RachelNews

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Joico Style&Finish Joiwhip Firm Hold Erős Hajhab

Joico Style&Finish Joiwhip Firm Hold Erős Hajhab
2021. november 14.
(!)

Tesztelésre kaptam és meg vagyok vele elégedve. Hozza, amit egy hajhabnak kell. Szépen megemeli a hajtöveimet, amitől dúsnak tűnik az amúgy vékonyszálú hajam. Plusz pont, hogy 3 nap múlva is tartja a rőzsém a formát. Kicsit drága, igen, azonban nem zsírosít és rengeteg van benne. Ad egy cseppnyi szalon feelinget.

Skin 79 Water Wrapping Waterproof Sun Gel UV SPF50+ PA++++

Skin 79 Water Wrapping Waterproof Sun Gel UV SPF50+ PA++++
2021. augusztus 1.

Nem sokat néztem utána, mielőtt megvettem, de eléggé el voltam keseredve, mert amit szerettem volna fényvédőket, egyik sem volt raktáron.
Koreai krém lévén, remélem, hogy tényleg spf50. Az állaga nagyon könnyű, mikor felkenem, fluid hatású. Szépen el lehet oszlatni, nem okoz gondot a kellő mennyiség felvitele. Nem fehér, egészségesen csillog és 2 óra elteltével sem olvad le az arcom. Kissé olajos tapintású lesz a bőrön, de ha nem fogdosod, nem érzed! 😅 Illata ugyan van, de nem erőteljes és az én extra érzékeny, patakokban könnyező szememet sem irritálja.
Jó alternatíva a soha nem kapható populáris fényvédők helyett.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. szeptember 12.

Remek remek remek! Ha bármi dög kijön az arcomon, ez a szérum másnap reggelre eltünteti. Persze azért figyelek a megfelelő hámlasztásra is. A párom durván pattanásos hátát is szépen kezdi rendbe hozni! Újraveszem! Ja és Magyar márka, imádom. 🤗

La Roche-Posay Kerium Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Hajra

La Roche-Posay Kerium Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Hajra
2020. szeptember 12.

Sajnos zsíros korpával küszködök és csak ez a sampon segít, eddig nem találtam ennél jobbat. Amint egy másik samponnal kezdek hajat mosni, egyből kijön a korpa. Egészséges fejbőrt eredményez. Örülök, hogy rátaláltam! 🤗

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2020. július 19.

Elég jó ez a cucc. Valami történt az arcbőrömmel és helyenként nagyon száraz, hámló foltok jelentek meg. A szérum használata után megszűnt teljesen és ráadásul imádom azt a bőrképet amit nyújt. Ma megyek a következő üvegcséért. 😊

Update:
Jó termék valóban, viszont ami a bőrápolást illeti jó útra tértem és próbálom okosan összeválogatni a szérumokat és ez sajnos nem fér bele.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. július 1.

Használatakor a kombinált bőrömet normalizálja és imádom azt a képet, amit a tükörben látok nap végén. Egészségesen fénylő, nem zsíros puha bőr. 3 csepp bőven elég belőle, szépen eloszlik a cucc. Azonban tapasztaltam egy kis kukacosodást miután felvittem még a The Ordinary Hyaluronic acid-ját. De lehet, hogy csak túltoltam a mennyiséget. 😊

Pure No. 495

Pure No. 495
2020. január 23.

Ez a kis üvegcse a Lancome Tresor La Nuit alteregója. Nagyon tartós, isteni édes illat.
Imádom az eredeti Tresor La Nuit-ot is, de ennek jóval barátibb az ára. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2019. október 24.

Használtam, használtam, imádtam kenegetni az arcom vele és egyszercsak elfogyott. Valamilyen okból kifolyólag nem vettem újra és nagyon éreztem a hiányát. Ad valami pluszt, amitől ragyogó lesz a bőröm és nem csillog mint Edward Cullen napfényben. Reggel-este jó választás. 😊

Alverde Baby Cold Cream

Alverde Baby Cold Cream
2019. szeptember 16.

Végső elkeseredésemben körbe néztem a baba cuccok közt a DM-ben, ugyanis olyan krémre volt szükségem aminek szépek az összetevői és bitangul hidratál. Hát milyen jól tettem, hogy ezt választottam! A szemhéjamon, nyakamon és a kézhajlatomban lévő ekcémának másnapra nyoma sem volt. Imádom!

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. július 18.

Igazi "bőrrendberakó" kis cucc. Az a titka, hogy maszkként használom, így 10 perc alatt csodát tesz a bőrömmel. Érdemes kipróbálni.
Biztos, hogy újra veszem.