Purnima

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pem Delian Iconic Lips

Pem Delian Iconic Lips
2024. június 15.

Az a fajta termék, ami addig jó, amíg a szádon van(de hamar lenyalod, mert semmi tapadása nincs), aztán semmit nem hidratál. Ennyi pénzért nekem ez édeskevés. Egyedül azért jár egy pont, mert illatanyag nincs benne. Az meg, hogy úton útfélen úgy reklámozzák, hogy jobb, mint a Rhode, az egyenesen taszító marketing.

Oway Hcolor Hajfesték

Oway Hcolor Hajfesték
2024. január 27.

A valaha volt legcsodásabb mentes hajfesték, álomszép színekkel.

Yves Rocher Regeneráló Sampon Bio Jojobával

Yves Rocher Regeneráló Sampon Bio Jojobával
2023. augusztus 16.

Maga a termék nem rossz, viszont az YR üzletpolitikája kritikán aluli. Átcsomagolták, állítólag tettek hozzá jojobaolajjat és pontosan 2x-es áron adják, mint előtte. Évek óta veszem, ismertem az árát.

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil
2023. április 18.

Maradéktalanuk levisz mindent(teszteltem vattás lemosással is utána), finom, gyógynövényes illata van és szépen hidratál. Teszi, amit ígér, igaz, nem olcsón. De ilyen-olyan kupon/kedvezményes napokon 20-30%-kal olcsóbban rendben van.

Pai Skincare Back To Life Hydration Serum

Pai Skincare Back To Life Hydration Serum
2023. április 17.

Ha egy terméket kellene mondanom, amit éltem végéig használni szeretnék, akkor az ez! Annyira csodálatosan hidratál, nyugtat és puhává teszi a bőrt, hogy nem győzöm kiélvezni. Éjszakára használom, BHA-ra kenve, de nyáron hidratáló krém helyett fogom bevetni és csak fényvédőt kenek rá. Álom ez a kis szérum, na. :)

Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil
2023. április 6.

Szerintem kimondottan gyenge termék a Kiehl's vagy a Pai olajos lemosójához képest. Kellemetlen olívaolaj szag, nagyon basic összetevők és ahhoz képest piszok drága. Nem is érzek olyan kellemes hatást, mint az említett két másik terméknél. Mindig is tartottam a koreai kozmetikumoktól, be is igazolódott a félelmem.

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal
2022. november 3.

Eddig azt hittem, hogy én vagyok az ügyetlen, hogy a termék fele a csempén végzi, valóban nagyon híg. Az illata rettenetesen erős, másnap is érezni a fürdőben. Kellemetlen, szintetikus, wc illatosító szag. Felgyülemlik a lefolyóban, azt is szét kell szedni miatta hetente. DE! Meglepően puháva teszi a bőrt, nem szárít, sőt, a testápolók hatékonyabban felszívódnak így. Heti 1-2x használva selymes bőr a jutalom az elszenvedett károkért.

Mádara Plant Stem Cell Age-Defying Sunscreen SPF30

Mádara Plant Stem Cell Age-Defying Sunscreen SPF30
2022. augusztus 29.

Mintát kaptam belőle, de újra és újra meglepőpöm, hogy a Mádara hogyan gyárthat egyszerre kukába való termékeket és olyat, ami évek óta beválik.
Az állaga sztem rendben van, a REN mattító fényvédőm sokkal sűrűbb. A színe...hát, az egészen fura. Sötét, szürkésbarna. Ez kinek áll jól? Meg ősztől tavaszig gyakorlatilag hordhatatlan. Olajos, tág pórusú bőrre katasztrófális. Le kellett púdereznem úgy fénylett. Viszont valóban kellemesen hidratál.
Egyébként biztos, hogy változtattak az összetevőkön, mert nagyon érzékeny vagyok a parfümökre kozmetikumokban és ezt alig érezni, ill.konkrét parfümöt nem is látok az összetevőkben, csak aromát benne.

Mádara Deep Moisture Regenerating Night Cream

Mádara Deep Moisture Regenerating Night Cream
2021. december 30.

Értékelhetetlen számomra egy olyan éjszakai krém, amiben annyi a parfüm, hogy megfájdul tőle a fejem egész éjszakára. És meg ha finom illata lenne... De nem. Irgalmatlanul büdös.

Byredo Bal d'Afrique EDP

Byredo Bal d'Afrique EDP
2021. december 20.

Számomra van benne valami annyira tolakodó és harsány összetevő, hogy keresve se találom a finom púderességet. Talán zuhanyzás után csak, ha lemegy a nagyrésze, mert még este 7-kor is majd megfulladok a reggeli fújástól. Viszont kétségtelen, hogy egyedi illat, semmihez se tudnám hasonlítani.