Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2019. október 13.

Egy kedves fórumtársamtól vásároltam itt KM-n.
Számomra teljesen jól kihasználható színeket tartalmaz ez a paletta. Hétköznapokra tökéletes.
Aránylag tartós is,bár alap kell alá. Teljes áron nem vettem volna meg,de így megérte.

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál
2019. október 13.

Nagyon jó kis szempillaspirál. Szép ívelt,szétválasztott pillákat lehet vele csinálni. Nem csomósodik, nem kenődik. Én szeretem, még lehet, hogy újra fogom venni.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2019. október 11.

Még talán tavaly vettem meg, akkor nagyon jó véleménnyel voltak róla, gondoltam én is kipróbálom. Katasztrófa volt, nem lehetett kenni, olyan kemény állaga volt. Ráadásul olyan rossz szaga volt, mintha már nem is lenne jó, pedig nem volt lejárva. Nem is használtam el, kidobtam, azóta sem vettem újra.

Bourjois Little Round Pot Nude Edition

Bourjois Little Round Pot Nude Edition
2019. október 10.

Nagyon akciósan vettem, a 04-es árnyalatot. Ami egy nagyon szép szaténos nude szín,ici-picit rózsaszínes. Alapnak is tökéletes, egyáltalán nem porzik. A csomagolás is tetszetős, ugyanúgy található benne kis tükör, mint a pirosítóban.
Teljesen áron nem biztos, hogy megvettem volna,de így nagyon megérte

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2019. október 2.

Egy élmény vele a zuhanyzás. Az állaga krémes, mint a Niveák általában, kevés kell belőle, jól habzik. Finom narancsos illata van, nem szárít. Tetszik nagyon.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2019. szeptember 29.

Ez a kedvenc Baba tusfürdőm. Jó illatú, krémes állagú, jól habzik. Nagy kiszerelés,ami sokáig elég.
Az ára is kedvező. Ennél több nem kell.

Catrice Generation Plump & Shine Lip Gloss

Catrice Generation Plump & Shine Lip Gloss
2019. szeptember 29.

060 Sparkling Coral árnyalatban van meg. Hétköznapra is tökéletes szín, nem harsány. Nagyon kellemes viselet, nincs az a ragacsos érzet, mint általában egy szájfénynél. Ahhoz képest, hogy szájfény én tartósnak mondanám. A csomagolása is tetszik. Fogok még más árnyalatban is venni.

Avon Senses Happiness Krémtusfürdő

Avon Senses Happiness Krémtusfürdő
2019. szeptember 24.

Talán ez a legjobb Avon senses tusfürdő. Nagyon krémes az állaga, az illata is nagyon kellemes virágos. Nem szárította a bőröm.

Oriflame Professzionális Sminkszivacs

Oriflame Professzionális Sminkszivacs
2019. szeptember 22.

Pár éve vettem, ez az első ilyen szivacsom, úgyhogy nincs viszonyítási alapom. Teljesen elégedett vagyok vele,igaz az utóbbi időben kezdtem el többet használni. Könnyű eldolgozni vele az alapozót. Többször kimostam már, még mindig olyan mintha új lenne.

Rimmel Kate Lipstick Nude

Rimmel Kate Lipstick Nude
2019. szeptember 20.

A 42-es árnyalat van meg. Egy teljesen hétköznapi nude szín. A rúzsnak kellemes illata van, krémes így nem szárít. Nem a legtartósabb,de ez nem akkora baj, főleg,hogy csupán 600 Ft volt.