Pupi1984

Regisztráció dátuma: 2017. május 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. május 27.

Perfekt termék! Imádom! Hatalmas mennyiség olcsón! Illatmentes, gyorsan beszívódik és kiválóan hidratál! Reggel magában, este a geek&gorgeous 101 HA 5 light után használom! A kettő együtt reggelre hihetetlenül látványosan szebbé varázsolja az arcbőrömet! Nem nehezíti, fullasztja, zsírosítja a bőröm! Amíg gyártják veszem!

Nature Box Sárgabarack Sampon

Nature Box Sárgabarack Sampon
2019. január 11.

Kókuszossal együtt vásároltam meg, mert jónak gondoltam. Szerettem volna valami mást kipróbálni. Nem mintha szükséges lett volna, de csak nőből vagyok na! A fene egye a pofámat! Nekem nem jó egyik sampon sem. Mosás után a hajtő zsíros és lapult, a hajvég pedig száraz! Alaposan öbítek bő vízzel, balzsamozok és pakolok odafigyelve, hogy a hajtőre ne kereüljön. Kézmosásra alkalmas!

Garnier Ultra Dolce Latte Riparatore

Garnier Ultra Dolce Latte Riparatore
2018. november 26.

Nagyon szeretem! Tusolás után vizes bőrömbe masszírozom, így kevés is elég. Hamar beszívódik, az illata kellemes, kissé édeskés. Ragacsos, dágványos, sikamlós réteget nem hagy a bőrön! Feltételezem jól hidratál, mert nem húzódik a következő krémezésig a bőröm! Viszketést vagy bármilyen allergiás reakciót nem okozott. Olaszországban vettem a 400 ml-es kiszerelést kemény 4 Euróért. Jó terméknek tarom és parabénmentes! Mivel még nem fogyott el, így nem néztem utána itthon kapható-e, de remélem igen, mert újraveszem.

Ralph Lauren Romance For Women

Ralph Lauren Romance For Women
2018. november 10.

Megérkezett! Online rendeltem, mert Miskolcon van egy, azaz egy Marionnaud parfüméria, ahol gyakorlatilag a parfümválaszték ...hagyjuk :( A Müller sem áll a helyzet magaslatán!
Az illat 15 évvel ezelőtt ejtett rabul, ami azóta is töretlen! Szeretem! Az illat, ami boldoggá tesz. Félelmetes, hogy egy illat milyen hatással tud az emberre lenni. Jellemezni nem akarom, mivel nem is tudom, ez nem az én szakterületem, de egyet bizton állíthatok, hogy nem trendi az illat. És ez bizony így van jól! Az illatról mindig egy törékeny, elegáns, szép és intelligens nő jut az eszembe. Hogy ki, az mindegy. A lényeg, hogy ritkán látni olyan szépséget! Mondjuk Gisele Bündchen! A NŐ! Magas, karcsú, annyira szép, hogy az már lehetetlen és okos!!!! Minden sz....-tól mentes, akihez ha hozzászól az ember, akkor mosolyogva válaszol! És ez az illat öleli körül! PERFEKT! Az illat tartós, ruhámon másnap is érzem, bőrömön este a férjem illatozza!

Nuxe Huile Prodigieuse EDP

Nuxe Huile Prodigieuse EDP
2018. szeptember 4.

Tyű! Hűha! Illatozok itt magamnak és keresem a szavakat! DE NEM TUDOK MEGSZÓLALNI SEM! Hmmm.... Franciaországban érzem magam! Elegáns, kifinomult és tartós! 100 csillag!

Chanel Levres Scintillantes Szájfény

Chanel Levres Scintillantes Szájfény
2018. augusztus 7.

Nekem a 477-es Rose De Lune árnyalat van meg.Mesésen csillog a számon, de nem hivalkodó. Ha vigyázok rá nem kopik le hamar, a szám nem issza be, illetve nem ragacsos! Szeretem! Szerelem!

Lanvin Oxygene

Lanvin Oxygene
2018. augusztus 7.

Serdülőként imádtam ezt az illatot és volt is egy üveggel belőle. Aztán valahogy feledésbe merült. Eltűnt! Vagy csak az egyetem miatt nem volt pénzem megvenni :-) Nemrég rendeltem mintát belőle, hogy ismét érezhessem. Könnyed, nagyon bőrközeli, egybeolvad a bőrömmel! Esti tusolás után használtam és egy pohár rozéval kiültem az erkélyre! Naplemente és egy kis hűvös szellő! Frissnek, tisztának és könnyűnek éreztem magam! Jól esett kussba lenni, jól esett, hogy senki sem pofázik végre! Jó! határozottan jó! Nem mondanám tucatillatnak, sőt. Cukros, édes, testes és füstös illatok világát éljük és esküszöm ez az illat annyira jó közöttük! Jó, de nem veszem újra, mert esti zuhanyzást követő rozézás naplementében ritkán adatik meg nekem!

Moschino Stars

Moschino Stars
2018. augusztus 3.

Jujj, de dúrva! Brutàl! Tavaly 2000 Ft volt az 50ml-es kiszerelés a Marionnaudban! Épp fizettem, mikor a pulton volt belőle 3 db gyakorlatilag fillérekért! Tesztere már elfogyott, de az eladó meggyőzött, hogy ez a tuti! Mondom oké, ha nagyon nem lennénk harmóniában, majd ancimancinak lepasszolom! Fú ba....a kutya! Neki sem és nagyjából senkinek a környezetemben! Matrónáknak sem! Ezt az illatot esküszöm senkin sem tudom elképzelni! Pffff....nem jóóó illat! Rettenet! Borzalom! Maga a pokol! Te jó ėg! Aki megalkotta, az vagy sokat ivott, vagy szïvott vagy az ég sem tudja mit csinàlt, de orrban nem volt jelen!

Old Spice Lionpride Izzadásgátló Stift

Old Spice Lionpride Izzadásgátló Stift
2018. július 30.

Legjobb dezodor! Nőből vagyok és imádom! Rajtam kicsit sem pasis. Kellemes, friss az illata és egész nap tartja magát! Nem vagyok izzadékony, büdösödő pláne nem, mindösszesen egy aluminium mentes dezodort kerestem. Igaz BHT-t tartalmaz, de ez van! Csak nem fogok belepusztulni :-)

Balea Kókusz és Ananász Tusfürdő

Balea Kókusz és Ananász Tusfürdő
2018. július 25.

Kézmosásra perfekt! Nem szárít, illata hamar elillan!