racz1012

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Bronze Effect Body Lotion

Nivea Bronze Effect Body Lotion
2019. július 22.

Nagyon jó testápoló. A sok jó vélemény hatására gondoltam egy próbát megér, és nekem bevált. Több napon át kell használni mire látszódni fog a szín, de utána elég 3 naponta újra kenni a szín fenntartása miatt. Nagyon enyhe önbarnító illata van, amit én el tudok viselni. Nem hagy nyomot, nem kopik foltosan. Rajtam picit sárgás árnyalata van de ez belefér. Mindenképpen megéri ez a mennyiség ilyen áron.

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2019. július 1.

Szerettem használni, heti egyszer-kétszer alkalmaztam esténként. Az én bőröm egyenletesebb lett tőle. Most szinte minden este retinolt használok, így nem fér bele a rutinomba, de ha egyszer úgy alakul akkor mindenképpen vissza térek hozzá.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. július 1.

2 üveg fogyott el belőle. Különösebb változást nem okozott, nem vettem észre hogy a bőrömre komolyabb hatással lett volna, bár lehet hogy ez is hatásának számít, hogy nem jött kis semmi csúfságot az arcomon. Reggelente az állaga miatt jól esett használni.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2019. július 1.

Elhasználtam belőle több kis méretű tubust is. Látványos változást nem hozott, ugyanakkor a bőrömet rendben tartotta és nem jött ki tőle pattanásom. Most nem veszem újra mert a retinollal együtt sok lenne a bőrömnek.

Bioderma Photoderm Max Kompakt Púder SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Kompakt Púder SPF50+/UVA24
2019. július 1.

Megvettem a sötétebb árnyalatok. Először megijedtem hogy túl sötét és elüt a nyakamtól de pár perc múlva szépen illeszkedett a bőrömhöz. Nekem egy kicsit fényes a végeredmény lehetne mattabb is, és ami meg nem tetszik hogy szerintem nem véd eléggé, mert ezt kellő mennyiségben nem lehet felvinni. A mennyiséghez képest drága szerintem, egy nap többször is újra kenem, így viszont gyorsan fogy.

Wella Professionals Brilliance Sampon Normál és Festett Hajra

Wella Professionals Brilliance Sampon Normál és Festett Hajra
2019. július 1.

Hiába a drága ár, nagyon szeretem ezt a sampont. Az én hajam puha és fényes lesz tőle. De amiért a legjobban szeretem hogy az ombre hajamra nem kell külön hamvasító sampont használni, mert ettől nagyok szép árnyalata lesz a hajamnak.

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2019. július 1.

Az elmúlt egy évben párszor próbáltam kísérletezni más olcsóbb tusfürdővel, de mindig vissza térek hozzá. Finom az illata, krémes és engem nem is szárít.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2019. július 1.

Mikor legelőször vettem meg ezt az arclemóst ősszel, megmondom őszintén nem szerettem, ritkán nyúltam érte, utána jöttek a tavaszi hónapok és egyre inkább ezt vettem elő a reggeli és esti arclemosásnál. Addig-addig használtam míg végül elfogyott és azóta újra is vettem. Most nyáron már nem is nyúlnék más után. Valószínűleg a hidegebb hónapokban kevésbé számító lemosót veszek majd, de addig ez tökéletes lesz.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. július 1.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Nem okoz irritációt, az én arcomról leszedi a sminket és a szennyeződést is. Árban is megéri, mert nekem a legkisebb kiszerelés is hónapokig elég volt.

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2019. május 10.

Elhasználtam belőle már egy üveggel, nemrég kezdtem meg a következőt. Én imádom a másnap reggelre kifejtett hatását. Tényleg olyan mintha felöltené a bőrömet, és ez napokig látható. Van hogy melegíti az arcom vagy hogy kicsit ég tőle, ez attól függ mennyire száraz és megviselt az arcom. Heti egyszer használom általában.