raczrenike

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Jean Paul Gaultier La Belle Le Parfum

Jean Paul Gaultier La Belle Le Parfum
2021. augusztus 9.

Az üvege ragadta meg a szemem. Mar az üveg sejteti, hogy nem egy lagy illatot fogunk magunkra fujni. Vaniliaval es körtevel kezd, az utobbival en szemely szerint nem tudok mit kezdeni, szoknia kell meg az orromnak. Majd a pezsma, vanilia, tonkabab nekem egy kicsit maszkulin iranyba viszi az illatot, orientalis, gyümölcsös, füszeres. Nem a megfelelöbb evszakot valasztottam a tesztelesere, inkabb hidegebb idöben, vagy hüvösebb esteken tudom elkepzelni, akkor irok meg rola. Egyenlöre baratkozunk, varok vele öszig. Egy fekete koktelruha, vörös ruzzsal tökeletes kombinacio lenne ehhez a parfümhöz :)

Chanel Coco EDT

Chanel Coco EDT
2021. február 2.

Meglep, hogy ennyire kevés véleményt kapott. Már pár napja csak őt használom, még alváshoz is fújok egyet a karomra. Elég nehéz időszakon megyek keresztül es ő felruház önbizalommal, még a leopard mintás pizsimben is igazi nőnek érzem magam. Imádom, edp-t is.
3 üveggel halmoztam fel belőle, talán egyiktől megválok, Bar fájó szívvel, de le kell szoknom a gyűjtögetésről 🙈😀 nagyon tartós elegancia❤️

Moschino Cheap And Chic

Moschino Cheap And Chic
2021. január 20.

Soha nem volt Moschino parfümöm. Soha egyik illat sem fogott meg, deeeee vele még csak most talalkoztam es alig varom, hogy tavaszodjon. Engem egy kicsit a hajhab illatara emlekeztet, egyedi, különleges illat, Jó tartóssàggal😍 az üvege meg olyan Retro. Megszerettem😍

Chanel Gabrielle Essence EDP

Chanel Gabrielle Essence EDP
2021. január 13.

Az anyaillatból volt pár 5 milis mintám, annyira semmilyennek éreztem, elajándékoztam. Majd megjelent az Essence. Egyatalan nem a megszokott Chanel vonal, soha nem jöttem volna rá, hogy Chanel új illata. De ettöl különleges es nagyon karakteres. Nekem leginkabb a rozsa dominal benne, amit az utobbi idöben nagyon megszerettem. Nagyon tartos, nem tolakodo. Nem mondanam a kedvenc illatomnak, de sürün nyulok hozza. Semmikepp sem csak az idösebb korosztály illata. Nem egy tinedzser parfüm, az tény, de nem is igazan korhoz kötném, Inkabb ugy mondanam, hogy érettebb hölgyek illata.

Christian Dior J'adore L'or

Christian Dior J'adore L'or
2021. január 12.

Woooww, nem szeretem a J‘adore vonalat, de ő egy csoda, folyekony arany egy édes 40ml-es üvegcsében, maga az elegancia, ünnepi hangulat, ettől az illattol igazán nőnek érzem magam. Megbecsülöm minden cseppét 🥰

Dior Dune EDT

Dior Dune EDT
2020. augusztus 18.

Rengeteg illatom közül ez az egyik kedvencem. Valahogy ragaszkodom a regebbi illatokhoz, nagyon ritkan talalok magamnak valami jot az ujak közül (Chloe Nomade pl egy olyan, azt nagyon eltalaltak, bar tegyük hozza, hogy eleg megoszto, talan pont azert tetszik nekem). Imadom a pacsulit, szantalfat es a pezsmat, es ebben mind benne van, igy nem is csoda. Maszkulin nyitas (en meg eleg "tökös" lany vagyok hozza :D) majd szepen lassan megszelidül. Magabiztos hölgyeknek!!! Tartossaga is edt letere teljesen rendben van. Imadom, sajnalom, hogy a regi verziot nem ismerem.

Kenzo Amour

Kenzo Amour
2020. augusztus 18.

Nekem ez az illat maga a romantika. Kellemes puderes, vanilias illat egy kis feher teaval. Edes, de nem vattacukor. Tartossaga is rendben van. Ma egy fekete bluzt viselek, egy viragos hosszu szoknyaval, tökeletes kombinacio.

Chanel Cristalle Eau Verte EDT

Chanel Cristalle Eau Verte EDT
2020. augusztus 1.

Nem ertem, hogy miert all itt, hogy nem kaphato mar. Nalunk a shopban van belöle. Gazdija is lettem egynek. Kimondottan utaltam a citrusos illatokat, ajj Istenem nem tudom mi van velem, szerintem a 3-as teszi, a korom elsö szamjegye :D Rajtam sokkal tartosabb, mint a Guerlain Aqua illatai, öt-hat orat bir ki körülbelül. Nagyon citrusos, teljesen felfrissit ebben a kanikulaban. De olyan nagy csavar nincs benne, mint mas Chanel illatokban. Kivancsi vagyok meddig tart a baratsag. Egyenlöre marad :)

Jil Sander Softly Jil Sander

Jil Sander Softly Jil Sander
2020. július 28.

Ez az illat engem a nagymamamra emlekeztet. Annyira kifinomult, tiszta, nyugodt, puha. Nem igazan az en stilusom, megis vannak napok, amikor magamra fujom. Szeretem ezt az illatot, es a nagymamamat is (L)

Miss Dior Rose N'roses

Miss Dior Rose N'roses
2020. július 23.

Megint itt vagyok, felpontozni :D Vagy az en izlesemmel van baj, vagy a nyanyas parfümöket szeretem, de nekem ez egy nagyon kellemes illat. Enyhen citrusos, erösen rozsas az elejen, leszaradas utan enyhen rozsas, pezsma. Bar en nagyon szeretem a pezsmat, ezert talan a szerelem. Azt hogy az üvege, illetve a folyadek csunya, naja, minden miss idor ilyen az originalon kivül, szerintem nagyon nöies, elegans. Nekem kimondottan az egyik kedvencem lett, tartosnak is tartos. De egyatalan nem folytogato.