Ramy

Regisztráció dátuma: 2014. június 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Palmolive Aroma Sensations Mineral Massage Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations Mineral Massage Tusfürdő
2018. július 1.

Nem találtam még egy ilyen tusfürdőt, ami ennyire frissítően hatna rám.
A radírozó szemcséket feleslegesnek érzem, de végül is nem zavar. :)
Nagyon szeretem, nyárra nincs ennél jobb ! 5*

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. július 1.

Legutóbb ezt vettem a rózsaszín Garnier micellás víz helyett mert az nem volt.
Arcra teljesen jó, nem zsírosít, viszont a szemkörnyékemet csípi és kiszárítja...
Szinte fájdalmas, amikor az ezzel átitatott vattakoronggal törölgetem a szempillaspirált,
aminek a fele nem is a vattán hanem a szememben köt ki, amit aztán fültisztító pálcikával
szedegetek ki :/ Nem tudom más is tapasztalta-e ezt.
A Garnierrel ilyen nem szokott előfordulni.
4 csillagot azért adok, mert arcra teljesen jó, de a szemkörnyékemet nekem bántja.

Tom Tailor East Coast Club Woman

Tom Tailor East Coast Club Woman
2015. november 3.

Tetszett az üvege és Müllerben most csak 2000 Ft, így kipróbáltam.
Ha valaki szeretne - TRIDENT - TRÓPUSI GYÜMÖLCSÖS RÁGÓGUMI - illatú lenni :D annak ajánlom, mert ez egy az egyben ugyanaz :D
De én valahogy nem szeretnék egy két lábon járó trópusi rágógumi lenni :D :/

Wellaflex Volumen Volume Extra Strong Hold

Wellaflex Volumen Volume Extra Strong Hold
2015. július 23.

Első sorban az illatát szeretem :) nem az a fullasztó lakk szag, hanem kellemes málnás talán :)
Nem gubancol, viszonylag jól tart :) A kicsi táskába dobálós verziónak kötelezően ott a helye a táskámban :)

Puma Animagical Man EDT

Puma Animagical Man EDT
2015. július 23.

Ez egy kicsit erősebb, feltűnőbb illat, aki nem szereti az ilyet, annak valószínűleg nem tetszik, viszont az erőteljes kezdés után kicsit "lecsendesül" és akkor igazán kellemes, férfias, vagány illat :) Én is a barátomnak vettem, és szeretem rajta :) olyan csábítóvá, magabiztossá teszi ez az illat :) szeretem

Puma Jam Man

Puma Jam Man
2015. július 23.

"...a férfi illatot a frissítő tengeri szellő járja át." Pontosan ! :)
Rendszeresen veszem a tesómnak és a barátomnak is :) Friss, férfias, tartós! :)

Playboy Play It Sexy Hidratáló Testápoló

Playboy Play It Sexy Hidratáló Testápoló
2015. június 9.

Akciósan vettem, a tubusból szagolgatva enyhe illatnak tűnt, gondoltam kipróbálom.
Nagy kár volt, a tubusból kinyomva egyszerűen szörnyű, "romlott cukorka + vanília" szaga van.
Hogy ne legyen akkora pénzkidobás, elhasználom úgy hogy fürdés előtt 10-20 percel bekenem magam aztán megyek fürödni, a hidratáló hatása egész jó, viszont alig várja az ember, hogy a szagát levakarhassa magáról :/ Nem rossz hatás miatt 2 csillag ...

Cuba Paris Wild Heart

Cuba Paris Wild Heart
2015. június 9.

Tökéletes Bruno Banani Made for Man utánzat :)
Kevésbé erőteljes kifújáskor, mint a Bruno Banani, viszont azt kell mondjam ez jóval tartósabb !

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő
2015. május 14.

Isteni illat , ami sokáig meg is marad. Tényleg olyan a tubusból kinyomkodva mint egy hidratáló krém :) így meg is ijedtem, hogy milyen "egy krémmel fürödni ?! " , de iszonyat jól habzik :) és ami a legfontosabb nekem, hogy a hámlóan száraz lábaim, fürdés után és másnap is puhák :) 5*

Nivea Lemon & Oil Tusfürdő

Nivea Lemon & Oil Tusfürdő
2014. augusztus 5.

Imádom! :) frissítő, kellemes citromos illat.
Nagyon sűrű az állaga, így tényleg kevés kell belőle és nagyon jól habzik :)