rakkoktel

Regisztráció dátuma: 2010. augusztus 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. augusztus 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2010. szeptember 10.

van jobb
Mikor először hallottam a szemhéjalapozásról, rohantam a boltba, hogy vegyek ilyet. Nagy örömmel jöttem vele haza. Használtam is minden nap, rettentő elégedett voltam, gyönyörűen előjöttek a szemfestékek színei és egész nap fent is maradtak. Csakhogy egy idő után elkezdte szárítani a szemhéjamat. Később már viszketett is tőle a szemem, néha bepirosodott a szemhéjam. Nem emlékszem már, de kb. 2-3 hónap után azt vettem észre, hogy már nem szívesen teszem fel. Egy ideig nem is használtam semmit. Egyszer aztán a parfümériában mondták, hogy már az Estee Lauder is gyárt, és nem is sokkal drágábban. Azonnal vettem, és azóta is használom minden nap a legnagyobb megelégedéssel. Mindennapos használatnál minimálisan az EL is szárít, de össze sem hasonlítható az AD-val.

Lafe's Levendulás Golyós Dezodor

Lafe's Levendulás Golyós Dezodor
2010. szeptember 9.

óriási csalódás

Azért vettem jó drágán, mert olyan izzadsággátlót kerestem, amiben nincs alumínium. Hiába kértem, hogy az INCI lista legfelső 2 sorára rálógó termékleírást hadd kaparjam fel egy kicsit, a bioboltos nem engedte, de megesküdött, hogy ez bio termék, meghogy nagyon jó, szeretik... Gondoltam ennyi pénzért már csak valami alumentest vesztegetnek. Itthon aztán rájöttem... Azóta megmondom minden eladónak, hogy ha nem nézhetem meg a listát, nem veszem meg a terméket...  Amúgy az izzadást egyáltalán nem gátolja és még a szagot sem veszi el.

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2010. szeptember 9.

az, amit hirdet

Már régen vettem ezt a szuper krémet, amikor nem tudtam szinte semmi mást használni a bőrömre. Valóban erősen hidratál, kifejezetten száraz, irritált bőrre való, azonnal nyugtatja azt és megszünteti a feszülést. Akinek bőrérzékenységi problémái vannak, lehet áldás neki ez a krém, ha mást nem vár tőle. Abszolút közömbös minden szempontból,  számomra olyan krémben, mint a micellás oldat lemosóban.

Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs

Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs
2010. szeptember 8.

Nem túl tartós, de gyönyörű
Kissé zsíros, nagyon szolidan fénylő rúzs, mely nem túl ragaszkodó. Nekem Crystal Baby színben van, ami csodálatos, kissé narancsos árnyalat, igazi hétköznapi smink! Imáádom, de nagyon sajnálom, hogy nem ragaszkodik kicsit jobban, akkor nem fogyna ilyen gyorsan.

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Lábápoló Krém

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Lábápoló Krém

kedvező áron jó minőség

Nyáron használtam a lábamra és a néha a könyökömre. Nagyon jó krém, gyorsan beszívódik, elég gazdaságos, nagyon tetszik az illata, és szinte azonnal puhává teszi a bőrt. Kb. 2 hét után eltüntette az enyhe bőrkeményedést a sarkamon. Erős bőrkeményedésekre viszont nem ezt használnám.

Precision Beaute Initiale Energizing Multi Protection Eye Gel

Precision Beaute Initiale Energizing Multi Protection Eye Gel

kellemes hidratálás

Egy ideje megvan már a krém, de nem minden nap használom, volt más is mellette. Egy nagyon kellemesen hidratáló érzés, nem könnyezek tőle. Viszont nem érzem elég "erősnek". Könnyű kis hidratáló krém, de számottevő hatást nem várok tőle.

Nivea Visage DNAge Cell Renewal Firming Night Care

Nivea Visage DNAge Cell Renewal Firming Night Care
2010. szeptember 5.

száraz bőrre
Nem sokáig használtam, mert szinte rögtön láttam hogy ez nekem sok. Szerintem kifejezetten öregedő, vagy száraz bőrre való. Tömör krém, jó az illata is és az ára meggyőző.

Sundance Sonnen Spray SPF50

Sundance Sonnen Spray SPF50
2010. szeptember 5.

Olcsó

Miután olvastam, hogy a drága fényvédőkben fényvédelmi szempontból ugyanaz van mint az olcsókban, hát vettem egy SPF50-t a dm-ben. Csak nyakra és testre tudom használni, mert arcon hihetetlenül zsíros és "kivirágzok" tőle. Kenés után felöltözni is nehéz, és még órákon keresztül tapadós maradok, viszont olcsó. Keresztlányom meg alig engedi a gyerek változatát magára kenni...

Rexona Naturals 48h Bioprotection Izzadsággátló

Rexona Naturals 48h Bioprotection Izzadsággátló
2010. szeptember 4.

nekem gátolja, de alumíniumos

Régóta használom már, több mint egy éve megvan, de mivel nagyon nem vagyok híve az alumíniumos izzadsággátlóknak, csak akkor használom ezt, amikor egész nap mosdó nélküli helyen kell lennem. Amúgy nekem gátolja az izzadást, nem hagy nyomot a ruhán. A hétköznapokon alumíniummentes izzadsággátló használatára buzdítok mindenkit, rengeteg tanulmány szól az alumíniumos izzadsággátlók és a mellrák összefüggéséről!

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10
2010. szeptember 3.

Nekem bevált

Kb. 1 éve használom bőrhibákra, de főleg a szemem alatti sötét karikákra. Előtte Art Deco Camouflage-t használtam, de az nagyon kiszárította a bőrömet, beült kb. 1 óra alatt a ráncokba, viszont erősebben fedett. Az Estée Lauder szinte teljesen elfedi a karikákat, nem bántja a szememet, nem szárít, nem csomósodik össze, tényleg egész nap fent marad, és még az ára is jó.