Ramy

Regisztráció dátuma: 2014. június 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Adidas Born Original Today for Woman

Adidas Born Original Today for Woman

Kiárusításon vettem kb 2400 Ft-ért és nagyon megszerettem, olyan kellemes
frissítő citrusos illata van ami rajtam tartós is. Nem is akartam a nyáron mást használni
csak ezt ! Nagyon friss, sportos, viszont van benne valami ami miatt mégis igazán nőies és finom illat.
Én alapból nagyon szeretem a citrom illatát és azt határozottan érezni benne úgyhogy nagyon szeretem !

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. október 14.

Nekem ez a korrektor évek óta a megmentőm. Sok heg van az arcomon amik sötétek
lilák/vörösek és eddig ez a korrektor volt az ami egy rétegben elfedte őket és
semmi mást nem kellett használom csak ezt a szemem alá illetve a hegekre és máris mehettem a dolgomra.

Most viszont vettem egyet és azt tapasztaltam hogy 2 sőt 3 rétegben sem fedi el a
hegeket az arcomon amik viszont azóta halványodtak is sokat :S Van még egy régebbi is itthon amiben még van egy kevés
összehasonlítottam őket és a régi egy rétegben fed mindent az új amit most vettem bár látszólag csomagolásra teljesen ugyanaz
(mert láttam hogy van valami fényes kupakos is belőle már) tehát látszólag ugyanaz mint a régi de 2-3 rétegben sem fedi el azt
amit eddig egy rétegben. Nagyon csalódott vagyok, hogy új korrektor után kell nézzek

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2019. október 14.

Ez volt az első Maybelline spirálom és hihetetlen amit a pilláimmal csinál;
dúsít látványosan, hosszabbít, ahogy reggel felkenem ugyanolyan estig !
Megvettem ezen fellelkesedve a márka legjobbnak ítélt Lash Sensational spirálját is
ami nekem olyan volt mintha nem száradna meg mintha egésznap folyékony maradt volna
és kenődött, bár szépen kilehetett vele festeni a pillákat az tény,
viszont kb fele olyan látványos hatást értem el azzal, mint a Big Shot-al.
Én ezt nem cserélem le többet azt hiszem ! :) Számomra is ez A SPIRÁL !

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. október 14.

Ezt használom egy ideje, viszont sok a heg az arcomon így gondoltam beruházok a
Glamour napokon egy alapozóra. L'oreal infallible 24h matte alapozóra esett a választásom
de azt kell mondjam, hogy ez a CC krém egy rétegben jobban fed mint az említett alapozó
ami ráadásul kikezdte a bőrömet szóval már bánom, hogy lecseréltem legközelebb újra ezt veszem!
Nem fed tökéletesen de mégis szép ahogy elterül a bőrön, nem látszik, hogy van rajtam valami mégis elég sok mindent elfed vagy enyhít !

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2019. október 14.

Tényleg kicsit maszkos, viszont jól fed, nem okoz pattanásokat, semmiféle irritációt és
fent is marad reggeltől estig. Úgy használtam, hogy nyomtam kis belőle egy kicsit
és pár csepp vízzel "higítottam" mert anélkül nehéznek, zsírosnak éreztem majd
belemártottam a szivacsot és úgy vittem fel az arcomra így nem lett nehéz vastag réteg az arcomon.
Lehet, hogy veszek is belőle egy tartalék tubussal mivel már nem gyártják.
Dm-ben kiárusítják 799 Ft-ért

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2019. október 14.

Glamour napokon vettem mert sok jót hallottam róla...
Az arcomra felpöttyözve éreztem hogy ahova tettem belőle, ég egy picit és csíp,
eldolgozva ez pár perc után elmúlt...viszont amikor pár óra múlva lemostam nagy nehezen
5-6 micellás vattakoronggal akkor láttam, hogy nagyon sok helyen kipattogtam de
nem úgy, hogy 1 - 1 pattanás elvétve hanem egy - egy helyen 4-5 hólyagos pattanás egymás mellett
pedig direkt amiatt esett erre a választásom mert nem komedogén, legalábbis ezt hazudják :/
Az eddig használt Bourjois CC krémem 1 rétegben jobban fedett mint ez két vékony rétegben :S
Kidobtam az ablakon 2000 Ft.ot… de még így is örülök hogy nem teljes áron vettem meg.

Lovely Lash Extension Szempillaspirál

Lovely Lash Extension Szempillaspirál
2018. július 1.

A Curling pump up nevű sárga spirált évekig használtam. Teljesen jó korrektor az árához képest.
Legutóbb viszont azt nem találtam, így ezt vettem mert a kefe nagyon jónak tűnt.
Azt kell mondjam számomra még jobb is mint a sárga;

- Kevesebb festéket vesz fel, ezáltal nem tapasztja össze a pillákat.
- Hígabb egy picit a festék, de emiatt könnyebb is vele dolgozni, igazgatni
- Tartós, nem kenődik el a nap folyamán.
- És ami a legnagyobb előny számomra, hogy ez nem szárad be olyan hamar, nem válik
csomóssá, ez valószínűleg a hígabb állagnak is köszönhető. A sárga nálam kb egy hónap
után már darabossá vált mindig. Ezt viszont lassan 3 hónapja használom és teljesen ugyanolyan
az állaga mint amikor megvettem.
- A kefe kialakítása miatt az alsó pillákat nagyon szépen kitudom festeni.

Ezek miatt a felsorolt jellemzők miatt én ennél is fogok maradni :) Hétköznapi spirálnak tökéletes,
és azt kell mondjam, hogy ha egy kicsit többet viszek fel belőle, mondjuk két réteget, akkor elérhető
egy drámaibb hatás. Megszerettem nagyon. 5*

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. július 1.

Számomra a legjobb micellás víz.
Egyszerű, gyors, kíméletes. 5*

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2018. július 1.

Zsíros a bőröm helyenként viszont hámlik olyan száraz, bizakodva vettem meg, gondoltam könnyű állagú, és ha ilyen falatnyi mennyiséget ennyi pénzért vesztegetnek , csak érhet valamit...hát...nem :( felkenem és be sem szívódik hanem pici darabokba összeállva lehámlik/lekopik, sminkelni lehetetlen lenne rá, hisz olyan mintha "morzsolódna" az arcomon, és még csak nem is hidratál. Csalódás, pénzkidobás volt :( mínusz csillagokat adnék, de mivel nem lehet, így 1

UP:
Nagyon rossz véleménnyel voltam róla, pedig valószínűleg én használtam rosszul.
Azóta 3x is újravettem ! Ha megfelelően megtisztítóm az arcomat és nem ettől várom a
hidratálást valamint nem dörzsölgetem az arcomon, hanem csak úgy "elterítem" rajt, akkor
tökéletes! Sima, puha lesz a bőröm és kiegyenlíti az egyenetlenségeket, ezáltal sokkal
szebben mutat rajta a korrektor/alapozó.

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő
2018. július 1.

Olyan kellemes kis "babás" illat számomra :) Virágos, édes.
Sűrű, jól habzik, táplál és az illata sokáig megmarad,
reggelente még a takarón is érzem :)