raczdetti

Regisztráció dátuma: 2012. június 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 5.
Bőrprobléma: -

Comptoir sud Pacifique Aqua Motu Intense EDP

Comptoir sud Pacifique Aqua Motu Intense EDP
2022. január 3.

Mintát rendeltem belőle a Notino-ról. Szeretem az uniszex parfümöket, a zöld füveseket és a tengerillatúakat pedig mindenekfelett. :)

Na, ebben az Aqua Motu-ban pont nincs semmi aqua, csakis és kizárólag motu (poshadt moszat cetköpettel).
Kifújáskor még elmegy kategória. Ha nagyon akarom az első pillanatban bele tudom magyarázni egészen halványan a sós víz illatát, de ez rohamosan múlik, és mindössze 2 perc elteltével olyan idegesítően öregurassá válik, hogy rohanok szappannal ledörzsölni.
Őszintén: férfiakon sem hinném, hogy vonzó illatkompozíció lenne, a páromon meg sem próbálom, félek a második sokktól, amit kapnék. :)))

UPDATE: szentségtörés ide vagy oda, egy semmitmondóan vizes-yachtos kategóriájú parfümmel EGYÜTT használva (T.T. East Coast Club), egészen különleges, harmonikus összhatást alkotnak. Meleg tengervizet és színes kagylókat a homokban idéznek így párban, épp olyan, mint egy forró nyári emlékkép. A múlton van nála a hangsúly még így is. Világűrnyi távolságra van tőle a modern izgalmasság, a vonzó újszerűség.
Elmerengésre, így télen, itthonra jó, legalább nem kell kidobnom... :))

Anita Toth Mélyhidratáló Arckrém

Anita Toth Mélyhidratáló Arckrém
2021. október 19.

Tesztelésre kaptam. Kombinált arcbőröm van, ezért alapvetően csakis könnyű, arctej típusú krémeket/géleket használok, ez viszont kibontás után látszott, hogy egészen extra gazdag textúrájú krém. Rettegtem hogy csillogni-villogni fogok tőle egész nap, és gyorsan vissza is csavartam a tetejét.

Este, lefekvés előtt vettem elő újra, és jó nagyot csodálkoztam: felkenés után szinte azonnal mind beitta a bőröm és szép MATT hatású lett utána. Kb. 10 nap nappali (+ részben éjszakai) használat után úgy látom, hogy a bakuchiol összetevője tényleg simítja valamelyest a kis szem körüli ráncokat.

Egyedül az illata az, ami bár enyhe, nekem túl édeskés, mondjuk ez egyedi ízlés kérdése.

Azt az érzést szeretem benne, hogy van hatása. Egyszerűen érzem, amikor felkenem, hogy minden jóságot töményen beleraktak, amire csak a negyedik x környéki arcbőrnek szüksége lehet. :))

Elfogyott a kis teszterem, megrendeltem a nagy kiszerelést, bár nem értem, miért csak 50 ml-s van, ez hatalmas adag. Valószínűleg elfelezem majd a nővéremmel.

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj
2021. július 15.

Formaldehid kibocsátó tartósítószerrel, szilikonnal és parabenekkel...gratulálok ziaja...nagy ívben kuka ez és a c vitaminos napvédő arctejetek is... :( siettem és nem néztem meg az összetevőket...különben nem vettem volna meg...

Ziaja Sun Antioxidant Face Cream With Vitamin C

Ziaja Sun Antioxidant Face Cream With Vitamin C
2021. július 15.

Formaldehid kibocsátó tartósítószerrel, szilikonnal és parabenekkel...gratulálok ziaja...nagy ívben kuka ez és a kakaóvajas testápolótok is... :( siettem és nem néztem meg az összetevőket...különben nem vettem volna meg...

Anita Toth Organic Products Esszenciális Arckrém

Anita Toth Organic Products Esszenciális Arckrém
2021. május 21.

Először csak egy teszterem volt belőle, imádtam de bevallom sokalltam az árát. Pár hét "nélkülözés" és más natúrmárkákkal való próbálkozás után végül mégis visszatértem hozzá és vettem, hm, nos, kettőt is. :)) Egyet magamnak, egy másikat pedig Anyumnak.

Natúrkozmetikum mániás vagyok, nagy kísérletező. A tápláló krémek nekem mindig túl sűrűek, fullasztóak, ragacsosak, a vizesebb állagúak hidratáló hatását meg félóra múlva már egyáltalán nem érzem...Aztán kutyulni is próbáltam, hidegen sajtolt olajokból, rózsavízből, ebből-abból...nem volt tökéletes.

De ez...először is, a nevével ellentétben szerencsére egyáltalán nem arckrém. Másodszor pedig: nem találkoztam még ilyen könnyű arctejjel, ami ennyire gazdagon ápol, gyönyörű tőle a bőröm mostanában! Úgy tapasztaltam, hogy nedves arcbőrre kenve szívódik fel a legszebben. Ezt kerestem, megtaláltam. :) Remélem jó sokáig gyártják majd.

Anita Toth Organic Products Ragyogó Arcolaj

Anita Toth Organic Products Ragyogó Arcolaj
2021. május 21.

Teszterem volt belőle, az arctejjel együtt használtam. Az arctej nagyon bejött nekem önmagában. Ez a szérum az én bőrömnek picit sok, de nem pontozom le mert Anyumnak viszont az arctejjel együtt, így tökéletes.

Anita Toth Organic Products Megújító Arcolaj

Anita Toth Organic Products Megújító Arcolaj

Alverde Bio Narancs és Bio Sheavaj Krémdezodor

Alverde Bio Narancs és Bio Sheavaj Krémdezodor
2021. április 4.

Az Alverde dezodorok nekem mind azonnali csalódást okoztak, kritikán alul teljesítettek fél nap alatt, attól függetlenül hogy a felirat 24 meg 48 órás hatással kecsegtetett...

Ezért nem is tudom megmondani, mi vezérelt akkor, amikor ezt a kis narancsos csodát a kosaramba raktam, valami hetedik érzék lehetett. :)))

Első nap: huh, létezik? Eeeez valami királyságos.
Második nap: nagy merészen intenzív sportoláshoz is kipróbáltam. Eddig nem volt egyetlen alumentes termék sem, ami kiállta volna a próbát. Ez, jelentem MAKULÁTLAN. :)))
Alig érezhető semmi kis puha narancs illata van, és ápoló sheavaj-érzet felkenéskor.
Használatkor is kellemes élmény, beszívódik a bőrbe, nem képez kellemetlen réteget rajta (bár a tégelyes megoldás nem a legpraktikusabb) de az igazán wow hatás utána ért.

Meglepő volt, hogy a szagokat egyáltalán nem engedte kialakulni. Elegedetten konstatáltam, hogy az izzadást is csökkenti.
Kora reggel 1x, + késő délután a biztonság kedvéért közvetlenül sportolás előtt ismét bekentem magam vele.

Gondolom amiatt, hogy beszívódik, fehér nyomot sem hagyott a vastagabb anyagú, hosszúujjú fekete sportfelsőmön.

Ez egy igazán ritka zsír natúrdeo. Boldogság van, hogy rátaláltam kb. 7 év keresgélés után. :)))

Labello Lip Gloss Ajakápoló Olaj

Labello Lip Gloss Ajakápoló Olaj
2021. március 30.

Sosem reméltem, hogy a Labello-nál valaha is megszületik valami egészen szép összetevőkből álló vegán termék. És lőn. :)

A "transparent"-hez lett szerencsém. Maximálisan ápol, nem ragad, gyönyörű, természetes.

Viszont az "ellenállhatatlan gyümölcs illat" sajnos nagyon mű, leginkább valami epres kislányparfümre emlékeztet...

Bepanthen SensiDaily Krém

Bepanthen SensiDaily Krém
2021. március 23.

Minden tavasszal nagy szerelem. Gyógyszergyári (Bayer) krém, mégis csodaszép zöld összetevőkkel, az egyetlen narancssárga benne az E-vitamin. :) Igazi kuriózum!

Pár alkalom után megszünteti a hideg időszakot követő rémes hámló szárazságot a lábszáramon, a fiam piros körökben előjövő tavaszi ekcémáját, de még Édesapám kérges, sebesre repedezett kezét is képes volt másfél hét alatt tökéletesen rendberakni.

A tubusban akkora mennyiség van hogy heti 4x használat mellett a fele sem fogy nyár kezdetéig, amikor is már nincs rá szükségem.

Benu-ban akciósan féláron szokott lenni.

Maga a krém 10 csillagos, viszont a tartás nélküli ormótlan tubusán azért még dolgozhatnának...összességében emiatt csak 5 csillagot adok. :)))