Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Dove Nourishing Oil Care Balzsam

Dove Nourishing Oil Care Balzsam
2020. október 20.

Pár évvel ezelőtt már volt ilyen balzsamom,de aztán áttértem a kifésülő spray-re. Tavasszal féláron újra vettem és nagyon jól tettem. Imádtam, imádom az illatát, ami hajmosás után napokig érződik. A hajam puha, fényes, sima, élettel teli. A hajvégeim nem szárazak. Ez az egyetlen balzsam aminek ilyen látványos hatása van a hajamra.

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő
2020. október 19.

Ezt is ugyanúgy szeretem, mint a kék társát. Nagyon kellemes illata van,ami még zuhanyzás után is megmarad. Jól habzik, nem szárít. Ebben is imádom a kis gyöngyöket. Biztos újra fogom még venni.

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2020. október 19.

Először az 5%-osból használtam el egy üveggel, aztán rendeltem ezt. Nemsokára el is fogy, úgyhogy jöhet a következő. Nagyon elégedett vagyok vele,heti 2x használom. Szép egységes,sima lett az arcom tőle. Semmi irritációt nem okozott. Az ára is nagyon baráti. Csak ajánlani tudom, egyértelműen újra vevős termék.

Balea Shampoo Pure Frische (régi)

Balea Shampoo Pure Frische (régi)
2020. október 18.

Nem volt rossz sampon, de nem igazán tolta ki a hajmosást. Jól habzott, jól tisztított. Az árát mindenképp megéri. Egyszer még lehet újra veszem.

Balea Copacabana Tusfürdő

Balea Copacabana Tusfürdő
2020. október 5.

Szerintem hozza a szokásos Balea minőséget. Géles állaga ellenére jól habzik. Édes illat,ami zuhanyzás után hamar elillan, picit szárít. De ezektől függetlenül az árát megéri.

Balea Kaktusz Fátyolmaszk

Balea Kaktusz Fátyolmaszk
2020. október 5.

Eddig nem próbáltam fátyolmaszkot, valahogy úgy voltam vele, lehet nem passzol az arcomra,stb. De annyi jó véleményt olvastam erről a Baleásról, hogy muszáj volt egyet kipróbálnom. Tökéletesen illeszkedett az arcomra, rengeteg anyag van benne, nagyon jó érzés volt amíg a bőrömön volt.
Sajnálom, hogy limitált kiadás volt.

Baba Tündérkert Bodza és Rózsavíz Frissítő Tusfürdő

Baba Tündérkert Bodza és Rózsavíz Frissítő Tusfürdő
2020. augusztus 21.

Tökéletes nyári tusfürdő. Nekem kicsit édesebb az illata, mint amire számítottam,a rózsát sem nagyon érezni. De ettől függetlenül teszi a dolgát, jól habzik, kellemes illat. Engem egy picit szárít, ezért 4*.

Avon Care Radiant Kézkrém Rózsavízzel és Shea Vajjal

Avon Care Radiant Kézkrém Rózsavízzel és Shea Vajjal
2020. augusztus 21.

Rég volt már Avonos kézkrémem, lesz amilyen lesz alapon rendeltem,400 Ft-ért, már kifutó termékként megjelölve. Ha én ezt tudom, hogy ilyen jó, biztos kettőt veszek. Selymes, puha kezeket varázsol és az illata eszméletlen finom. Hamar beszívódik, nincs ragacsos érzet. Aki szereti a rózsa illatot és még teheti tárazzon be.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2020. augusztus 15.

Nekem bevált, jól habzik, szépen letisztítja a bőrt. Nem húzódik utána az arcom, nem szárít, irritációt nem okozott. Tetszik, hogy pumpás kiszerelés, sokáig elég lesz. Így ár- érték arányban is nagyon jó.

Fa Fresh & Free Cucumber-Melon Deo Spray

Fa Fresh & Free Cucumber-Melon Deo Spray
2020. augusztus 14.

Alapjában véve nincs rossz véleményem a Fa dezodorokról, régebben használtam őket. Megláttam ezt, tetszett a csomagolás, az illat párosítás. Gondoltam ez nyárra pont jó. Igen, csak nem a negyven fokban, nekem legalábbis. Nyilván az alumíniummentesség miatt, ami plusz pont,de előfordult, hogy háromszor fújtam újra egy nap. Ezt leszámítva jó kis termék, foltot nem hagy a ruhán. Nem irritál. Elhasználom, amint bejön a hűvösebb idő.