Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Dove Invisible Dry Golyós Dezodor Tested On 100 Colors

Dove Invisible Dry Golyós Dezodor Tested On 100 Colors
2021. május 8.

Nekem ez a dezodor kicsit csalódás. Olyan nincs illata,de mégis van ami nekem nem kellemes. Szerintem a hatása is gyengébb, mint a többi Dove dezodornak. Pozitívum, hogy nem hagy foltot a ruhán és nem irritál. Ezt biztos nem veszem újra.

Avon Cannabis Sativa Oil Cleanse & Calm Arctisztító Olaj

Avon Cannabis Sativa Oil Cleanse & Calm Arctisztító Olaj
2021. május 1.

Arctisztításnál ezt használom első lépésként, nagyon jól leoldja a fényvédőt, alapozót. Semmilyen irritációt nem okozott. Biztos újra veszem,ha elfogy.

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél
2021. május 1.

Nincs érzékeny bőröm,de gondoltam teszek vele egy próbát. Olajos lemosó után használom, nagyon jól habzik. A parfüm tényleg kicsit sok benne, úgyhogy aki nem szereti az illatos lemosókat, annak nem ajánlom. Ezt leszámítva elégedett vagyok vele, engem nem szárít,de amúgy is használok utána hidratálót.

Dove Original Golyós Dezodor

Dove Original Golyós Dezodor
2021. március 23.

Alap darab nálam, leginkább borotválás után szoktam használni. Egyáltalán nem irritál, kellemes illata egész nap tart. Még nyáron is lehet rá számítani. A ruhán nem hagy foltot.

Dove Nourishing Secrets Revitalising Ritual

Dove Nourishing Secrets Revitalising Ritual
2021. március 22.

Még karácsonyra kaptam testápolóval együtt. Hát őszintén szólva kicsit többet vártam tőle. Az állaga szokásos, mint más Dove tusfürdőnek, jól habzik. De nekem az illata nem igazán jött be. A bőrömet is szárította.

La Roche-Posay Lipikar Cleansing Oil Ap+ Tusoló és Fürdőolaj

La Roche-Posay Lipikar Cleansing Oil Ap+ Tusoló és Fürdőolaj
2021. március 22.

Mintám volt belőle, amit kb két alkalommal el is használtam. Nekem picit fura volt az illata, mivel nem érzékeny a bőröm így mindig más illatos tusfürdőket használok. De fürdés után meglepett, hogy milyen puha,hidratált a bőröm. Testápoló sem kellett utána. Egyszer lehet megveszem a nagy kiszerelésben is.

Balea White Gloss Tusfürdő

Balea White Gloss Tusfürdő
2021. március 22.

Szerintem a szokásos Balea minőség. Jól habzik, engem kicsit szárít. Az illata nekem inkább édes vaníliás, ostya, ami elég intenzív.

Lactovit Original Tápláló Tusfürdő

Lactovit Original Tápláló Tusfürdő
2021. február 1.

Nagyon jó kis tusfürdő, főleg télen. Sűrű krémes állagú,ami jól habzik. Az illata kellemes, púderes. Nagyon jól hidratál, vannak napok amikor még testápolót sem használok utána.
Egyértelműen kedvenc lett.

Anew C-Vitaminos Ragyogásfokozó Tonik

Anew C-Vitaminos Ragyogásfokozó Tonik
2021. február 1.

Amikor megrendeltem még nem volt ide feltöltve, így nem tudtam utána nézni. Csak amikor már megérkezett láttam, hogy alkohol és parfüm is van benne. Ettől függetlenül az én bőröm szereti. Nem okozott semmi irritációt, nem szárít. Igaz nem használom mindennap. Sokáig elég és az ára is kedvező.

Balea Sense Of Magic Tusfürdő

Balea Sense Of Magic Tusfürdő
2021. február 1.

Mindig elcsábulok a Balea limitált tusfürdői iránt, így volt ennél is. Először a csomagolás, majd az illat. Elég intenzív illata van,ami meg is marad.Jól habzik, picit szárít,de ez télen egyáltalán nem zavar.
Én is inkább a bogyós gyümölcsöket érzem benne,mint a vaníliát.
Ár érték arányban pedig még mindig verhetetlen a Balea.