Puszedli83

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Apivita Testápoló Tej Frissitő Fügével

Apivita Testápoló Tej Frissitő Fügével
2020. február 18.
(!)

Tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem.
Tetszik, hogy pumpás adagolója van illetve az, hogy minden mentes. Kellemes illatú ami sokáig érezhető. Az állaga könnyed mégis kellőképpen hidratál. Hamar beszívódik nincs ragacsos érzet.
Nekem irritációt nem okozott. Összességében elégedett vagyok vele, számomra egyetlen negatívum az ára. De ettől függetlenül a termék 5 csillagos.

Dove Invisible Care Floral Touch Golyós Dezodor

Dove Invisible Care Floral Touch Golyós Dezodor
2020. február 11.

Kellemes, diszkrét illatú,ami kitart egész nap. Felkenés után hamar szárad,foltot nem hagy a ruhákon. Elégedett vagyok vele.

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2020. január 29.

Leginkább télen szeretem használni. Nagyon jó krémes az állaga, olyan mintha testápoló lenne. Jól habzik, az illata kellemes,ami sokáig érezhető. Kellőképpen hidratálja a bőröm, zuhanyzás után pihe - puha.

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő
2020. január 29.

Általában a téli- őszi időszakban használom. Már sokszor újra vettem és még fogom is. Kellemes illata van, jól habzik. Engem nem szárít. Egyik kedvenc tusfürdőm.

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2020. január 16.

Ez az első kémiai hámlasztóm, így nincs viszonyítási alapom. Sok utána olvasás után, döntöttem mellette, mivel nagyon gyengéd ezt ajánlották kezdőknek. Először kicsit tartottam tőle, nem tudtam mit kezd a bőrömmel. Az első hetekben nem láttam változást,de most hogy nemsokára elfogy már látom, hogy mennyit változott a bőröm a használata óta. Minden este használom, nagyon puha lett a bőröm. Sokkal egyenletesebb, az alapozó,BB krém is szebben mutat. Ha ez elfogy utána a 10%-os társát rendelem meg. Szuper kis termék, verhetetlen áron. Csak ajánlani tudom.

Catrice Pure Simplicity Matt Lip Colour

Catrice Pure Simplicity Matt Lip Colour
2020. január 12.

Naked Petals árnyalat van meg. Kellemes, élénk rózsaszínű, szinte mindenhez passzol. Hétköznapra tökéletes, tartós, kellemes viselet. Igencsak alá kell hidratálni, mert sajnos szárít. Ettől függetlenül szeretem.

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém
2020. január 8.

Télre kerestem egy kicsit testesebb hidratálót éjszakára. Hiába kombinált a bőröm, ilyenkor télen igényli a több hidratálást. Végül erre esett a választásom, egyáltalán nem bántam meg. Nem kell belőle sok,hamar beszívódik. Reggelre sem lesz zsíros az arcom, annak ellenére, hogy testes krém. Pattanásokat, irritációt nem okozott. Az ára és a tubusos megoldás szuper. Nekem egyedül az illata fura picit,de hozzá lehet szokni.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2020. január 8.

A világos árnyalat van meg. Nem voltak túl nagy elvárásaim vele szemben,de kellemesen csalódtam. A szín jól passzol a bőröm színéhez. A fedése szerintem egész jó BB krémhez képest. Persze lehet vannak ettől jobb fedésűek,de nem biztos, hogy ennyi pénzért. Rajtam tartós, igaz sminkfixálót használok. Pattanásokat nem okozott. Nálam újra vevős.

Rexona Stay Fresh White Flowers & Lychee Deo Spray

Rexona Stay Fresh White Flowers & Lychee Deo Spray
2020. január 2.

Nagyon finom virágos illata van,ami nem túl erős,de még a nap végén is érezni lehet. A hatásával is elégedett vagyok, szerintem a nyári melegben is megállja a helyét.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2019. december 30.

Én is az itteni vélemények hatására vettem meg.
Olajos arctisztító után második lépésként használom, illetve van, hogy önmagában.
Nagyon meg vagyok elégedve vele.
Olcsó, szép összetevők, használata után nem húzódik a bőröm, nem szárít. Bár nem érzékeny a bőröm, nekem bevált. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.