R3ka

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Mosómami Eco-Z Szilárd Tusfürdő és Sampon Tömb Jázmin-Kókusz

Mosómami Eco-Z Szilárd Tusfürdő és Sampon Tömb Jázmin-Kókusz
2021. november 26.

Hajmosáshoz számomra használhatatlan. Nehéz, ragacsos és zsíros lesz tőle a hajam.

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2021. január 31.

Finom az illata, de nem javított a hajamon.

Zao Ásványi Selyempor Alapozó

Zao Ásványi Selyempor Alapozó
2020. október 13.

Nagyon szeretem, kis kellemes enyhe illata van. Nem ad totális fedést, de egységesebbé teszi a bőrt.

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém
2020. október 13.

Illata számomra nem túl kellemes, de a textúrája tetszik. Picit puhábbnak érzem tőle az arcbőrőm, de nem érzek lényeges változást.

Dove Original Golyós Dezodor 0% Alumíniumsóval

Dove Original Golyós Dezodor 0% Alumíniumsóval
2020. október 13.

Borzalmas termék. Az elején tetszett a kellemes illata, de ez nem tart sokáig. Iszonyú büdi lesz tőle az emberlánya, ráadásul nem is szívódik fel rendesen felkenés után. Senkinek se ajánlom, pénzkidobás.

Naava Skin Harmony Éjjeli Megújulás Arckrém

Naava Skin Harmony Éjjeli Megújulás Arckrém
2019. augusztus 17.
(!)

Tesztelésre kaptam a krémet. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Szép a csomagolása, a pumpával a megfelelő adagot lehet kinyomni. A krém illata kellemes, enyhén púderes, állaga pedig nyáron sem tömény, a bőröm szinte teljesen felszívja. Reggelre sokkal kisimultabb, egyenletesebb lett tőle a bőröm.

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One
2019. április 17.

Nagyon szeretem az illatát, elég belőle egy fújás és nap végéig elkísér. Örök kedvenc <3

Olivia Rozmaring Sampon Szappan

Olivia Rozmaring Sampon Szappan
2019. február 10.

Pozitívuma, hogy jól habzik.
Negatív: hajmosás után ecetes öblítéssel vagy anélkül, hajápoló olajjal vagy anélkül, tehát bárhogy használva iszonyú ragacsos, drótos, száraz, tapadós lesz tőle a hajam (és a párom haja is,ami szintén hosszú) valamint pár alkalom használat után eldugult tőle a lefolyó :O

Összegezve egyáltalán nem ajánlom.

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor
2018. október 10.

Munkámból adódóan fehérben kell lennem minden nap és eddig előbb-utóbb megjelentek a sárga foltok a ruhákon. Ez nagyon zavart és sok keresés után erre a dezodorra találtam rá anyukám segítségével. Enyhe, fincsi illat, gyorsan felszívódik, nem hagy nyomot és ahogy észrevettem eddig nem lett tőle sárga a ruhám se, pedig már kb 1 éve használom. Kifejezetten ajánlom!

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Sampon

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Sampon
2018. október 10.

Az illata tetszik. Elsőre nem igazán habzik,de ha leöblítem és teszek újabb adagot, akkor az már rendesen felhabzik. Azt vettem észre, hogy sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam, de talán egy picit puhább is lett. Összességében nem venném újra.