Queen16

Regisztráció dátuma: 2020. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Creme Bad Habfürdő Méz & Tej

Balea Creme Bad Habfürdő Méz & Tej
2020. július 18.

Jó kis habfürdőt csinál, jó mézes az ilatta nem irritál.

Sleek Chasing The Sun Szemhéjpúder Paletta

Sleek Chasing The Sun Szemhéjpúder Paletta
2020. július 2.

Elsö Sleek termékem ettől a márkátol mikor a müllerben nézelődtünk egyből szerelem volt első látásra,nem drága, különleges vibralo színek,igazi nyári paletta,a sárga szerelem, közepesen pigementált,könnyen épithetőek a színek,a csillámosakat célszerű ujjal felvinni úgy jobban átjön a szín a paletából, porolnak, jol párosithatoak a szinek, a lila árnyalat nem a kedvencem,de a többi szín nagyon szép.

Balea Fátyolmaszk Szemkörnyékre

Balea Fátyolmaszk Szemkörnyékre
2020. június 30.

A maszknak a mérete tényleg vicc,nem fedi el teljesen a szemkörnyék részt, de azért a homlokodig ki jön, enyhe égést éreztem a szemhéjamon,pirosodást viszketést nem tapasztaltam, semmi változást nem hozott bár nem is vártam tőle csodát csak kis relaxnak jó 15 p előre a hütőbe rakom hogy hideg legyen aztan fent hagyom 10-12 percig majd a maradekot be maszirozom,elhasznalom még a maradék kettőt,de nem veszem újra.

Makeup Revolution Baking Powder Ghost Finish Fixáló Púder

Makeup Revolution Baking Powder Ghost Finish Fixáló Púder
2020. június 22.

Nekem bevált, mindenapi sminkem része szemhéj alapot bázist,ezzel fixálom, jol matít, bakingelni nem szoktam csak nagyon ritkán kicsit fehérit bár sztem az ósszes baking powdernek van egy kis fehérítő hatása,és én amugy is hófehér vagyok így nálam nem anyira észre vehető. Az adagolója miatt lehuzok egy csillagot mert időbe telt mire kitpasztaltam mit kéne csinalni kilyukasztottam a lyukakat és így már jól kijön az elején borzalmas volt mert csak ugy tudtam a termekbol kivenni hogy leszedtem a tetejet ami reggelente egy elég idegesito procedura de orvosoltam azóta megvagyok vele, kiszerelése miatt jó sokáig elég.

Jessa Intim Törlőkendő

Jessa Intim Törlőkendő
2020. június 20.

Nagyon jó kis törlőkendő praktikus táskába útkőzbe suliba, bevásárlo központos wc-be.

Balea Teint Perfektion Szempillanövesztő Szérum

Balea Teint Perfektion Szempillanövesztő Szérum
2020. június 16.

Használtam,irritálni nem irritálta a szemhéjam ami jó dolog,nem növesztett semmit a pilláimon szerintem szóval ha max kiprobalasra jó de nagy reményeket ne fűzzetek hozzá.

Essence I Love Colour Intensifying Eyeshadow Base

Essence I Love Colour Intensifying Eyeshadow Base
2020. június 11.

Már 1-szer vettem újra, ezt használom minden szemsminkemhez alapul,és egy por puderel fixalom,majd joheg a szemhejluder tus stb, önmagába nem látszik tehat kevés, jol elfedi az ereket, meg szep alapot ad, ha nem találok jobb szemhéjprimert akkor marad ez egyenlőre de azért tuti van jobb is, de nem rossz termék nem túl drága.

Naked3 Ecsetkészlet Dupe

Naked3 Ecsetkészlet Dupe
2020. június 11.

Dm ben vettük 4000ft körül, életem első ecset készlete, nem rossz,puder ecsetjét használom, a többi szemre valo ecset is jo, és az ajak ecsetje is, puhaságba jo nem hullik.

Labello Vitamin Shake Cranberry & Raspberry Ajakápoló SPF10

Labello Vitamin Shake Cranberry & Raspberry Ajakápoló SPF10
2020. június 11.

Az illata kellemes,a szine szép, tetszetős a termék két színe de a hidratálásban nem a legjobb.

Labello Original Care Ajakápoló

Labello Original Care Ajakápoló
2020. június 11.

Klaszikus ajakápoló ami a legjobb hidratáló összetevői rendben, praktikus tekerheto csomagolás.