Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Gliss Kur Winter Repair Express-Repair-Spülung

Gliss Kur Winter Repair Express-Repair-Spülung
2020. április 30.

Az illata kellemes,a hajam puha lesz tőle. Az antistatikus hatást én nem mindig tapasztalom.
Hiába nem fújok sokat, szerintem jobban zsírosodik a hajam amikor ezt használom. Kidobni nem akarom, elég sok van még benne. Valahogy majd elhasználom,de többet nem venném újra.

Avon Care Sun+ Pure & Sensitive Multi Protection Moisturising Sun Lotion SPF50/PA+++

2020. április 29.

Még tavaly nyár végén vettem, nemsokára elfogy.
Újra nem veszem, pedig nagyon jó kis krém lenne. Könnyű el dolgozni, nem hagy fehér réteget, nincs ragacsos érzet. DE olyan alkohol tartalma van, hogy konkrétan hanyatt vág. Csak púdert szoktam rá tenni,de szerintem lehet BB krémet vagy alapozót is. Ha esetleg megváltozna az összetevő lista, lehet újra venném.

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2020. április 29.

Több árnyalatom van belőle,de még van amit szeretnék beszerezni. Szeretem ezeket a lakkokat, gyorsan szárad, két réteg is elég, szép fénye van. Alap és fedőlakkal használom,5-6 nap után kezd általában lepattogni. Ennyi pénzért ajándék.

Isana Rose Dream Krémtusfürdő

Isana Rose Dream Krémtusfürdő
2020. április 20.

Nem nagyon szoktam rózsás termékeket venni,de most valahogy megfogott a csomagolás, limitált. Egy próbát megér alapon megvettem. Az illata kellemes rózsa,ami nekem elég intenzív. Szerintem nem habzik olyan jól, mint a többi Isana tusfürdő. Így elég hamar elhasználtam. Az árát megéri,de nem venném újra.

Dove Intensive Nourishment Testápoló

Dove Intensive Nourishment Testápoló
2020. április 1.

Nagyon régen volt már egy ilyen testápolóm,de akkor nagyon nem szerettem. Ezen a télen valahogy olyan száraz lett a bőröm, főleg a lábam, hogy úgy éreztem semmi nem használ. Aztán megvettem ezt, gondoltam teszek vele egy próbát. Nem tudom mi változott a testápoló vagy én,de most szeretem. Annak ellenére hogy testes könnyen beszívódik. Nem hagy ragacsos érzetet, jól hidratál.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2020. április 1.

010-es árnyalat van meg. Nagyon jól fed és mattít. Ha ezt használom nem szoktam púderrel fixálni, nekem az már sok lenne. Az ára szuper, nekem bevált.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2020. április 1.

Szépen fixálja az alapozót, szinte láthatatlan. Nekem nem tart ki egész nap, pár óra után az állam és a homlokom átfényesedik. A csomagolás nem a legpraktikusabb, mindig olyan érzésem van, hogy lefogom ejteni. Még nem tudom, hogy újra venném- e,ha elfogy.

Rexona Orchid Fresh Tusfürdő

Rexona Orchid Fresh Tusfürdő
2020. március 23.

Még karácsonykor kaptam egy ajándék csomagban,dezodorral együtt. Magamtól nem biztos, hogy megveszem, valahogy nálam kimaradtak a Rexona tusfürdők. Meglepően jó kis tusfürdő, az illata nagyon kellemes, virágos. Még fürdés után is sokáig érezhető. Az állaga ellenére jól habzik. Sajnos kicsit szárít, ezért mindenképp érdemes utána testápolót használni.

Avon Mark Magix Szemfestékalapozó

Avon Mark Magix Szemfestékalapozó
2020. március 16.

Ez az első szemhéj alapozóm, így nincs viszonyítási alapom. Régebben nem gondoltam, hogy szükségem lenne ilyesmire, de mára már elengedhetetlen kellék. Nem kell belőle sok, sokkal tartósabb a szemsminkem, mint nélküle. Nekem kibír 12 órát is. Még az első tégelyt használom, remélem nem fog hamar beszáradni,mert akkor nagyon sokáig elég lesz. Ár- érték arányban is jó szerintem, csak ajánlani tudom.

Schauma 7 Gyógynövény Sampon

Schauma 7 Gyógynövény Sampon
2020. február 28.

Már a második flakont használtam el. Tetszik, hogy vegán,szilikonmentes. Az illata engem nem zavar,kifésülő sprayt használok utána, így már nem is nagyon lehet érezni. Jól tisztít, jól habzik,a hajmosást ugyan nem tolta ki több nappal,de érezhető a tisztító hatás. Elégedett vagyok vele, még lehet, hogy újra vásárolom.