raczrenike

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Clarins Kék Orchidea Arcápoló Olaj

Clarins Kék Orchidea Arcápoló Olaj
2019. május 20.

Ha tehetnem, en fürdenek ebben az olajban. Az illatat egyenesen imadom. Estenkent, fürdes utan viszem fel a nedves arcbörömre. Reggel olyan puha, elettel teli a böröm. Mindig ujra es ujra veszem. Nagyon sokaig eleg, nem kell belöle sok.

La Roche-Posay Hydreane BB Krém

La Roche-Posay Hydreane BB Krém
2019. május 20.

Par napja kezdtem el hasznalni. Eleg erzekeny a böröm, nem tudok barmilyen kremet hasznalni. olyat kerestem, amiben fenyvedö van, könnyü, nem maszk hatasu. Megtalaltam, nagyon megszerettem. Nekem nem csillog töle a böröm.

Gucci Bloom

Gucci Bloom
2019. május 9.

Igazi virágillat. Mikor elöször megillatoztam, kicsit soknak találtam. Virágsokk. Tavaszra szerintem tökéletes illat, de nem szabad túlzásba vinni. Emlékeztek a AVON FLOWER BY CYNTHIA ROWLEY parfümre? Főiskolás illatom volt, engem nagyon emlékeztet rá. Huuu milyen szép idők voltak.
Tartós, gyönyörű üveg.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
2019. április 4.

Mint, ahogyan már korabban irtam, nem vagyok a friss illatok kedvelője ( bár így 30-on túl egyre több kezd tetszeni)
Amikor tinédzser voltam, imádtam. Nem ismertem még a parfümöket, de sokszor éreztem másokon, és akartam. Majd érettebb lettem, egyre különcebb és nem akartam, hogy olyan illatom legyen, mint mindenkinek, mert hogy egy időben elég divat parfüm volt. Most, hogy talán egy kicsit lecsengett, vagy csak én járok szerencsémre rossz helyen, kaptam egy Intense-t. És úgy örülök. Talán a nosztalgia miatt is, de alig várom, hogy jó idő legyen és magamra fújhassam. Tartóssága, biztosan sokkal tartósabb, mint az edt, de azért nem TM Angel 😀😀😀 dobok egy 5-öst☺️Megérdemli

The Body Shop Fresh Nude Cushion Foundation SPF25 / PA++

The Body Shop Fresh Nude Cushion Foundation SPF25 / PA++
2019. február 2.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Nagyon könnyű, tökéletes nyárra, a fényvédő miatt is. Kifutó volt a szín, ami a bőrszínemhez illik, 2€-ért árulták Franciában. Vettem is belőle 5 darabot. Most kezdtem el az utolsót, de nem fogom újból venni. Nagyon sajnálom, de nagyon gyorsan fogy, és az eredeti ára túl drága ahhoz, hogy kéthavonta vegyem. Ezért a 4 csillag.

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító
2018. augusztus 20.

Több éve hasznalom mar. Nagyon szeretem. Sokaig eleg es Nagyon könnyü vele dolgozni. A saját ecsetét nem hasznalom hozza, nem tul jo, de ez legyen a legkevesebb. Sokan írták, hogy kapargatni kell és így tovább, szerintem akkor rossz szint választottatok. Tévedésből én is vettem már rossz árnyalatot, az nem fogott olyan erősen. Én a 72-est ajánlom. Számomra tökéletes.

Joop! Wow! EDT for Women

Joop! Wow! EDT for Women
2018. augusztus 5.

Csalódott vagyok. Szeretem a Joop parfümöket. Sajnos egyatalan nem volt woooow érzésem. Szokványos illat, semmi különleges sajnos.

Bvlgari Jasmin Noir EDP

Bvlgari Jasmin Noir EDP
2018. május 11.

Tízen pár évesen kaptam belőle egy mintát. Uristen nem most volt. Akkor meg nem volt ra pénzen , nagyon spóroltam vele. Most van egy 100ml-esem belőle. És a varázs meg mindig nem múlt el. Egy hosszú át bulizott éjszaka után, tusolas után, reggel felebredek és meg mindig érzem. Tökéletes❤️ Számomra 😍

Jean Paul Gaultier Classique

Jean Paul Gaultier Classique
2018. május 11.

Egyszerűen imádnivaló, csak az edt változata. Nagyon tartós, mindig fújok a ruhámra is, így egész nap elkísér. Ismeritek, amikor valami illat megcsap, es mindig arra gondolok, Uristen mi ez❤️❤️ Na ezért fújom a ruhamra is 😀 hogy egy hosszú nap után is, mikor hazaérek, megcsapjon ez a csodás illat.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2018. április 11.

Parfümeriaban dolgozom, és ez az egyik parfüm a pár közül, amit nem tudok elviselni. Sajnálom, mert igazából imádom az erősebb illatokat, de ez valamiért nem.