Rami:)<3

Regisztráció dátuma: 2015. január 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 1.
Bőrprobléma: -

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó
2015. február 1.

Elég jó kis alapozó sokáig elég a fedése közepes természetes marad tőle az arcom aminek kifejezetten örülök :)

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk
2015. január 3.

Az tetszett benne a legjobban hogy gyorsan szárad de sajnos nagyon hamar kopik fedőlakkal is kb. 2-3 napig bírja. Gyakran festem a körmöm más és más színűre így megérte.

Avon Ibolya és Licsi Testpermet

Avon Ibolya és Licsi Testpermet
2015. január 3.

Először amikor használtam egy ilyen illatosítóra emlékeztetett. Aztán egész jól megszerettem tavaszi nyári illat. Nem valószínű hogy újra veszem de nem rossz termék. :)

Avon Color Trend Korrektor

Avon Color Trend Korrektor
2015. január 3.

Hát vegyes érzelmeim van vele kapcsolatban . Több árnyalat kellene belőle kicsivel erősebb fedéssel. Amúgy nem rossz egy korrektor, de biztos nem veszem újra.

Avon Femme EDP

Avon Femme EDP
2015. január 2.

Kedvenc Avon parfüm :) iszonyatosan remek illat ráadásul nagyon tartós is!!! Imádom csakis ajánlani tudom egyszerűen fantasztikus! :) Nagyon megosztó egy parfüm valaki imádja valakinek nagyon nem jön be..

Avon Care 3 in 1 Cleanser Toner Moisturizer

Avon Care 3 in 1 Cleanser Toner Moisturizer
2015. január 2.

Hát ezzel a termékkel egyáltalán nem vagyok megelégedve. Semmit se tart be amit ígért nagyon bosszantó. Nem került sokba de nagyon rossz termék ettől függetlenül másnak biztos beválik de nekem nem jött be..

Avon Advance Techniques Összecsukható Hajkefe Tükörrel

Avon Advance Techniques Összecsukható Hajkefe Tükörrel
2015. január 2.

Jó kis fésű sok sok használat után kilazul ahol kinyitjuk kicsit kopik de megérte az árát főleg hogy tükör is van benne. :)

Avon Sminkfixáló Spray

Avon Sminkfixáló Spray
2015. január 2.

Sokkal tovább tart vele az elkészített smink nagyon jó termék és nem is drága. Nem szabad egyszerre túl sokat fújni mert akkor nehezen szárad. Amikor fel fújod akkor nekem kicsit húzta az arcom de az néhány perc alatt eltűnt. Tényleg sokáig elég mert nem kell belőle sokat fújni. :)

Avon True Szemkontúrceruza

Avon True Szemkontúrceruza
2015. január 2.

Remek szemceruza nagyon szép egyenletes vonalat lehet vele húzni tartós az árát is teljesen megéri. Egyedül az a probléma hogy gyorsan fogy. :)

Avon Color Trend Csillogó Körömfény

Avon Color Trend Csillogó Körömfény
2015. január 2.

Nekem a kék árnyalata van meg. Nagyon örülök neki. Szép körmöket tudok vele csinálni tartós szeretem :) annyira szépek benne a kisebb nagyobb csillámok. Teljesen megérte :)