Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Rexona Stay Fresh White Flowers & Lychee Deo Spray

Rexona Stay Fresh White Flowers & Lychee Deo Spray
2020. január 2.

Nagyon finom virágos illata van,ami nem túl erős,de még a nap végén is érezni lehet. A hatásával is elégedett vagyok, szerintem a nyári melegben is megállja a helyét.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2019. december 30.

Én is az itteni vélemények hatására vettem meg.
Olajos arctisztító után második lépésként használom, illetve van, hogy önmagában.
Nagyon meg vagyok elégedve vele.
Olcsó, szép összetevők, használata után nem húzódik a bőröm, nem szárít. Bár nem érzékeny a bőröm, nekem bevált. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Essence From Santa With Love Szemárnyékoló Ecset

Essence From Santa With Love Szemárnyékoló Ecset
2019. december 29.

Nagyon jópofa kis ecset, ezért is vettem meg elsősorban. De sajnos, nekem sem vált be. Kemény és túl pici. Szerencsére nem volt drága.

Balea Silky Diamond Tusfürdő

Balea Silky Diamond Tusfürdő
2019. december 27.

Elsősorban a csomagolás fogott meg. Kellemes édes karamell illata van, én nem nagyon érzem a bogyós gyümölcsöket,de ettől függetlenül jó.
Krémes, jól habzik. Télen mindennap testápolót használok, így szárító hatásról nem tudok beszámolni. Árban szintén verhetetlen.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. december 24.

Évekig Labellot használtam, számomra valamiért az volt a legjobb. Egészen addig, amíg nem vettem meg ezt. Ma már elsem tudom képzelni, hogy tudtam azt szeretni, amikor szinte óránként kentem a számat vele. Ezzel max kétszer egy nap és tökéletesen puhák az ajkaim. Este bekenem és még reggelre sem lesz száraz. A hűsítő,bizsergető érzés engem nem zavar és hamar elmúlik. Semmi rosszat nem tudok róla írni. Ezentúl már csak ezt fogom venni.

Balea Micellás Arctisztító Kendő

Balea Micellás Arctisztító Kendő
2019. december 19.

Teljesen rendben van, teszi a dolgát. Kellően nedves, elég nagy, nekem egy is elég smink eltávolításához. Nem okoz irritációt, a szememet sem csípi. Nem használom mindennap, úgyhogy egy csomag elég egy darabig. Nekem az illata is tetszik, számomra bevált. Az ára is kedvező.

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta
2019. december 3.

Amikor ez a paletta megjelent még nem nagyon sminkeltem, csak alkalmanként. Akkor is beértem egy- egy monoval. Mire elkezdtem palettákat vásárolni ez már rég nem volt kapható. Nemrégiben megtudtam venni itt zsibin, aminek mondanom sem kell nagyon örültem. Újat már én sem tudok róla írni, mindent elmondtak az előttem szólók. Nagyon szeretem, bár ritkán nyúlok érte, nem akarom elhasználni. Annyira jó minőségű, hihetetlen pigmentáltsággal. Nagyon kár, hogy általában csak a limitált dolgok sikerülnek ilyen jóra.

Isana Make A Wish Tusfürdő

Isana Make A Wish Tusfürdő
2019. november 30.

Kellemes illatú, jól habzó tusfürdő. Igaz, az illat fürdés után hamar elillan. Arról, hogy szárít e vagy sem nem tudok nyilatkozni, mert a téli időszakban már muszáj testápolót használnom mindennap. Szerintem ennyi pénzért ez egy jó tusfürdő.

Catrice Pure Simplicity Baked Blush Égetett Pirosító

Catrice Pure Simplicity Baked Blush Égetett Pirosító
2019. november 30.

Rosy Verve árnyalatban vettem meg. Nagyon kellemes rózsaszín, szatén fényű pirosító. A csomagolása először kicsit fura volt a sok műanyag után. De a benne található termék kárpótolja tulajdonosát. Nekem egész nap kitart, az egyik kedvenc pirosítóm.

Nivea Hidratáló Arctisztító Olaj Normál Bőrre

Nivea Hidratáló Arctisztító Olaj Normál Bőrre
2019. november 27.

A reklám kicsit csalóka, hiszen ezt nem önmagában kell használni. Első lépésként ezt, aztán egy géles arctisztító.
Én egy pumpányit viszek fel száraz bőrre, aztán kicsit be vízezem, valóban tejes állagú lesz. Aztán lemosom , maradéktalanul leszedi a sminket az arcról, én a szememre még nem próbáltam.
Sokáig elég lesz,mert még alig látszik, hogy hiányzik belőle.
Én elégedett vagyok vele,azt hozza amit ígér.