pvivi97

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2021. szeptember 24.

Legjobb ajakápoló. Elengedhetetlen kókusz illattal. Nem épp a legtökéletesebb hidratálást nyújtja, de egy fél órás/ egy órát történetet kibír. :)

Yves Rocher Mon Evidence EDP

Yves Rocher Mon Evidence EDP
2021. szeptember 24.

Én azokhoz az emberek közé tartozom, akik nem igazán vesznek eredeti parfümöt főleg nem teljes áron. Ám egyszer mégis úgy hozta a sors, hogy a gyűjtött pontokkal sikerült ezt a parfümöt kiválasztani igaz kedvezményesen, de mégis húztam a szám. De az illat és a tartósság kárpótol. Azóta mindig ha betelik a pecsét rá esik a választás. Nagyon de nagyon hosszan tartó illata van és isteni finom. Inkább őszies télies erős illatnak mondanám.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2021. szeptember 24.

Közel a legjobb, sőt talán a legjobb hidratál/ mattító krém. Napi szinten használom mint smink alá alapnak tökéletes, hiszen nekem nagyon zsíros és hamar kifényesedő bőröm használhatok akármilyen púdert. Tökéletesen egyenlíti a bőrfelszínt, van hogy csak simán használom egy napindító krémnek bármi más nélkül is. Egész a nap végéig kitart anélkül, hogy át fényesedne.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. szeptember 24.

Én THE ORDINARY NIACINAMIDE 10% + ZINC 1%-l együtt használom minden reggel és este. Nagyon sok idő talán több mint félév kellet ahhoz, hogy látható eredményt érjek el, de be kell vallani megéri várni. Láthatóan csökkenek a piros foltok, pigment foltok, pattanások is kevésbé alakulnak ki. Úgy gondolom érdemes egyszer kipróbálni huzamosabb ideig, én a mai napig használom, hisz a megfizethető árkategóriába tartozik.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2021. szeptember 24.

Közel a legjobb hámlasztó, ami ár-érték arányban sem az utolsó, hisz társaihoz képest tud annyit mint egy magasabb ár kategóriájú hámlasztó. Heti 2x használom és tökéletesen teszi a dolgát. Első pár alkalommal nagyon viszkető, égető érzést, szárító hatást okoz, elengedhetetlen utána bármi féle hidratáló kihagyása. Én mindenkinek erős hidratálás mellet ajanom.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. szeptember 24.

Én Geek and gorgeous 101 aPAD-l együtt használom minden reggel és este. Nagyon sok idő talán több mint félév kellet ahhoz, hogy látható eredményt érjek el, de be kell vallani megéri várni. Láthatóan csökkenek a piros foltok, pigment foltok, pattanások is kevésbé alakulnak ki. Úgy gondolom érdemes egyszer kipróbálni huzamosabb ideig, én a mai napig használom, hisz a megfizethető árkategóriába tartozik.

Ilcsi Kénes Krém

Ilcsi Kénes Krém
2021. szeptember 24.

Nem is kell mondanom, hasonlóan a többi Ilcsi termékhez híven, ez is teszi a dolgát. Tökéletesen mattít, nagyon gyorsan elősegíti a gyulladt pattanok vagy kialakuló félben lévő, vagy már kialakult pattanás eltűnését. Én nagyon szeretem és valóban egy akár két éjszaka alatt bámulatos eredménye van.

Ilcsi AHA-s Biológiai Hámlasztó Peeling

Ilcsi AHA-s Biológiai Hámlasztó Peeling
2021. szeptember 24.

Esemény előtti pakolással együtt kell használni, nem használható egyik a másik nélkül. A a kettő együtt a tökéletes kombináció egy korrekt hámlasztásra akár otthon. Meglepő eredményet érhetünk el vele. Csökkennek a pattanásk, piros foltok halványulnak, miteszerek kialakulása is alacsonyabb. Imádom használni heti egyszer elengedhetetlen aki zsíros/pattanásos bőrrel rendelkezik. Azt tudni kell az elején égető érzés és idővel ahogy hagyjuk száradni feszülhet húzza a bőrt, sajnos ehhez is mint sok máshoz hozzá kell szokni. De egy idő után már teljesen megszokja az ember.

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2021. szeptember 24.

Az egyik legjobb krém ami valaha kapható volt. Mindenre is tökéletes. Tökéletesen hidratál, nem hagy ragacsos, zsíros hatást maga után. Pillanatok alatt beszívodik, tökéletes bőrproblémákra is. Nem véletlen, hiszen Ilcsi. Mindenkinek ajánlani tudom.

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2021. szeptember 24.

Már nagyon régóta használom reggel és esti rutin részeként. Tini korom óta bőr problémákkal küzdök.Tökéletes eltávolítja a sminket más smink eltávolító készítmények nélkül is. Nagyon friss és tökéletesen tiszta arcbőrt eredményez. Nem szárít és még a pattanások kiújulását is segíti. Minden problémás bőrű egyénnek ajánlom akár fiú akár lány :)