Purnima

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna
2019. december 30.

1 év eredménytelen keresgélés, és elrontott szín után végre megtaláltam a tökéletes hajfestéket. Tesztelem már sok mindent: Kevin Murphy, Organic way, Alfaparf ammóniamentes, de egyik sem volt valami miatt az igazi.

Amiről indultam: középbarna, kb 40%-osan őszülő, vastagszálú, hullamos haj, 1 éve a fent említett festékkel festve. Vártam 2 hónapot mire kipróbáltam a Khadit, nem hőmérőztem, buborékok alapján lőttem be a hőmérsékletet, 2 órát rajta hagytam és tökéletes lett. 2 nap múlva sima kókuszolajat kentem rá, és még tökéletesebb lett. Az őszeket szőkésre fogta be így elsőre, de pont ez tetszik benne, hogy természetes az összhatás. Pici vöröses fénye van, viszont nekem alapból is ilyen a hajam+az előző vegyifesték is mellé lett lőve és túl vörös és világos lett a mogyoróbarna. A Khadi ezt a lenövést is szépen korrigálta. Részemről csillagos 5-ös. :)

Martina Gebhardt Happy Aging Intenzív Bőrápoló Olajkapszulák

Martina Gebhardt Happy Aging Intenzív Bőrápoló Olajkapszulák
2019. október 21.

Hihetetlen, hogy még senki nem írt ide, pedig mindenidők legfinomabb olaja ez. Nekem olyan mint ha selyembe öltöztetném az arcom és az megvédene minden káros hatástól ami a külvilágból érkezik. Egy kapszula kicsit sok, el szoktam kenni nyakra, kézre is, aztán megvárom amíg beszívja a bőröm, van egy kis sárgás színe, de ez a felesleg letörlése után eltűnik. Olajos, pattanásokra hajlamos a bőröm, amit a szintén MG zsálya termékcsaláddal mentesítek. Télen pedig hozzáadom ezt a kis hidratálást. Csodaszer, na. :)

Mádara AHA Peel Mask

Mádara AHA Peel Mask
2019. október 11.

Több mint 10 percig fent volt, de így sem csinált semmit. Se csipkedés, se pirosodás, se puhább bőr. Úgy tűnik az Ilcsis hámlasztóján kívül nekem más nem használ. :/ Még szerencse, hogy csak minta volt.

Byredo Gypsy Water

Byredo Gypsy Water
2019. augusztus 24.

Én szeretem a gypsy-ket is, és a water-t is, de ez se nem gypsy, se nem water. Cserébe viszont 2-3 fújás reggel és a könnyű vaníliát érzem magamon egészen estig. Nekem bizony tartós.

És valahol azzal a véleménnyel is egyetértek, hogy férfin lenne az igazi, ha citrusosabban és fásabban száradna rajta.

Szerettem volna szeretni, de nem. Ha víz, akkor Kurkdjian: Aqua Vitae, ha vanília, akkor Creed: Sublime Vanille.

+1: nem tudom, hogy az alapanyaga olaj alapú, vagy micsoda, de bőrre fújva olajos nyomot hagy, amit ha nem törlök le látszódik, nem szívódik be. Próbáltam más Byredo-t is, annál ez nem volt. Érthetetlen furcsaság. Remélhetőleg valamelyik illatalapanyag ilyen szerkezetű.

Ilcsi Ichtiolos Korrektor

Ilcsi Ichtiolos Korrektor
2019. június 18.

Szerintem több mint 10 éve használom, mindig kell belőle egynek lenni itthon.

Fontos!
1. nem a hagyományos értelemben vett korrektor ez, hanem gyógyító, ezért a színe, állaga is más
2. reggel szoktam felkenni, estére soha, mert amúgy Dr.Hauschka, és Martina Gebhardt bőrápolást követek, és ott szabály, hogy éjszakára SEMMIT nem kenünk a bőrünkre, hanem hagyjuk szabadon lélegezni, tisztulni, gyógyulni
3. nem használok alapozót de bb krémem van emiatt(is)hogy erre a korrektorra tudjam tenni, hogy elfedje a színét, és akkor nem lesz ufo-kinézet
4. éjszakára én alaposan lemosom
5. szőrtüszőgyulladásokra is tényleg remek

Az egyik kedvenc termékem. 🍀

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor
2019. június 14.

-1: gusztustalanul csomósodik, és utána potyog mindenhova, ha nem zárt ruha van rajtad
-2: színes ruhából az olajok amik benne vannak nem jönnek ki 40 fokon, de 60 fokon nem moshatom(eddig két 20e feletti ruhám bánta)
-3: fehér ruha sárga lesz tőle
-4: szőrtüszőgyulladások

+1: a szagokat teljesen semlegesíti valóban egésznapra.

Alfaparf Precious Nature Hajfesték

Alfaparf Precious Nature Hajfesték
2019. május 25.

A festék viszonylag ok, de voltam olyan ostoba és csak felkenés után olvastam el a színelőhívójának az összetevőit. Első helyen: mineral oil=kőolaj. Vagy 15 éve nem veszek olyan kozmetikumot ami kőolaj alapú. Kínos, hogy egy ilyen természetesnek beállított terméket 2019-ben még ilyen összetevőkkel forgalmaznak.

Alteya Organics Rose Otto Face Wash

Alteya Organics Rose Otto Face Wash
2018. október 2.

Először az illata fogott meg, mert hasonlít kicsit a Dr. Hauschka termékekhez, amiket nagyon szeretek. (Csak ez az arctisztító ilyen, a többi totál rózsa illat.) Állaga, tisztító ereje is remek. Már első alkalommal kiderült, hogy: igen, ez AZ amit kerestem. Puha marad utána a bőr, nem szárít. Csomagolás, grafika külön plusz pont. Annyira jól esik ránézni.

Naobay Tonizáló Testápoló Tej

Naobay Tonizáló Testápoló Tej
2018. szeptember 30.

Hidratálás: szinte a nullával egyenlő. Reggel felkenem(testradír után) és napközben már fehéren száraz az alkarom, könyököm. Más testápolókat heti 2-3x használok max.
Illat: flakonban kellemesen citrusos, felkenve rémes.
Állag: könnyen felkenhető, nem ragad.
Csomagolás: na, ez az egy tökéletes, fa kupak, fehér, minimal design. Gyönyörű.

Montale Powder Flowers EDP

Montale Powder Flowers EDP
2018. július 1.

Egyik kedvenc illatom. Megnyugtat és felvidít. 1 fújás reggel és este is érezni. Ára is teljesen baráti. Viszont amire figyelni kell, hogy nyáron csak olyan testfelüleletre érdemes fújni, amit ruha takar, mert nap hatására furi szaga lesz. (Aki nem szereti a púderes illatokat, miért próbálkozik vele amúgy.. ?)