Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cien Eyebrow Styler Szemöldökceruza

Cien Eyebrow Styler Szemöldökceruza
2021. november 1.

Az itteni vélmények miatt vettem meg. A dark blond árnyalat nekem tökéletesen passzol. Könnyen természetes hatás érhető el vele. Tartós, nem maszatolódik. Biztos újra veszem.

Dove Nourishing Secrets Revitalising Ritual Testápoló

Dove Nourishing Secrets Revitalising Ritual Testápoló
2021. november 1.

Tusfürdőjével együtt kaptam tavaly karácsonyi csomagban. Nekem nem hozta a szokásos Dove mínőséget, nem hidratált eléggé ės az illata sem igazán tetszett. Őszintén szólva alig vártam,hogy elfogyjon.

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30
2021. szeptember 6.

Szinte egész nyáron ezt használtam, hiába csak 30 spf, egyáltalán nem égtem meg. Nekem nagyon bevált, annak ellenére, hogy elég sűrű krém szépen el lehet dolgozni. Nekem nem hagy fehér réteget, a szemem sem irritálja. Nekem púderrel is jól működik és alapozóval is, igaz csak a Catrice HD Liquid- del próbáltam. Azzal nekem tökéletesen működik.
Az ára is nagyon baráti.

Cetaphil Facial Cleanser

Cetaphil Facial Cleanser
2021. június 30.

Egy nagy akció alkalmával jutottam hozzá,teljes áron valószínű nem vettem volna meg.
Általában nem zavar,ha egy arcra való termékben van parfüm,de ez borzasztó. Még lemosás után is jóval érezni az illatát. Tisztító hatásával elégedett vagyok,de én úgy vettem észre, hogy szárítja a bőrömet. Elhasználom,de nem vásárolom újra.

Trend It Up Quick Dry Körömlakk

Trend It Up Quick Dry Körömlakk
2021. június 8.

Ez az első lakkom a márkától és valószínű az utolsó is. Nekem az ecsete túl nagy, nem tudok vele szépen dolgozni. Csíkoz, ragacsos, nagyon csúnya lett az eredmény két réteg után. Gyorsan le is mostam.

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Testápoló Balzsam

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Testápoló Balzsam
2021. május 17.

Egy 75 ml - es minta termékem van belőle. Egész télen ezt használtam esti hidratálónak az arcomon.
Elég testes, sűrű krém, így kevés is elég belőle. Ennek ellenére jól bedzívódik, reggelre csak puha bőrt eredményezett. Nincs zsíros érzet, illata szinte nincs.

Avon Cannabis Sativa Oil Protect & Calm Nappali Krém SPF20

Avon Cannabis Sativa Oil Protect & Calm Nappali Krém SPF20
2021. május 17.

Már igen csak a tégely alján járok, így ideje már véleményt írnom róla.
Elsősorban a szép összetevők miatt akartam kipróbálni. Nekem bevált ez a krém, tetszik az állaga, könnyen beszívódik. Az illata hamar elillan.
Nagyon jól hidratál és sminkelni is lehet rá.
Nekem semmilyen irritációt nem okozott.
Elképzelhető, hogy újra fogom vásárolni.

Gillette Satin Care Sensitive Skin Borotvazselé

Gillette Satin Care Sensitive Skin Borotvazselé
2021. május 17.

Nem gondoltam, hogy ennyire szeretni fogom. Mindig úgy voltam vele felesleges külön erre pénzt költeni. De nagyon jól tettem, hogy megvettem. Sokkal gyorsabban és könnyebb vele a borotválás.
Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég lesz.
Puha hidratált utána a bőröm, egyáltalán nem szárít. Amióta használom nem is pattogok ki.
Csak ajánlani tudom, biztos újra veszem majd,ha elfogy.

Dove Invisible Dry Golyós Dezodor Tested On 100 Colors

Dove Invisible Dry Golyós Dezodor Tested On 100 Colors
2021. május 8.

Nekem ez a dezodor kicsit csalódás. Olyan nincs illata,de mégis van ami nekem nem kellemes. Szerintem a hatása is gyengébb, mint a többi Dove dezodornak. Pozitívum, hogy nem hagy foltot a ruhán és nem irritál. Ezt biztos nem veszem újra.

Avon Cannabis Sativa Oil Cleanse & Calm Arctisztító Olaj

Avon Cannabis Sativa Oil Cleanse & Calm Arctisztító Olaj
2021. május 1.

Arctisztításnál ezt használom első lépésként, nagyon jól leoldja a fényvédőt, alapozót. Semmilyen irritációt nem okozott. Biztos újra veszem,ha elfogy.