Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Deo Spray

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Deo Spray
2020. augusztus 14.

Alapjában véve nincs rossz véleményem a Fa dezodorokról, régebben használtam őket. Megláttam ezt, tetszett a csomagolás, az illat párosítás. Gondoltam ez nyárra pont jó. Igen, csak nem a negyven fokban, nekem legalábbis. Nyilván az alumíniummentesség miatt, ami plusz pont,de előfordult, hogy háromszor fújtam újra egy nap. Ezt leszámítva jó kis termék, foltot nem hagy a ruhán. Nem irritál. Elhasználom, amint bejön a hűvösebb idő.

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál
2020. augusztus 5.

Jó ideje nem vettem Avonos szempillaspirált, utoljára nagy csalódás volt, így kihagytam őket. Erről elég jó véleményeket írtak, gondoltam teszek egy próbát. Első használatakor olyan érzésem volt, mintha két hónapja bontva lenne, szinte alig vett fel festéket a kefe. Amúgy maga a spirál jó, nem potyog, könnyű lemosni. Nagyon szép ívelt pillákat csinál. Egy hónap használat után még mindig úgy érzem száraz, bár rosszabb nem lett. Nem tudom meddig tudom majd használni. Az akciós árát megéri, főleg ha kibírja a három hónapot.

Essence Maximum Definition Szempillaspirál

Essence Maximum Definition Szempillaspirál
2020. augusztus 4.

Impulzus vásárlás volt, előtte nem olvastam a véleményeket róla. Bár lehet, hogy akkor is megveszem, hiszen elég jókat írnak róla. Nem tudom mi lehet a baj,de nekem ez a spirál nem csinál semmit. Fekete lesz tőle a pillám és ennyi. Elhasználgatom,de nem fogom újra venni.

Update: Kezdünk jóban lenni, több mint 1 hónap használat után. Szépen szétválaszt és megemeli a pillákat. Kezdem megszeretni.

Soliteint Aloe Aktív Hidratáló Nappali Krém

Soliteint Aloe Aktív Hidratáló Nappali Krém
2020. július 27.

Könnyű hidratáló krémet kerestem nyárra, nem feltétlenül fényvédőset, azt amúgy is használok.
Az itteni véleményeket olvasva döntöttem mellette.
Egyáltalán nem kell belőle sok, mégis hidratál. Könnyű viselet, nincs ragacsos érzet, sminkelni is lehet rá. Nekem nem okozott pattanásokat, semmi irritáció. Nagyon jó kis krém, ami hihetetlenül olcsó.

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs
2020. július 26.

Két árnyalat van meg, a 040-es és a 050-es. Legszívesebben az összeset megvenném. Egyszerűen imádom. Az applikátorral könnyű dolgozni, hamar szárad. Nagyon kellemes, könnyű viselet, mintha nem is lenne a számon semmi. Nagyon tartós, nálam még a töltött káposztát is túlélte. Nem szárít, szépen egységesen kopik, maszk barát. Na és az ára... ajándék.

Balea Pacific Vibes Tusfürdő

Balea Pacific Vibes Tusfürdő
2020. július 21.

Nagyon tetszik az illata, kellemes virágos, nőies. Talán valamelyik parfümre hasonlít, engem legalábbis emlékeztet valamire. Átlátszó zselés állaga ellenére is jól habzik. Zuhanyzás után pihe- puha lesz a bőröm, engem nem szárít.
Kár, hogy limitált, nekem eddig ez a legjobb Balea tusfürdő.

Trend It Up Sun Burst Bronzosító Testpúder

Trend It Up Sun Burst Bronzosító Testpúder
2020. július 17.

Még tavaly nyár végén vettem,de azóta is szeretem. Én csak az arcomra használom, így időtlen időkig elég lesz. Hatalmas mennyiség, kedvező áron. A színe tökéletes, könnyű felvinni és természetes hatást elérni.

Balea Mandelblüte & Magnolie Tusfürdő

Balea Mandelblüte & Magnolie Tusfürdő
2020. július 15.

Nekem ez nem jött be annyira, mint az eddig használt Balea tusfürdők. Alig habzik és nekem az illata kicsit mű.

Fa Cream & Oil Makadámia Olajos Krémtusfürdő Moringa Illattal

Fa Cream & Oil Makadámia Olajos Krémtusfürdő Moringa Illattal
2020. július 3.

Kellemes illata van, krémes állaga, jól habzik. Engem nem szárít, az illata nem olyan tartós, de ettől függetlenül szeretem.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2020. július 1.

A legvilágosabb 010-es Light árnyalat van meg. Számomra tökéletes a színe, nagyon szeretem ezt a ceruzát. Könnyű vele dolgozni, természetes hatást elérni, tartós. A kis kefe a végén nagyon jó. Csak hát sajnos borzasztó kevés maga a termék és nagyon hamar fogy. Így szerintem ár érték arányban nem éri meg. De azért jár neki az 5 csillag.