Raikiky

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk
2019. december 31.

Nyilván nem egy perc alatt szárad de a normál lakkokhoz képest sokkal gyorsabban. Kicsit hamarabb pattog mint egy másik hasonló árú normál lakkom, na de az míg megszárad összességében töb idő megy el vele, így inkább ezzel kenem be heti 2x mint azzal 1x. Nem használok sem alap sem fedő lakkot és a 310es (vörös) árnyalatot csak 1 rétegben kenem fel,
Gyors körömfestéshez mindenképp csak ajánlani tudom, az eredmény szép és (hacsak nem végzünk sok házimunkát) 4 napig ki is bírja

p2 Volume Gloss Körömlakk

p2 Volume Gloss Körömlakk
2019. június 1.

Eddigi legjobb körömlakkom. Nem szoktam kímélni a körmeimet így nem csoda, hogy a legtöbb körömlakk (még a drágábbak is) pár nap után vállalhatatlanok. Ez viszont akár 7 napig is tűrhetően néz ki ráadásul nem is teszi tönkre alatta a körmömet. Egy gondom van, hogy nem sikerül elhasználni ezt sem teljesen mert időelőtt beszárad, de ezért nem vonok le mert lehet csak én csinálok valamit rosszul.

L'Oreal Paris Brow Artist Xpert Szemöldökceruza

L'Oreal Paris Brow Artist Xpert Szemöldökceruza
2019. május 11.

Nálam nagy probléma, hogy olyan színt találjak ami passzol a hajam eredeti színéhez (valami szürkés-barnás-sötétszőke behatárolhatatlan szín). Ennek az egyik színe egész közel állt hozzá így megvettem mert nem volt drága. Féltem tőle mert puhább mint a ceruzáim, de hamar ráérzetem a használatára és meglepődve tapasztaltam, hogy könyebb vele dologznom mint a ceruzákkal. Jóval hamarabb elfogyik mint egy ceruza, rendszeres használat melett nekem fél évet bírta.
Mikor újra akartam venni láttam, hogy ez bizony jóval drágább mint amit egy ilyen termékre szánnék, már nem emlékszem, de valószínűleg első vételnél leárazva vettem mert nem nézem ki magamból, hogy ennyi költenék rá. Ha találok leárzava majd újraveszem. Ha az eredeti áron olcsóbb lenne kapna 5pontot, de így csak 4et érdemel.

Isana Intensiv 2in1 Hajolaj

Isana Intensiv 2in1 Hajolaj
2019. január 14.

Baleás helyett vettem, mert azt nem találtam sehol sem egy időben. 2-3 Pumpányit teszek a hajvégekre törölköző szárazon. Egészen addig nem tudtam eldönteni van e hatása vagy sem, amíg egyszer véletlenül el nem fejeltettem. Csodálkoztam, mi baja lehet a hajamnak, miért ilyen fura száraz, mondanom sem kell megörültem, mikor kiderült, hogy ez a kis olaj hiánya volt az oka. Tehát azt kell mondjam az én vékony szálú hajamna sokat segít. Ja, és vagy fél éve vettem de rendszeres használat melett is fele megvan még. Megéri a pénzét.

Manna Kámforos Arctisztító Szappan (régi)

Manna Kámforos Arctisztító Szappan (régi)
2019. január 12.

Én pattanásos kicsit zsíros bőrre vettem...vegyes érzéseim vannak vele szemben. Rendszeres (napi) használat melett nagyon szárít és ezért egy idő után még jobban zsírosodik a bőr DE 2-3 naponta használva és főleg inkább meleg napokon tökéletes mert rendesen leviszi a zsíros szennyeződést. Tehát nem rossz termék csak mértékekkel kell használni.

Update: Nyáron, nagy izzadások közepette rendszeresen is lehet használni, de a mézes-kecsketejes szappan sokkal jobban bevált, sajnos épp mikor elfogyott vettem észre, hogy azt már nem gyártják :(

Manna Extra Szűz Olívaolaj Szappan

Manna Extra Szűz Olívaolaj Szappan
2019. január 12.

A mézes-kecsketejeset használtam régebben én imádtam, de sajnos azt már nem találtam így gondoltam, ez sem lesz rossz. Tévedtem. Érzékenyebb lett tőle a bőröm, foltokban pirosodik és talán kicsit szárította is. Nem tudom, hogy a szappanok alap öszetételén változtattak, vagy csak ezzel a fajtával van gondom, de messze áll attól amit a kecsketejes változatával tapasztaltam. Most az elefántcsontosat próbálom, de már előre félek. Kár, hogy a másikat űgy tűnik már nem gyártják.

e-Wax Titán Poharas Gyanta

e-Wax Titán Poharas Gyanta
2018. november 29.

Félve tettem be a mikróba, és úgy néz ki nem hiába. Fél perc után ki is kelett kapnom belőle mert villogott és csúnya hagokat adott ki, mondadom sem kell, hogy megijjedtem. Csúnya húzás a gyártó részéről, hogy semmi figyelmeztetés nélkül ajánlja ezt a melegítést, mikor sokan jelezték, hogy nem működik. Gondolom nem lett alaposan letesztelve polcrakerülés előtt és ez számomra nagy minusz.
Melegvizes olvasztást próbálok majd, ha azzal működik, újrapontozok de egyenlőre így használhatatlan.

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2017. augusztus 8.

En arcra használom hideg időszakokban, tökéletes. Minden mas hidratálók krémtől pattanásos lettem de ezt imádja az arcom. Nagyon keveset oszlatok csak szét, így hamar be is szívódik és nem zsírosít.

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték
2017. július 31.

Ki nem állhatom, hogy külön külön kell felvinni az előhívót és a festéket. Maga a színnel és tartóssággal meg volnék elégedve DE ez a külön felvivés használhatatlanná teszi. Foltosan fogja meg a szemöldököt és a szempillát is mivel ahogy felvittem a festéket és reagált az előhívóval az abban a pillanatban hat és onnantól fogva ha tovább egyengetnéd más helyre azt már nem fogja beszinezni. Így nem lehet tudni hol festette meg és hol nem csakis lemosás után mikor látod milyen szép foltos minden. Arról nem is beszélve hogy más (rendesen összekeverős) festékeknél 3x drágább, ezért sajnálom kihajítani a kukába. Ezt vagy 5-6 festés után irom tehát nem első benyomás. Lehet még használok belole de van egy érzésem hogy lassan megérik arra hogy kilökjem. Ha lehetne mínusz pontot adnék rá.

Balea Duschgel Sensitive Mit Aloe Vera

Balea Duschgel Sensitive Mit Aloe Vera
2017. február 1.

Nagyon szeretem a balea tusfürdőit mert ugyanazt tudja mint más híres márkájú tüsfürdők de az ára sokkal jobb mégsincs tele gyanús öszetevőkkel mint a no-name olcsó tusfürdők. Ezzel a Sensitive-el viszont nagyon megjártam. Érzékeny volt a bőröm egy időben így gondoltam most veszem ezt, de csak roszabb lett, kiszárította a bőrömet és folyamatosan viszketett miután ez hasztáltam, 3 alaklom után odaadtam mondtam a családnak, hogy használják el ők, ahogy viszatértem az átlagos baleashoz minden rendben lett, tehát ez volt a ludas. Adok 3 csillagot mert másnak a családban nem volt semmi baja ettől és mert minden más tüsfúrdőjüket imádom, de ebben csalódtam.