r3gina

Regisztráció dátuma: 2017. január 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Labello Blackberry Shine Ajakápoló

Labello Blackberry Shine Ajakápoló
2021. december 2.

Egy ideje már a Clinique almost lipstick Black honey dupe-ját kerestem és ez szembejött velem a dm polcám félredobva egy pelenka mellé. Sorszerűen megvettem és nem csalódtam benne hiszen szépen színezett, nekem jól áll, igaz nehéz pontosan dolgozni vele.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. november 24.

UPDATE: Mos számoltam össze, eddig 10x vettem belőle 2017 óta... :)

Engem is elkapott még anno májusban a hype, és felvásároltam belőle egy dobozkát, mondván ártani nem árt. Azóta rendszeresen használom, de eddig nem akartam meggondolatlanul véleményt formálni. Na lássuk: Az első két hét után az arcom, ha nem is teljesen, de megváltozott. A viselkedése teljesen megszelídült. Ha jöttek ki pattanásaim, hamar elmúltak, vagy ha esetleg a kinyomásra adtam volna a fejemet, sokkal egyszerűbben tudtam tőlük megszabadulni. A menstruációm előtt és annak első szakaszában hatalmas pattanásokkal kellett eddig számolnom, ám ez a cucc megzabolázta azokat is. egészen pici is elég belőle, ami szintén pozitívum. A márka retinol 1%-val használva lassan de biztosan lépkedek előre. Gyorsan vettem is egyet a kis kamaszság küszöbén álló húgomnak és a csaj arca teljesen lenyugodott, azóta is hálálkodik :D Csodaszer tehát? Számomra egy csoda csodaszer! (és egy kis negatívum: azért kiporszívózni meg nem tudta az arcomat. Mitesszer-szerű, apró fehér eltömődött pórusaim vannak, amik még azért megvannak sajna :( )

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2021. november 24.

soha nem vettem volna meg, ha nincs kb másfél éve egy a KM -boxban. Azóta viszont elválaszthatalanok vagyunk. ♥
Annyira jó és tiszta illata van....

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2021. november 24.

Ez a cucc egy vicc. Rontja egyrészről az spf-ek imázsát és a TO-t is, ez fix.

Nagyon kevés csillagot adok erre, mert nem áll jól nekem a szürkés fehéres színű réteg és beleragad minden az arcomba emiatt...

Egy előnye van, hogy legalább hatékony

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2021. november 24.

Ó, hogy én ezt mennyire szeretem! :) Egyszerűen csak kézzel viszem fel a bőrömre és beeütögetem az arcomba. Másnapra érzem, hogy teljesen más állagú az arcom. A niacinamid termékük és egy könnyű hidratálóval használva nekem ő nagyon bejön.

És a lényeg: szerintem hamarabb lesz vége a Barátok Köztnek, mint hogy ez elfogy.

UPDATE: ha locsolom, mint a nem normális, akkor sem fogy el egy éven belül és még meg is büdösödik. Jó lenne ha valami más kiszerelésben is lehetne vásásolni, így mínusz egy csillag, mert utálok pazarolni :(

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2021. november 24.

Valamiért szín hagy a bőrömön így reggelenként egy mosakodás nem árt, de nagyon szeretem magát a terméket, Frissítő hatású a felhelyezést követően és azok a nagy füstös szemek (amik miatt már gyerek koromban is mindig azt hitték, hogy beteg vagyok) eltűnőben/halványulóban vannak. :)

Egy baj: a vizes állaga miatt marha könnyű a szemembe is belekenni. Ha ezen változtatnak majd, egye fene, majd megkapják az öt csillagot, de most még vár a sorára.

Sokkal hamarabb lesz vége a Barátok Köztnek, mint ennek a cuccnak, olyan lassan fogy. :)

UPDATE: A Barátok köztnek vége van, de ebben még mindig van egy kevés... :DD

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2020. június 15.

Nagyon féltem tőle, így évekig nem vettem meg, de egy barátnőm csak mondogatta, hogy milyen jó cucc, így egyszer csak a kosaramba került. Az első használás alkalmával kb még imádkoztam is. Amúgy nem tudom, miért féltem annyira... Évek óta használom a PC egyik BHA hámlasztóját szóval tökre értettem, hogy merről fúj a szél, de akkor sem árt aggódni. :D nagyon jó kis termék Egy skinsmart-videó alapján használom. Abbal a lányok azt mondták, hogy e használata után olaj alapú arctisztítóval ossuk át az arcunkat majd agyag tartalmú maszkkal pedig porszívózzuk fel a faggyút. Mondanom sem kell a pórusaim visszavonulót fújnak. :)

MosóMami 100% Finomítatlan Sheavaj

MosóMami 100% Finomítatlan Sheavaj
2020. június 15.

Bármire jó, már 3x újra is vettem, de nem tudok 5 csillagot adni, mert valahogy a mostani dobozomban szemcsés a vaj és ezek nem igazán akarnak felolvadni...

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2020. február 4.

Az én bőrőmet kb. hazavágta. Még em tudom, hogy magára a termékre vagyok érzékeny vagy az azelin savra, de most itt áll egy dobozzal a polcomon, mert tele lettem pici kis pöttyökkel, ami eléggé esztétikátlan, főleg, hogy amúgy is pattanásra hajlamos az arcom és arra vettem volna.
Csak azért nem egy pont, mert bennem lehet a hiba. De attól még nekem nem jött be :)

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin

L'Oreal Paris  Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin
2020. február 4.

Féláron vettem, így úgy érzem, hogy jó üzletet kötöttem, de azért az eredeti árát szerintem nem éri meg, hiszen vannak sokkal jobb krémek, sokkal olcsóbban is. Azt, hogy van benne parfüm, nem igazán értem, mert szerintem nélküle is eladható lenne. (mondjuk legalább jó az illata) Az állaga remek, igazából hasonlóval nem találkoztam korábban. Kizárólag az esti rutinomban használom nagyjából 2 hete és lényegesen hidratáltabb az arcom. Nem fog húdenagyon hiányozni ha elfogy, mert pótolható, de az használat élménye és az, hogy pikk-pakk beszívódik az nagyon tetszik. Ha látom még akciósan, lehet meg is veszem. Azért nem ötös, mert azt a titulust egy valódi csodaszerek tarom fenn, amivel még nem találkoztam, de azt tudom, hogy azért ez még nem az. (A csomagolás amúgy ötös, mert ráírták, hogy melyik szelektívbe rakható a teljes termék és a csomagolása. :) )