Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Balea Cosy Thailand Tusfürdő

Balea Cosy Thailand Tusfürdő
2019. szeptember 20.

Elsősorban a csomagolás fogott meg. Szeretem a kókuszt, kicsit tartottam tőle, hogy nagyon mű illata lesz. De szerencsére nem, nagyon finom illata van, aránylag még tartós is. Jól habzik, annak ellenére, hogy zselés állagú. Az ára pedig verhetetlen.

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder
2019. szeptember 20.

A 025-ös árnyalatot vettem, akciósan 300ft volt. Nagyon szép szatén barnás árnyalat. Nem porol, jól pigmentált, tartós. Nagyon tetszik, biztos veszek még más árnyalatban is

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2019. szeptember 19.

A 010-es árnyalatot vettem meg,400ft volt. Nagyon szép természetes színe van, nem lehet vele túlzásba esni. Nagyon jó vétel volt, biztos fogok még venni más árnyalatban is, akár teljes áron.

Nivea Homoktövis & E-Vitamin Kézkrém

Nivea Homoktövis & E-Vitamin Kézkrém
2019. szeptember 18.

Akciósan vettem én is. Az illata nagyon tetszik,hamar beszívódik, nincs ragacsos érzet. Most még elmegy,de télre már kevés.

Rexona Sexy Bouquet Dezodor

Rexona Sexy Bouquet Dezodor
2019. szeptember 18.

Nagyon finom gyümölcsös virágos illata van. Egész nap kitart, főleg nyáron szoktam használni. Jól teljesít a nagy melegben is. Újravevős.

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2019. szeptember 18.

Pár évvel ezelőtt vettem egyet. Szerettem, szép hosszú pillákat csinált és szépen szétválasztotta.
Hasonlít a Lovely hasonló csomagolású spiráljához.
Azt már többször újra vettem, bár szeretek kísérletezni. Lehet, hogy ezt is újra fogom venni.

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó
2019. szeptember 18.

Arclemosóként használom csak, jól tisztít. Mattít, nem szárítja a bőröm. Kellemes illata van.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2019. szeptember 17.

Szépen fixálja a sminket, mattít. Az ára nagyon kedvező, kicsit porzik,de ezt el lehet nézni neki.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2019. szeptember 17.

Egy nude árnyalatom van belőle. Tökéletes hétköznapi szín. Ahhoz képest, hogy matt kicsit krémes, kellemes viselet. Aránylag tartós, nekem nem szárít. Összességében jó.

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2019. szeptember 13.

Kb. két hete használom, minden este, pár cseppet hidratáló előtt. Nem irritál, nem csíp. Az eredmény eddig egy sokkal egységesebb, simább bőr.
Az összetevők lehetnének szebbek is. De ettől függetlenül nagyon tetszik amit az arcomon látok változást.