Quellcrist

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlővízzel
2019. október 22.

Sajnos ez a fajta heliad micellás víz nem jött be. Nekem nem tetszik, hogy felhabzik, a rózsaszín csomagolásút viszont tudom ajánlani az sokkal jobb.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2019. október 22.

Nagyon szeretem, már vagy ezerszer újravettem, csak ajánlani tudom. Állagra, illatra tökéletes.

Tricovel Biogenina 10 mg Tabletta

Tricovel Biogenina 10 mg Tabletta
2018. október 22.

Nagyon csalódott vagyok. Jó nyilván szkeptikusan vágtam bele a kúrába mert hát az ember a harmadik ilyen szépségvitamin után már nem vár csodát. Viszont az itt olvasott kommentek és egy barátnőm ajánlására belevágtam a két hónapos kúrába. Hát semmi értelme nem volt. Semmi, se baba hajaim nem nőttek se gyorsabban nem nőtt a hajam, semmi. Én ezek után nem nagyon tudom ajánlani a terméket senkinek.

Alterra Hydro Nappali Krém Szőlő és Fehér Tea

Alterra Hydro Nappali Krém Szőlő és Fehér Tea
2016. július 30.
(!)

Sajnos nem vagyok vele elégedett. Szerintem borzalmas az állaga, amikor megvettem egy könnyed hidratáló krémre számítottam, de egy nehéz zsíros krémet kaptam. Megbántam, hogy elcsábított a jó ára meg, hogy 'bio'. Hiába ha az ember minőségi, jó krémet akar venni annak meg kell fizetni az árát.

Yves Rocher Hajerősítő Szérum

Yves Rocher Hajerősítő Szérum
2016. július 29.
(!)

Nagy változást én sem tapasztaltam. Ilyen se jobb, se rosszabb. Néha véletlen túl sokat tettem a hajamra és akkor szárítás után is olyan lett mintha zsíros lenne. Ez persze nem feltétlen a termék hibája, mert rá van írva mennyit ajánlott használni belőle. Azért osztottam meg, hogy aki használja az figyeljen, hogy mértékkel kenje a hajára.

FLP Aloe Vera Gelly

FLP Aloe Vera Gelly
2015. november 27.

Én is csak azt tudom mondani, hogy csodaszer. Mindenre jó.
Nekem gyerekkoromba volt, hogy többször begyulladt a fülem és ezt nyomtuk bele, két-három nap alatt elmulasztotta a fájdalmat. :)

Chocolate Nudes Catrice Szemhéjpaletta

Chocolate Nudes Catrice Szemhéjpaletta
2015. november 27.

Nem rossz, nem rossz de nem is az igazi. Tényleg lehetne jobban pigmentált még akkor is ha ez egy nude paletta.
Az ára amúgy rendben van és a kiszerelés is ízléses a színek is szépek de ahogy mások is mondták eléggé porzik.

Rival de Loop Hydro Szemápoló Krém

Rival de Loop Hydro Szemápoló Krém
2015. november 27.

Én nem olyan rég kezdtem el rendszeresebben sminkelni és a sok korrektor amit a sötét karikák ellen kentem a szememre eléggé megviselte a bőrömet ezért gondoltam, hogy keresek valami jó kis krémet a probléma orvoslására. Én ezt a krémet az ára miatt vettem meg mert nem volt nagy kedvem több ezer forintot kiadni valami flancosabb márkáért. Kb. egy hete használom esténként és egyenlőre úgy tűnik hogy bevált, jó az állaga, nem szagos, hamar beszívódik és tényleg szép és puha lesz tőle a bőröm. :)

Nivea Lip Butter Raspberry Rosé

Nivea Lip Butter Raspberry Rosé
2015. szeptember 8.

Én ajándékba kaptam barátnőmtől. Néha használom csak. Nem rossz de azért nem vagyok hasra esve tőle. A belenyúlkálást én úgy oldottam meg, hogy "adok neki egy puszit" aztán már kész is.

RdeL Young Power Hardener Körömerősítő

RdeL Young Power Hardener Körömerősítő
2015. szeptember 8.

Bementem Yves Rocherba, hogy megvegyem a szokásos kis körömerősítő lakkomat mert az nekem nagyon bevált. Kifogytak. Átmentem a Rossmannba, ott bukkantam rá erre. Olcsó volt, gondoltam max nem lesz jó 300 forint nem a világ vége. De úgy néz ki bevált. :)