Rami98

Regisztráció dátuma: 2017. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2021. április 15.

Az évek óta használt Catrice HD liquid nem volt az én árnyalatomban, ezért döntöttem, hogy ideje átállni egy kicsit drágább alapozóra, az biztosan jobb lesz még ennél is... Hát ez biztosan nem az a bizonyos jobb. Olyan száraz területeket emel ki a bőrömön, amelyek létezéséről nem is tudtam. Az állaga nem tetszik, alatta vékony rétegben felvitt hidratálóval olyan, mintha máz lenne az arcomon, kellemetlen érzés. A pórusokba nagyon beleül, összhatást tekintve jobban nézek ki smink nélkül, mint ezzel. A Catrice feleennyibe kerülő terméke kenterbe veri.

HappySkin Ébenfekete Szappan Aktív Szénnel és Öko Kecsketejjel

HappySkin Ébenfekete Szappan Aktív Szénnel és Öko Kecsketejjel
2019. július 6.

Már régóta szemezgettem ehhez hasonló szappanokkal a drogériákban, annyira csábítóan néznek ki. Végül emellett döntöttem, mert kifejezetten bőrbarátnak tűnt. Kellett egy kis idő, hogy rájöjjek, újfajta "baráraim" a bőrömön ettől jöttek ki. Azonnal a kukában landolt. A homlokomon jelenleg 30-40 pici dudor van, amiket kinyomni sem lehet, nem is igazán mitesszerek, de egy egész pofás domborzati térképet csináltak a bőrömből. 3-4 napja küzdök ellenük zéró eredménnyel, elkeserítő. És ráadásul iszonyatosan szárította még az ên zsíros-normál között ingadozó bőröm is.

Isana Young Lovely Lips Ajakbalzsam - I Love Cherry

Isana Young Lovely Lips Ajakbalzsam - I Love Cherry
2018. augusztus 3.

A legrosszabb ajakápoló, amit valaha használtam. Kiszárítja a szám, cserepesek lettek tőle az ajkaim és a színe is csúnya (bár ez nyilván ízlés kérdése), ráadásul egyáltalán nem tartós.

Vichy Liftactiv Anti-Оxidant & Anti-Fatigue Fresh Shot

Vichy Liftactiv Anti-Оxidant & Anti-Fatigue Fresh Shot
2018. január 2.
(!)

Tesztelésre kaptam. A vizsgaidőszak miatti kialvatlanság nagyon megviselte az arcom, ezért különösen örültem ennek a szérumnak. Az első néhány napban szembetűnő volt a változás, az első éjszaka csodát művelt a bőrömmel, de azután mintha már semmit nem használt volna.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. május 23.

Az első és egyben kedvenc micellás vizem. Teljesíti, amit ígér. Kiválóan tisztít és nyugtat. A sárga testvérével ellentétben ezután mást nem is szoktam használni sminklemosás céljából (kivéve persze az esti bőrápolásnál).

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. május 23.

Az illata csodálatos, de az alapozó fele a bőrömön marad a használata után, ezért mindig használok más arclemosót is. A rózsaszín testvérének szerintem sokkal jobb az állaga és a hatása is, igazából alig vártam, hogy elfogyjon.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2017. május 23.

Nagyon szeretem ezt a terméket, tisztítja és nyugtatja a bőröm, bizonyos mértékben még mattít is. Szerintem abszolút megéri az árát, de csodát ne várjon senki tőle pattanások, mitesszerek ellen.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2017. május 23.

Teszi a dolgát, de szerintem lehetne kicsit gyengédebb.

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2017. május 23.

Kellemes az illata, frissít és tisztít, de utána gyorsan és nagy mértékben zsírosodik az egyébként is zsírosodásra hajlamos bőröm. Arcra emiatt már nem szeretem használni. A hátamon és a mellkasomon néha elszabadulnak a pattanások, ilyenkor mindig nyomtalanul helyrehozza a dolgokat egy hét alatt reggeli és esti használat mellett. A gyulladáscsökkentő hatását elismerem, mert a borotválkozás után begyulladt szőrtüszőkre is ezt szoktam használni és már egy éjszaka alatt rengeteget segít.

Himalaya Herbals Lehúzható Arcpakolás

Himalaya Herbals Lehúzható Arcpakolás
2017. május 23.

Rengeteget kell felvinni belőle, különben csak icipici darabokban lehet leszedni. A lehúzása nekem egyáltalán nem fájt, de nem is szedett ki semmit, pedig bőven vannak mitesszereim, főleg az orromon. 3-4 alkalommal adtam neki esélyt, azóta csak áll a polcomon. Nem jó semmire, a használata után még égett is a bőröm.