Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2021. január 3.

Nekem valahogy nem lett a kedvenc spirálom. Nem rossz,de nálam elmaradt a wow hatás. Szép hosszú pillákat csinál, nem csómósít,de szinte minden alkalommal össze kenem a szemhéjamat vele. Az alsó pilláimról hamar lepotyog, nem a legtartósabb.
Nem valószínű, hogy újra fogom venni.

Essence Mono Szemhéjpúder

Essence Mono Szemhéjpúder
2021. január 3.

Nagyon ritkán veszek monokat, erre is véletlenül bukkantam rá. Nekem is a 17- es fairytale van meg.
Imádom, nagyon pigmentált, fémes, krémes formula. Nagyon tartós és olcsó.

Avon Artistique Iris Fétiche EDP

Avon Artistique Iris Fétiche EDP
2021. január 2.

Az itteni véleményeket olvasva rendeltem egy 10ml - s kiszerelést. Meglepődtem milyen finom, nőies illat, ha nem tudom megsem mondanám, hogy ez egy Avonos parfüm. Rajtam nagyon tartós, 2 fújás bőven elég. Mindennapokban nem használom, nekem attól elegánsabb illat. Vettem még egy 10 ml- est, annyira megszerettem.

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir
2021. január 1.

Már régóta szerettem volna kipróbálni és nagy reményeket fűztem hozzá. Egyelőre nem lett kedvenc, az illata nagyon jó, valóban könnyebb a kifésülés vele. Nagyjából ennyi a pozitívum amit el tudok róla mondani. Nekem hajszárítás után mintha kócosabb lenne a hajam tőle és nincs az a kellemes tapintás sem. Vasalni is nehezebb a hajam ha ezt használom, mintha semmit sem csináltam volna.
Lehet, hogy többet fújok, mint kellene, nem tudom.
Még kísérletezek vele.

Fa Divine Moments Tusfürdő

Fa Divine Moments Tusfürdő
2020. december 27.

Meglepően erős, parfüm illatú,ami fürdés után is sokáig érződik. Nekem nagyon tetszik a színe 🙂 az állaga is rendben van, jól habzik, nem kell belőle sok. Talán egy picit szárít,de ilyenkor amúgy is testápolózok, úgyhogy nem gond.

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette
2020. december 3.

Még októberben sikerült lecsapni rá itt zsibin. Nagyon örülök, hogy megvettem mert azóta nagy kedvenc ez a kis paletta. Szinte mindennap használom, nagyon pigmentáltak és tartósak. A pirosító gyönyörű, üde fényt ad az arcnak. És a highlighterek is szépen ragyognak.
Nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból, annyira szuper ez a paletta.

got2b Fresh It Up Extra Friss Szárazsampon

got2b Fresh It Up Extra Friss Szárazsampon
2020. december 3.

Én is nagy reményekkel vettem meg, de annyira nem jó, mint gondoltam. Szerintem sok kell belőle, hogy legyen látszata. De ha sokat fújok fehér réteg lesz a hajamon, amit nagy nehezen tudok eldolgozni, vagy egyáltalán nem. Nekem a Batiste sokkal jobban bejön. Ezt nem valószínű, hogy újra venném.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2020. december 3.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. Először azt hittem,ez egy testes, nehezen beszívodó krém. De nem, könnyű eloszlatni és nem hagy ragacsos érzetet. Az utóbbi időben napi szinten használom, nagyon jól hidratál. Ha elfogy biztos, hogy újra veszem.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2020. december 3.

Kedvenc téli kézkrémem. Nagyon kevés elég belőle, hogy pihe puha kezeim legyenek. Régebben sokszor kirepedezett a bőröm, csak ez hozta helyre és amióta ezt használom télen, nincs ilyen problémám.
Hihetetlen olcsó, nálam mindig újra vevős.

Avon Nutra Effects Nourish Arctisztító Olaj

Avon Nutra Effects Nourish Arctisztító Olaj
2020. november 13.

Miután fogyóban volt a Nivea arctisztító olajom, megrendeltem ezt. Akciós volt épp, 1000 Ft, gondoltam ha nem jó sokat nem veszítek.
De milyen jól tettem, hogy megvettem ezt, nagyon jól oldja az alapozót, BB krémet, fényvédőt. Szemsmink lemosásra nem használtam még. Nagyon szép összetevői vannak, szerintem azzal sem lenne gond. Biztos, hogy újra fogom venni.