Ramy

Regisztráció dátuma: 2014. június 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Puma Jam Woman

Puma Jam Woman
2014. július 8.

Tökéletes kis parfümnek tartom! :) Mindenki érzi már 1-2 méterről is, hogy milyen kellemes :) és meg is kérdezik, hogy milyen parfümöt használok :)
2 kis fújás, és még fürdés után is érzem :) egész nap kitart :) <3 imádom

Playboy Play It Lovely EDT

Playboy Play It Lovely EDT
2014. július 8.

Számomra ez a legjobb playboy parfüm, persze ez sem kiemelkedő, mert csak 1-2 óráig érezni, viszont finom, púderes lágy illata van :) tényleg olyan kis visszafogott nőcis, amit pl. randira tudok elképzelni, míg a spicy-t mondjuk egy buliba :)

Playboy Play It Spicy EDT

Playboy Play It Spicy EDT
2014. július 8.

Kifújáskor erős, tömény fűszeres illata van, aztán kis idő múlva, már csak virág illat marad :) Nem valami tartós rajtam...1-2 óráig érezhető, de 1-2 újrafújás belefér :) 1800 ft-ért vettem, teljes áron nem venném meg, mert annyira azért nem érzem jónak

Isana Power Hajlakk

Isana Power Hajlakk
2014. június 26.

Ha lehetne, erre mínusz pontokat adnék.... förtelmes, megvettem gondoltam célnak megfelel csak hajlakk legyen...hát nagyon bánom! Mintha egy dezodorral próbálnám meg beállítani a hajam...ráadásul fojtogatóan büdös :S nem értem, hogy adhatnak el ilyet!

Palmolive Silky Shine Effect Sampon

Palmolive Silky Shine Effect Sampon
2014. június 23.

Kellemes illatú, jó habzású, korrekt, mint az összes palmolive sampon ill. tusfürdő :)

Balea Dusche & Creme Mit Erdbeerduft

Balea Dusche & Creme Mit Erdbeerduft
2014. június 23.

Sok jó véleményt olvastam a Balea tusfürdőkről, a kedvező ár és az isteni illat miatt meg is vettem egyet.
Még sosem fordult velem elő ilyen :S de miután kezet mostam vele, égető viszkető érzést éreztem, és fenistil géllel való kenegetés után fél óra-óra múlva enyhült csak :S
Aztán gondoltuk hogy ha már megvettem elhasználják itthon, hátha csak az én bőröm érzékeny és őket nem irritálja, de ugyanaz történt a nővéremmel is mint velem. viszketett egy óráig :S
Nem tudom mi ennek az oka, mert nem vagyunk valami érzékeny bőrűek...
Nem tudom tapasztalt-e rajtam kívül is valaki efféle irritációt, de sajnos emiatt le kell húzzam :S kukában landolt... :/

Bellissima Imetec Creativity B1 700 Hajvasaló

Bellissima Imetec Creativity B1 700 Hajvasaló

5-10 perc alatt tökéletesen megvan vele az ember , már 6 éve megvan kb,
de még mindig ugyanolyan SZÖGEGYENESRE! kivasalja a hajam :) :D
Szóval ez egy igen jó minőségű kis hajvasaló! 5*

Wilkinson Sword Xtreme 3 Borotva

Wilkinson Sword Xtreme 3 Borotva
2014. június 23.

Eldobható borotvák között az egyik legjobb! Még akkor sem vágom meg magam ha se gélt, se tusfürdőt nem használok, csak simán áthúzom vele a lábam. 3-4x tökéletesen lehet használni egyet.
Megmondom őszintén, gyakran veszem meg a férfi változatát :D mert 3-400 Ft-al olcsóbb és különbség pusztán a színében van :)

Cuba Paris Heartbreaker EDP

Cuba Paris Heartbreaker EDP
2014. június 23.

Nekem ez lett a kedvenc parfümöm! Virágos-gyümölcsös, tartós illat! Olcsó, mégis némelyik több 10 eFt-os parfümöt simán kenterbe veri... :) tökéletes <3

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2014. június 23.

Abszolút kedvenc :) Simán ér annyit, mint némelyik sok-ezer ft-os spirál