejött, köztük ez is, az áráról nem is beszélve.

Balea Professional Sampon Barna Hajra

Balea Professional Sampon Barna Hajra
2022. április 27.

Festett barna haj sokkal lassabban kopik tőle, jól tisztít, illata és az ára is jó!

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2022. április 27.

Nem tudom miben különbözik a többi részétől, de nagyon szépen befogja a hajam és nem engedi a színét sem.

SYOSS Baseline Hajfesték

SYOSS Baseline Hajfesték
2022. április 27.

Azt hittem ez egy minőségi termék.
Kékes fekete festéket vettem belőle, a hajambol azonnal elkezdett látványosan kopni, de a párna huzattol kezdve mindent megfogott és benne is maradt.
Szép szine van közvetlenül festés után, de 3 4 mosás elteltével kopott, rossz állagú lesz a haj. A színét több mint egy hónap után is látványosan engedte.

Garnier Color Naturals E0 Kiszőkítő Krém

Garnier Color Naturals E0 Kiszőkítő Krém
2022. április 27.

Roncsolás nélkül szívta ki a sötét, hosszú, vekonyszálú hajat. Ez után elég egy gyengébb sima szőke festék és abszolút hamvas szőke lehet szinte bárki haja.
(Egyedül a festett feketével nem csinalt semmit)

Joanna Naturia Color Tartós Krémhajfesték

Joanna Naturia Color Tartós Krémhajfesték

Borzalmas!
Hamu szürke hajra lett kenve egy "fekete áfonya"
Az ígért szín helyett lila lett.

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező
2021. június 22.

Füstös ezüst színű árnyalatot próbáltuk ki platina szőke hajon, 2x is mindent a leírás szerint.
Be sem fogta elsőre, másodjára meg egy enhye fakó foltos árnyalatot adott egy mosásig..

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték
2021. június 22.

"Mercury blue" árnyalatot használtam több mint egy évig. A színe nagyon szép, előtte kicsit világosítani kellett a hajamon, hogy befogja (középbarna a természetes hajszínem, egy sima szőkítővel elég ha 2 - 3 árnyalatot világosítunk rajta bőven elég. )
VISZONT!! : 1 hónap alatt szinte teljesen kikopik, így nem elég a tőfestés hanem az egész haj hosszát kellene havonta egyszer legalább festeni..
Elvileg tartós hajfesték, gyakorlatilag színező.
A színe miatt 5 csillagot érdemel, viszont a tartósságáról ez már nem mondható el.