Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Avon Luxe Alapozó SPF20

Avon Luxe Alapozó SPF20
2019. november 15.

Szerintem sem igaz, hogy már nem gyártják. A mostani katalógusban is láttam. Egy ideje szinte mindennap használom, nemsokára el is fogy. Talán ez lesz az első alapozó, amit teljesen elhasználok.
Először mintát rendeltem, két árnyalatot, abból az egyik pont jó volt, így rendeltem meg nagyban is.
Könnyű eldolgozni, a fedése közepes. Valóban kicsit nehezen szárad,de ez nem akkora probléma. Púderrel fixálom, amit pár óra elteltével ismételni kell. De ez sem az alapozó hibája, hiszen nem egy matt hatású alapozó. Az illata kellemes, tetszik benne a 20-as fényvédő. Már megvettem az utódját, mert szeretnék mást is kipróbálni. De még lehet újra veszem, amíg kapható,mert bevált.

Dr. C Tuna Aloe Vera Krém

Dr. C Tuna Aloe Vera Krém
2019. november 14.

Nemsokára elfogy,de szerintem fogok venni utánpótlást. Nagyon könnyű hidratáló krém, enyhe illata van,szinte nincs is. Kicsit vizes hatású, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. A kombinált bőrömnek jó, nem lesz reggelre sem zsíros. Én csak éjszakára használom,mert nincs benne fényvédő. Akciósan nagyon jó árban van és sokáig elég, mert nem kell belőle sok.

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2019. november 9.

A KM fórumon nagyon dicsérték a lányok, úgyhogy muszáj volt kipróbálnom. Eddig egy másikat használtam,de maradok ennél. Elég hamar zsírosodik a hajam, ezzel kitolom a hajmosást 2 nappal is. Számomra hozza amit ígér, engem az illata nem zavar. Én is tapasztaltam a volumen növelő hatást. Ha elfogy biztos ezt veszem újra.

Farmasi Arganoil Shower Gel

Farmasi Arganoil Shower Gel
2019. november 8.

Egyik ismerősöm foglalkozik ezzel, így rendeltem tőle. Az ára biztos nem 500 Ft,mert akciósan volt 900 valamennyi... Nem lett a kedvencem, az illata tetszett és nagyjából ennyi. Zselés állagú,ami szinte egyáltalán nem habzik. Nem tudom miért,de kicsit többet vártam tőle. Elhasználtam,de többet nem vettem újra.

Essence Bronzosító Ecset

Essence Bronzosító Ecset
2019. október 30.

Ez az első bronzosító ecsetem, így nincs viszonyítási alapom. Puha, nem szúr, nem hullik. Nagyon könnyű vele dolgozni, meg is lepődtem, hogy milyen szép eredményt értem el már az első használatakor. Tetszik ez a fehér-rose gold külső.
Az ára nagyon baráti, teljesen elégedett vagyok vele.

Nivea Black&White Invisible Silky Smooth Deo Spray

Nivea Black&White Invisible Silky Smooth Deo Spray
2019. október 24.

Annyira nem vagyok oda a Nivea dezodorokért, csak az illatukat szeretem. Viszont ezt mindenképpen ki akartam próbálni. Az illata kellemes,,ha borotválás után fújtam egyáltalán nem csípett. Foltot nem hagyott a ruhákon. Összességében elégedett vagyok vele.

Essence Eye Blender Brush

Essence Eye Blender Brush
2019. október 22.

Nem rég szereztem be ezt az ecsetet, szintén fehér- rosegold színben. Első használatakor az volt a benyomásom, hogy nem lesz jó túl nagy a szememhez. De mostanra már egész jól bánok vele.
Egyáltalán nem szúr. Ár- érték arányban pedig ez is verhetetlen.

Essence Perfect Shine Ajakrúzs

Essence Perfect Shine Ajakrúzs
2019. október 21.

Már egy ideje tervben volt, hogy megvásárolom valamelyik árnyalatot,de kicsit tartottam attól, hogy túl pirosas színű mindegyik. Aztán a fórumon is megnyugtattak, hogy nem olyan, mint azt elsőre gondoltam.
Végül a 01-es árnyalatot szereztem be. Nagyon szép színű, kicsit rózsaszínes inkább. Kellemes viselet, krémes állag,ami nem szárít. Az illata is kellemes gyümölcsös,a csomagolás is nagyon tetszik. A tartóssagával is elégedett vagyok, engem nem zavar ha időnként igazítani kell.
És mindezt nagyon jó áron.

Garnier Regeneráló Kézápoló Krém

Garnier Regeneráló Kézápoló Krém
2019. október 14.

A téli időszakban használom, már évek óta.
Nekem nagyon bevált, jól hidratál. Az illata is tetszik.

Vizol S 0,21% Szemcsepp Száraz Szemre

Vizol S 0,21% Szemcsepp Száraz Szemre
2019. október 14.

Nagyon jó szemcsepp, mindennap használom. Sokat segített a szemszárazságomon, semmi irritációt nem okoz. Nekem csak az adagolójával van bajom, nem tudom ki találta ki,de szerintem nem volt jó ötlet. A termék ettől függetlenül megérdemli az öt csillagot.