Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Fa Cream & Oil Makadámia Olajos Krémtusfürdő Moringa Illattal

Fa Cream & Oil Makadámia Olajos Krémtusfürdő Moringa Illattal
2020. július 3.

Kellemes illata van, krémes állaga, jól habzik. Engem nem szárít, az illata nem olyan tartós, de ettől függetlenül szeretem.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2020. július 1.

A legvilágosabb 010-es Light árnyalat van meg. Számomra tökéletes a színe, nagyon szeretem ezt a ceruzát. Könnyű vele dolgozni, természetes hatást elérni, tartós. A kis kefe a végén nagyon jó. Csak hát sajnos borzasztó kevés maga a termék és nagyon hamar fogy. Így szerintem ár érték arányban nem éri meg. De azért jár neki az 5 csillag.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2020. június 30.

Az itteni sok jó vélemény miatt gondoltam úgy, hogy kipróbálom. Nem csalódtam,a színe pont jó. Én a fedésével is elégedett vagyok. Nálam mindenképp újravevős.

Oriflame The One EverLasting Precision Korrektor

Oriflame The One EverLasting Precision Korrektor
2020. június 23.

Light nude van meg, még akciósan vettem nem is tudom mikor. Most fogyott el, összességében nem rossz termék. Szem alatti részre használtam csak, hajlamos az apró ráncokba bele ülni. Szeretnék más márkától is kipróbálni korrektort, így ezt nem veszem újra.

Garnier Fructis Pure Fresh Hajerősítő Sampon

Garnier Fructis Pure Fresh Hajerősítő Sampon
2020. június 23.

Az illata jó, jól habzik és nálam ennyivel ki is merült a pozitívum róla. Nem érzem, hogy használna, van hogy már a 2.nap olyan a hajam, mintha egy hete nem mostam volna hajat. Valahogy majd elhasználom,de biztos nem veszem újra.

Oriflame Szemöldökárnyaló

Oriflame Szemöldökárnyaló
2020. június 19.

Már évek óta megvan,de csak ritkán használtam. Az utóbbi időben viszont napi szinten csak ezt. Meg is látszik rajta, elértem a pan alját a világosabb színnél. A csomagolása szerintem nagyon praktikus, az alján kis kihúzható tokban két kis ecset, illetve tükör is van benne. Könnyű vele dolgozni, természetes hatást elérni. A fixálót nem használom belőle, illetve csak a világosabb színt, nekem a másik túl sötét. Így valószínűleg,ha elfogy nem veszem újra.

Avon Today Tomorrow Always Eternal Gélparfüm

Avon Today Tomorrow Always Eternal Gélparfüm
2020. június 17.

Mintám volt belőle. Tetszik ez a gél formula, az illata finom, nőies, nem tolakodó. Rajtam elég tartós volt, egész nap érezni lehetett. Nagyban nem biztos, hogy megvásárolnám.

Nivea Beauty Elixir Deomilk Sensitive Dezodor Spray

Nivea Beauty Elixir Deomilk Sensitive Dezodor Spray
2020. június 16.

Szerintem az egyik legfinomabb illatú Nivea dezodor. Nem irritál, az izzadágátló hatása rendben, bár még kánikulában nem használtam. Fekete ruhán enyhe foltot hagyott,de ettől függetlenül tetszik.

Isana I Love You Deerly Tusfürdő

Isana I Love You Deerly Tusfürdő
2020. május 28.

Elsősorban a csomagolás tetszett meg, szokás szerint. Már az első zuhanyzás élmény volt vele. Isteni illata van, tényleg mint a citromos süti,de engem még rágógumira is emlékeztet. Ez tipikusan az a termék amit az ember legszívesebben megenne. Még a színe is rózsaszín, amúgy jól habzik és sokáig megmarad az illata a bőrön.

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál
2020. május 19.

Jelenleg ezt használom mindennap. Nekem nagyon szép ívelt pillákat csinál. Nem potyog, nem kenődik. Ahhoz képest, hogy vízálló könnyen el lehet távolítani. Ennyi pénzért ez egy nagyon jó szempillaspirál.