Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2022. február 8.

Sokkal jobb, mint vártam. Nagyon szép hosszú, dús pillákat csinál. Nekem nem kenődik, nem potyog.
Micellás vízzel és olajos lemosóval is könnyedén eltávolítható. Biztos, hogy újra fogom venni.

Avon Gingerbread Tusfürdő

Avon Gingerbread Tusfürdő
2022. január 20.

Nagyon mellé lőttem vele, sajnos. Borzasztó szaga van, nem is nevezem illatnak. Nem tudom mire fogom elhasználni,mert borzalom vele a tusolás.
Ráadásul még jó tartós is.

Garnier Fructis Coco Water Sampon

Garnier Fructis Coco Water Sampon
2022. január 2.

Nagy reményeket fűztem hozzá,de sajnos csalódás ez a sampon. Sokkal hamarabb zsírosodik tőle a hajam, mint más sampontól. A tisztító hatását sem igazán érzem. Egy pozitívuma van, hogy balzsam nélkül is jól kifésülhető a hajam. Szárítás után is puha tapintású,de ennyi. Nekem fontosabb, hogy ne legyen 2 nap után zsíros a hajam.

Cetaphil 24 Órás Hidratáló Krém Száraz Bőrre

Cetaphil 24 Órás Hidratáló Krém Száraz Bőrre
2021. november 1.

Én is a nagy akcióban rendeltem. Eleinte a kezeimre használtam,de újabban az arcomra használom este. Jól hidratál,elég sűrű krém,reggelre mégsem tocsog a fejem. Számomra egyetlen negatívum az ára, de ezért csillagot nem vonok le. Ha kifognék még egy ilyen akciót, akkor biztos újra venném.

Organic Shop Málnakrém Cukros Testradír

Organic Shop Málnakrém Cukros Testradír
2021. november 1.

Eddig csak a málnásat próbáltam,de tervezem a márka többi testradírját is kipróbálni. Nagyon tetszik az illata,kevés kell belőle, jól radíroz nem karcolja a bőrt. Az eredmény puha, selymes bőr.

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2021. november 1.

Teljesen elégedett vagyok vele. Szép ívelt pillákat csinál, két rétegben sem csomósít,nem nehezíti el a pillákat. Nekem a nap végén sem potyog. A keféje is rendben van,könnyű vele dolgozni.

Cien Eyebrow Styler Szemöldökceruza

Cien Eyebrow Styler Szemöldökceruza
2021. november 1.

Az itteni vélmények miatt vettem meg. A dark blond árnyalat nekem tökéletesen passzol. Könnyen természetes hatás érhető el vele. Tartós, nem maszatolódik. Biztos újra veszem.

Dove Nourishing Secrets Revitalising Ritual Testápoló

Dove Nourishing Secrets Revitalising Ritual Testápoló
2021. november 1.

Tusfürdőjével együtt kaptam tavaly karácsonyi csomagban. Nekem nem hozta a szokásos Dove mínőséget, nem hidratált eléggé ės az illata sem igazán tetszett. Őszintén szólva alig vártam,hogy elfogyjon.

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30
2021. szeptember 6.

Szinte egész nyáron ezt használtam, hiába csak 30 spf, egyáltalán nem égtem meg. Nekem nagyon bevált, annak ellenére, hogy elég sűrű krém szépen el lehet dolgozni. Nekem nem hagy fehér réteget, a szemem sem irritálja. Nekem púderrel is jól működik és alapozóval is, igaz csak a Catrice HD Liquid- del próbáltam. Azzal nekem tökéletesen működik.
Az ára is nagyon baráti.

Cetaphil Facial Cleanser

Cetaphil Facial Cleanser
2021. június 30.

Egy nagy akció alkalmával jutottam hozzá,teljes áron valószínű nem vettem volna meg.
Általában nem zavar,ha egy arcra való termékben van parfüm,de ez borzasztó. Még lemosás után is jóval érezni az illatát. Tisztító hatásával elégedett vagyok,de én úgy vettem észre, hogy szárítja a bőrömet. Elhasználom,de nem vásárolom újra.