rabbitdoubt

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2022. március 24.

Először anyukámon éreztem, aztán kipróbáltam, és megszerettem. :) A párom is többször megjegyezte, amikor ezzel voltam befújva, hogy milyen jó illatom van. Nem tolakodó, kellemes, viszont sajnos a tartóssága nem a legjobb, max. 1-2 órán át érződik rajtam.

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2021. december 26.

Oh, bárcsak ne működne.. -_- vettem 2 db-ot deciemről minimális akcióval, mert már régóta izgatta a fantáziámat. Gondoltam, HAHA, majd jól nem működik és eladom, és nem kell többé újravennem, dehát a fránya mindenit, LÁTHATÓAN szereti a bőröm, pedig nem gondoltam volna, hogy ennyire észrevehető a változás már a használat után. Általában reggel, néha este is használom (jelenleg még fogyasztom ki a másik hyaluront), de ez olyan szépen és lágyan terül a bőrön, és feltölt, hogy muszáj lesz újravennem (hiába, legdrágább szérumom eddig, de ejj, megéri a pénzét).

Chloè Nomade Absolu EDP

Chloè Nomade Absolu EDP
2021. november 12.

Mintát kaptam belőle, valamiért megfogott. Nagyon erős, karakteres illat, néhol szúrósba is átmegy, viszont szép lecsengése van, nem tudtam abbahagyni a csuklóm szagolgatását. Mondjuk én szeretem a kicsit maszkulinabb vonalat. :) Az eredeti Nomade-t nem ismerem, de ráillatolok ezek után arra is. Azt még nem sikerült eldöntenem, hogy nagy üveggel bevállalom-e, de borzolja a kíváncsiságomat. :)

Update: el sikerült döntenem, igyekeztem rápihenni az ötletre, de black fridayen mégis beröppent a kosárba egy 75ml-es üveggel! :)

Update2: még mindig szerelem, rajtam nagyon tartós, talán ez az első olyan parfüm, ami egész napot kibír rajtam

Benetton Hot Unisex

Benetton Hot Unisex
2021. szeptember 22.

Mintában kaptam, nem számítottam rá, de abszolút megfogott ez az illat elsőre! :) Chanel Allure-t nem illatoltam még, ez sajnos nem annyira tartós illat rajtam, de ezért a pénzért totálisan megéri! :)

Isana Körömlakklemosó Aceton Mentes

Isana Körömlakklemosó Aceton Mentes
2021. június 13.

Szerintem pont a zöldet használtam előtte, ami tökéletes volt, szóval vettem 2(!!!!) kiszerelést ebből, mert gondoltam rebranding - nem is tehettem volna rosszabbul. Kenődik, többkörösen hozza le, mindenem körömlakkos lesz utána ( a bőrt is megfogja mellette, más lemosónál ezt nem tapasztaltam).

Most, hogy használtam az ebelines lemosómat is újra, rájöttem, hogy EZT utálom. (az egyetlen pozitívum nekem az illata pont, ami nem rossz)

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2021. március 11.

Tényleg szerethető termék, nem tett semmi rosszat a bőrömmel, pozitívabbá tette a tonikokról alkotott képemet (eddig csak rosszhoz volt szerencsém). Szépek az összetevői, abszolút hozza azt a megbízható minőséget, amit a G&G-től kapunk mindig. Most épp az aloe-verás tonikkal kísérletezem, de valószínűleg még vissza fogok térni ehhez is! :) Szórófejjel tényleg jobb lehetne.

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss
2021. március 11.

Sajnos én sem jó véleménnyel vagyok róla. Irritáló az illata (pedig a kókuszos dolgokat szeretem), de ez a legszubjektívebb szempont. Laza állagú, nehezen szívódik be, ragacsos érzést hagy maga után, és én nem vettem észre, hogy táplálná a bőröm.

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50
2021. március 11.

Szintén csomagban vettem, így eléggé megérte az árát. Szuper az SPF 50, elég szépek az összetevői, mostanában, hogy a pandémiás időszakot éljük, és nem mozgok nagyon semerre bolton kívül, nappalra bb krém nélkül, 'hidratálóként' is használom szérum fölé (szerintem a bőrömön nem bírna el még egy hidratáló réteget maga alatt, így a G&G HA-val, C vitaminnal és b-bombbal egészen kijön).

Bár eddig ez a legjobb fényvédő, amit próbáltam, azért ez is zsírosabb érzetet hagy a bőrön, illetve néha észreveszem, hogy tágabbak a pórusaim a használat után (lehetséges mondjuk, hogy nem ennek tudható be). Szóval, még mindig keresem a tökéletest, de addig kitartok emellett. A pumpás adagoló tényleg klassz! :)

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. március 9.

Tökéletes, miután (valószínűleg) a szappanos arctisztítást kevésbé bírta, váltottam, ezzel egészen rendbe jött a bőröm. Este használom, smink és egyéb szennyeződések lemosására.

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2021. március 9.

Ó, bárcsak elolvastam volna a véleményeket előtte. Több videóban láttam ezt a spirált, és valahonnan az volt az eszemben, hogy ezért mindenki odavan, úgyhogy én is beszereztem (szerencsére olcsóbban). Hát, marad a Lovelys spirál. Nekem a keféjével nincs sok bajom, és felvitelkor nagyon szép, hosszú fekete pillákat eredményez, amik nem is ragadnak össze, viszont pár óra múlva már nem sok marad belőlük a pillákon, minden az alsó szemhéjamon köt ki. Ráadásul elég nehéz lemosni is (itt a Lovely sztárpillájához hasonlítok).