puskas.henrietta94

Regisztráció dátuma: 2014. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Idros 5 Izzadásgátló Spray

Idros 5 Izzadásgátló Spray
2019. április 11.

Mindig izzadok, ha nem otthon vagyok. A deóktól tönkrement számos felsőm már. Ekkor vettem meg az Idrost. Két napig bírja kb. 2 nap után egyre jobban izzadok, és az a kedvencem, hogy még ha az Idros mellé kicsi deót is teszek, ugyanolyan büdösnek érzem magam. Kiváló. Kiadtam 4 ezer forintot, hogy ugyanolyan szarul érezzem magam.

Dove Maximum Protection Original Clean Krémdezodor

Dove Maximum Protection Original Clean Krémdezodor
2019. január 25.

Néhány hónapja semmilyen deó nem hatott nekem. Izzadtam nagyon, akkor is ha nem volt melegem. A tavaly nyári felsőimet dobhatom ki, mert a rossz deók és az izzadás tönkretették. A rossz most itt Niveát, Doveot, Garniert jelent,egyszerűen nekem nem hatottak. Erre gondoltam nagy lépés lenne az Idros (drága, sokaknak nem vált be mert marta őket), hát megvettem a Dove Maximum Protection-jét 1600 forintért. Nagy remények után ugyanúgy leizzadtam SŐT még büdös is voltam, ami eddig nem történt meg. Nagyon szégyelltem magam, diákokkal, fiatalokkal dolgozok. Mondjuk bárkivel dolgoznék marhára szégyellném magam. Ez a termék egy IGAZI PÉNZKIDOBÁS VOLT. Este kentem be magam, az utasítások szerint, hagytam megszáradni, majd csak utána öltöztem fel. 2 hétig próbáltam. A végén már este meg reggel is kentem. Nagyot csalódtam.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. május 24.

Én imádtam!

s-he stylezone Gel-Like Körömlakk

s-he stylezone Gel-Like Körömlakk
2016. május 24.

Nekem nagyon bejött, 5 napig volt a körmömön mikor leszedtem, addig csak minimálisan pattogzott le egy-egy köröm oldalán, leginkább a 3. nap után. Én egy olyan peches valaki vagyok, akinek másnapra leugranak a körméről a körömlakkok, ha nem más, a végei úgy lekopnak az első-második nap, hogy elmegy a kedvem a körömfestéstől. De ez a végén egyáltalán nem kopott, pedig mosogattam, súroltam is vele. Szupi. :) Ja, és a fedése remek a 2. réteg után!

Pantene Color Protect & Shine Sampon

Pantene Color Protect & Shine Sampon
2015. augusztus 26.

3-4 hónapig használtam, aztán elkezdte nagyon szárítani a hajvégeimet. Vettem én akármilyen balzsamot, csak száraz volt. De egészen addig nagyon jól szuperált.

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló
2015. augusztus 26.

Szuper jó, jó illata van, gyorsan felszívódik, remekül hirdatál.

Lady Speed Stick Invisible Deo Stick

Lady Speed Stick Invisible Deo Stick
2015. augusztus 26.

Jó illata van, jól bírja a strapát, de invisible ide vagy oda, 1-1 felsőmet csak megfogta...

Lady Speed Stick Gel Fruity Splash

Lady Speed Stick Gel Fruity Splash
2015. augusztus 26.

Jó az illata, de nekem nem csak a ruhámon, a bőrömön is foltot hagyott.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2015. május 8.

Én csak egy kis tasaknyit vettem, annyit tartottam rajta amennyit ír, alig tudtam levakarni az arcomról. Tiszta vörös lett tőle a bőröm, egyáltalán nem volt jó élmény. Felkenés után csípett is. Nem nekem való sajnos.

Avon Outspoken By Fergie Testápoló

Avon Outspoken By Fergie Testápoló