purpuratulips

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. október 2.

Nekem ez kicsit a nehezebb hidratálók közé tatozik, de nagyon jó! Nem zsírosít, nem lesz tőle több pattanásom, szerintem mindent tud amit egy hidratálónak tudnia kell, ráadásul parfümmentes, ami ebben az árkategóriában nagyon király!

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. október 2.

A legjobb dolog ami az arcommal történhet :)
Olajos, pattanásosodásra hajlamos bőröm van, emellett érzékeny is, szóval megválogatom mit kenek rá. Nagyon szeretem az állagát, és mindig hidratálóval együtt használom.
10/10 would recommend :D

183 Days by Trend It Up Loose Powder Shaker - Porcelain

183 Days by Trend It Up Loose Powder Shaker - Porcelain
2019. május 11.

Tökéletesen megéri. Mindenképpen öltözködés előtt érdemes használni, de amúgy annyira szerintem nem vészes az adagolása. Én vagy a kupakjába, vagy rögtön sminkecsetre teszek belőle és "ütögető" mozdulatokkal viszem fel. Zsírosodó bőröm van, ezzel nem szokott nap végén sem gond lenni.

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)
2019. május 11.

Ajándékba kaptam ezt a sampont az amúgy könnyen zsírosodó hajamra, tehát nem annyira kompatibilis az én hajammal. Annak ellenére, hogy száraz hajra van elvileg kitalálva, borzasztóan szárított. Pakolással használtam, így a hajvégeim szépek, de a töveknél mint egy szénaboglya. Egyáltalán nem ajánlanám száraz hajúaknak. Amúgy nincs vele különösebb baj, de magamtól biztos nem venném meg. (Az illata szinte teljesen semleges számomra.)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. november 25.

Az essence lash princess szempillaspirálom elkezdett egyre jobban peregni, pedig évek óta ezt használom. Sose szerettem sokat fizetni egy szempillaspirálért, gondoltam kipróbálom az itteni vélemények alapján. És milyen jól tettem! Tökéletesen tartja a szempilla göndörítést, hatalmasak lesznek tőle a szemeim, egész nap potyogás és minden elmozdulás nélkül a pilláimon van. Szóval mindenkinek ajánlom :)

Balea Born To Be Lazy Tusfürdő

Balea Born To Be Lazy Tusfürdő
2017. november 25.

Engem is elég könnyű csomagolással megvenni :D Semmi különös se az illata, se az állaga, de cukin mosolyog a fürdőben :)

Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies

Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies
2017. november 25.

Tényleg semmi különös, de szerintem ennyiért megéri, ha egy kis "kényeztetésre" vágyom. Miután leszedtem egységesebbnek tűnt a bőröm. A pattanásokkal semmit se csinál, de szép selymes lesz az arcom tőle. Volt már jobb fátyolmaszkom is, de nekem tetszik ez is :)

HappySkin Jour Naturel Napozás Utáni Tej Bio Homoktövis Olajjal

HappySkin Jour Naturel Napozás Utáni Tej Bio Homoktövis Olajjal
2016. október 28.
(!)

Ezt én is itt krémmánián nyertem, aminek nagyon örültem, mert még sose nyertem semmit :D
Mivel láttam hogy shea vaj van benne tudtam, hogy egy jó sűrű krémről lesz szó ami jól hidratál. Ha felmelegszik a bőröm melegétől akkor semmi gond nincs a kenhetőséggel és nagyon jól és hosszan hidratál. Én csak estére kentem be vele magam, mert nem szeretem ha nyáron napközben bármi is van a bőrömön (a naptejet leszámítva). Leégésre nem használtam, mert arra csak irixet, vagy valami hűsítős cuccot szoktam használni, de barnulás utánra használtam és kifejezetten jól esett. Meglepően tapasztaltam ezt a barnuláselmélyítő hatást, mert még mindig látszik a barnaságom, pedig elég gyorsan ki szokott kopni, szóval elég szuper e tekintetben. Összességében tényleg mindent teljesít amit ígér, de magamtól nem biztos hogy megvenném.

Pupa Like A Doll Luminys Blush

Pupa Like A Doll Luminys Blush
2016. október 12.

Igazából nem pirosítónak hanem highlighternek vettem meg a 204-es árnyalatot. Barackos színe van a tégelyben, de az arcon szinte csak a fénye látszik meg az apró csillámok amik benne vannak. Igazán szép hatást lehet vele elérni. Sima pirosítónak nekem túl fényes lenne, inkább a mattokat szeretem meg a bronzosítót. Volt hozzá 20%-os kuponom így kb 2600 forint volt, ami szerintem nagyon megéri.

L'Oreal Collection Privée Colour Riche Rúzs

L'Oreal Collection Privée Colour Riche Rúzs
2016. március 29.

A matt piros kollekcióból a Freida's van meg és nagyon imádom. Amikor megláttam a dmben a Julianne's nude árgyalatot hezitálás nélkül vettem meg. Elképesztően tetszik a színe, hidratál. Mindennapi használatra tökéletes. Pontosan egy ilyen rúzst szerettem volna.