radinm

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Guerlain Jicky

Guerlain Jicky
2017. április 21.

Nagyon régóta tart az illatok iránti szerelmem, és aki ismer, pontosan tudja hogy mindig is a vintage parfümök voltak azok amik igazán megérintettek, gyűjteményem is leginkább erre épül. Jicky volt az egyetlen amit nem tudtam eddig beszerezni. Szerencsére már csak múlt időben, egy nagyon rossz pillanatomban, amikor egyáltalán nem számítottam rá, megtalált. Bevallottan nem tudok és talán nem is akarok illatokat elemezni, én mindig is az érzésekhez kötöttem őket. Sokszor és sok illatomnál írtam hogy csoda, most sem tudom máshogy megfogalmazni. Vintage Shalimar levendulával, annyira szépséges, hogy azt szavakkal nem lehet kifejezni. Ma ebben a szeles időben fátyolként ölel, minden pillanatban ott van körülöttem, nekem ez a remény illata❤ .

NARS Semi-Matte Lipstick

NARS Semi-Matte Lipstick
2016. december 29.

A véletlen sodorta utamba ezt a csodát, ajándékba kaptam Jungle Red színben. Nem vagyok, illetve már csak nem voltam rúzsos lány. Az ajándékozóm akaratlanul is mélyre taszított abba a bizonyos gödörbe. A rúzs gyönyörű matt vörös, abszolút nem szárítja a szám, tartós, szépen kopik, frissíteni gond nélkül lehet. Csomagolása számomra tökéletes, tetszik a fogása, egyszerű de nagyszerű. Azóta beszereztem három másik vöröskét, de egyik sem előzte meg, még a Guerlain rúzsom se. Nekem Ő a RÚZS!

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2016. május 9.

Három másik Diorom mellett Ő is oszlopos tag. Sokáig kerültem, egyrészt mert nem kedvelem különösebben a vaníliás illatokat, másrészt mert nem gondoltam hogy tudnak még olyat mutatni a Poison és a Dolce Vita után amitől elájulok, tudtak :-). Nagyon finom, krémes, ölelős illat, minőségi kivitelezésben, hiába a név kötelez. Nekem még az eredeti 98-as formula van, nem tudom a felújított verzió milyen, de a régi maga a csoda!

Guerlain EAU de Shalimar

Guerlain EAU de Shalimar
2016. április 16.

Ma érkezett hozzám meg, egy jól sikerült csere eredményeképpen. Vakon vállaltam be és mennyire nagyon jól tettem! Számomra az anyaillat gyengédebb kivitelben. Tartóssága, hatósugara tökéletes. Tökéletes, hamisítatlan Shalimar, imádom.

Laura Biagiotti Venezia Pastello EDT

Laura Biagiotti Venezia Pastello EDT
2016. április 16.

A legelső parfüm volt amivel anno tini koromban találkoztam. Anyukám kapott egy minit ajándékba, húgommal szabályosan verekedtünk érte😊. Beszereztem egy üveges maradékot mostanában, valahogy már nem olyan mint akkor. Ennek ellenére megtartom és folyamatosan próbálkozom, hátha😊. Az emlékek miatt jár neki az ötös.
Átszerkesztem, érdemes volt próbálkozni, végre megtörtént a csoda, pedig már nem hittem benne hogy így lesz. Mostmár szerelem van, azóta beszereztem mellé még egy fújóst is😊.

Givenchy III EDT

Givenchy III EDT
2016. február 29.

Egy veterán darabom van itthon, annak ellenére hogy nagyon régi, az illat tökéletes. Citromos, zöldes, aldehides szépség Ő, alkalmanként viselem, szeretem Őt nagyon.

Calvin Klein Obsession

Calvin Klein Obsession
2016. február 29.

Tulajdonképpen az előttem szólók már mindent elmondtak. Nagyon erős, tömény parfüm, csak hideg időben viselhető számomra és akkor is csak maximum két fújás. Rajtam a dohány és a tömjén dominál, imádom az illatát. Tartóssága és hatósugara hatalmas.

Gucci Accenti EDT

Gucci Accenti EDT
2016. február 29.

Nagyon különleges, nőies, csodálatos illat, kincsként őrzöm minden egyes cseppjét. Fájni fog amikor elfogy. Maga az illat igazi retro nagyágyú, tartós nagy hatósugárral, ma már nagyítóval találni ilyen illatokat.

Guerlain La Petite Robe Noire Couture

Guerlain La Petite Robe Noire Couture
2016. február 29.

Legnagyobb bánatomra csak fújósom van belőle ezért nagyon spórolok vele. Cseresznyés finomság Ő is mint az anyaillat, de míg a sima savanykás, Ő inkább édes illat, számomra egyébként finomabb is. Nyáron a melegben tökéletes választás lesz.

John Galliano EDP

John Galliano EDP
2016. február 29.

Teljesen ismeretlenül, vakon vállaltam be, annyit hallottam, olvastam róla hogy ellenállhatatlan vágyat éreztem a beszerzésére😊. Nagyon aranyos volt az eladó, megpróbált róla lebeszélni, féltett a csalódástól. Meg kell mondjam felkészültem valami nagyon extra illatra, ehhez képest szerintem nem akkora dög 😊. Rajtam nagyon finom keleties fűszeres, egy fincsi aromás tea jut róla eszembe. Tartóssága lehetne jobb, hatósugara szintén, ettől függetlenül nagyon szeretem, abszolút nem bántam meg és bármikor újra venném.