rANey

Regisztráció dátuma: 2017. november 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lime Crime Venus: The Grunge Palette

Lime Crime Venus: The Grunge Palette
2018. február 21.

Én egyszerűen imádom ezt a palettát! A színei csodálatosak,brutálisan pigmentáltak,könnyen eldolgozhatóak,krémesek,és egyáltalán nem/nagyon minimálisan porolnak és mindemellett tartósak. Rajtam simán kibír 12 órát,úgy hogy este is még csodaszépen mutat.Többen kérdezték már meg,hogy mivel van elkészítve a szemsminkem,mert nagyon szép. Pedig hozzáteszem,nem vagyok egy sminkmester,csak egy átlagos sminkimádó.;) Szó ami szó én mindenkinek bátran ajánlom ezt a palettát,nekem az egyik kedvencem lett! :)

Kylie Cosmetics Kyshadow The Bronze Palette

Kylie Cosmetics Kyshadow The Bronze Palette
2018. február 19.

Sajnos nem dobtam hátast ettől a palettától. :( A körülmények sem voltak egyszerűek, ahogy hozzájutottam. Black Friday-kor rendeltem, 2,5 hónap alatt ért ide, egyszer nem azt a rendelést küldték, amiért fizettem, másodjára elhagyta a USPS a csomagomat, és harmadjára sikerült megkapnom, hosszas levélváltások után a customerservice-el. Mindezt csak azért írom le, hogy ha valaki nagy akció alkalmával rendel, számoljon, hogy benne van a pakliban, hogy elég nehézkesen ér ide a csomag.

Visszatérve a palettához, maguk a színek természetes hatásúak és szépek, de ennél sokkal jobb minőségűbb palettáim is vannak, amik ár-érték arányban nem ilyen drágák, vagy ilyen drágák, de minőségben jóval magasabb szinten állnak.
A Quartz és Goldstone színekkel bár szépek két gondom is van: az egyik, hogy nem annyira pigmentáltak, a mattok sokkal jobb minőségűek ebben a palettában, ami nem is lenne akkora probléma, mert végül is építhető, bár küzdeni kell érte, hogy szépen mutassanak, ami ezért az árért szerintem elég gáz. A nagyobbik gond vele, hogy napközben ezek a színek "eltűnnek" a szemhéjamról, pedig jó minőségű primereket használok (UD Original, Too Faced Shadow Insurance), és más szemfestéknél ez eddig sosem volt gond. Az ár sajnos nem áll egyenes arányban a minőséggel, ennél jóval kevesebbért sokkal jobb paletták találhatók a piacon. Nekem ez a paletta nagy csalódás volt sajnos.

ColourPop Ultra Matte Lip

ColourPop Ultra Matte Lip
2018. február 19.

Meg kell mondjam, hogy nekem nem ez lett a CP-től a kedvenc formulám.... Az UBL-eket szeretem, tartósak, és nem is másznak el egész nap a számon, mégis nagyon szép természetes hatásuk van.
A Clueless illetve a Time Square árnyalatokban van meg, egész napra számomra nagyon nem kellemes viselet, nekem elég hamar elkezd leperegni, amit más matt rúzsoknál nem tapasztaltam eddig. :( Nagyon szerettem volna ezt a formulát is szeretni, de az UBL formula után nekem hatalmas csalódás sajnos,
pedig amúgy abszolút matt rúzs párti vagyok.

Colourpop Ultra Blotted Lip

Colourpop Ultra Blotted Lip
2018. február 12.

A Colourpop-os rúzsok közül nekem is az Ultra blotted a kedvenc formulám. 3 árnyalat van meg: Zuma, Doozy, és a Slide. Ezek közül egyedül a Zumába szerettem bele, a másik kettőt igazából el-elhordom, de annyira nem szeretem, és nem is nyúlok gyakran utánuk. A Zuma természetes hatású, és tényleg a "your lips but better" érzést hozza. A másik kettő, bár a formulája ugyanaz, valahogy a természetességet számomra már nem hozzák, a színük meg annyira nem extra, hogy gyakran nyúljak utánuk.

ColourPop You Had Me At Hello Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop You Had Me At Hello Pressed Powder Shadow Palette
2018. február 12.

Nekem életem eddigi legnagyobb csalódása volt ez a paletta, ráadásul az első, amit a CP-től rendeltem. Novemberi leárazáson vettem, pont múlt héten adtam el. Számomra használhatatlan volt, brutálisan porzott, nem voltak annyira pigmentáltak a színek, nehéz volt velük dolgozni is.Szerintem ez a paletta nem ér annyit, amennyibe kerül. Ennél sokkal minőségibb palettái is vannak a Colourpopnak szerencsére, örülök, hogy nem adtam fel rögtön ennél. :)

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick
2018. február 12.

Nálam az eddig próbált folyékony rúzs márkák közül eddig messze ez a kedvenc formulám! Nekem eddig ez a márka a folyékony matt rúzsok szent grálja. :D Nem szárítja a számat, mint más matt rúzsok (Kylie, Colourpop) és nagyon természetes viselet egész nap. Nekem a Doll Parts és Gemini színek vannak meg a normál kiszerelésben, illetve megvan még a mini Nudes volume 1. kollekció is, arról is külön leírtam a véleményemet. :) Én nagyon meg vagyok velük elégedve, bátran ajánlom bárkinek! :)

Jeffree Star Cosmetics Mini Nudes Bundle: Volume 1

Jeffree Star Cosmetics Mini Nudes Bundle: Volume 1
2018. február 12.

Én személy szerint imádom ezt a szettet! Karácsonyra kaptam, amióta megvan csak ezeket a rúzsokat hordom. Pedig lapul a fiókomban Kylie Cosmetics, Lime Crime és Colourpop is. Nekem kreol bőröm van, amihez a Leo is nagyon jól passzol. Én a Beauty Bay oldaláról rendeltem, hibátlanok voltak a termékek, és a csomagolás állapota is tökéletesen rendben volt. Személyes kedvenceim: Celebrity Skin, Gemini és a Leo. De gyakran hordom az Androgyny-t, a Posh Spice-t, a Rose Matter-t és a Mannequin-t is. Ez utóbbi nekem a picit világos kategóriába tartozik már önmagában, de ombreként a Celebrity skin-nel kombinálva számomra simán hordható. Én szerencsére nem tapasztaltam, hogy nem száradt volna bármelyik teljesen mattra vagy ragadt volna száradás után. A Skin tight az egyetlen olyan árnyalat, amit én csak ombreként tudok hasznosítani, önmagában sajnos nekem nagyon nem áll jól, ettől függetlenül szép a színe. Nekem a számra elegendő volt az a mennyiség, amit az applikátor felvett, nem kellett újabb réteget/rétegeket felvinni. Az egyetlen negatívum a termék applikátorának szól, főleg a sötétebb színeknél nehezebb vele dolgozni. A normál kiszerelésű rúzsok applikátorával sokkal könnyebb dolgozni, mint a minikével.

NYX Professional Makeup Eyebrow Gel

NYX Professional Makeup Eyebrow Gel
2017. november 29.

Én egyszerűen imádom ezt a terméket! Nagyon könnyű vele dolgozni, fixálja és színezi is a szálakat. Kicsit kell hozzá gyakorolni, de nagyon szép, természetes hatást lehet elérni vele. A legjobb szemöldökre való termék, amit valaha próbáltam! Nem kell belőle sok, szóval ez a mennyiség még egy jó darabig elég lesz. Plusz pont, hogy szombaton még 20%-kal olcsóbban is juthattam hozzá a Black Friday akció miatt. :)

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2017. november 29.

Sajnos egyáltalán nem tudok jó véleménnyel nyilatkozni róla, nekem a 02-es Braun árnyalat van meg. Szerettem volna ezt a terméket szeretni, én alapvetően meg vagyok elégedve az alap szemöldököm formájával, csak fixálni szerettem volna ezzel a termékkel, de hiú remény volt. A színe amúgy jó lenne, de ahogy azt előttem is írták, konkrétan semmit nem csinál a szemöldökömmel. Se nem színezi, se nem fixálja, én sem erre számítottam a vélemények alapján. Számomra ez kidobott pénz volt az ablakon, én ezt a terméket nem tudom ajánlani jó szívvel senkinek sem.

Lovely Dark Nude Make Up Kit

Lovely Dark Nude Make Up Kit
2017. november 26.

Nagyjából 1 éve van meg a paletta, sokat használtam, de az elmúlt 3 hétben hanyagolva lett szegény a Kylie palettaőrület miatt. :D De nincs kizárva, hogy majd egyszer még visszatérek a használatára, ha épp nincs kéznél egy minőségibb palettám,mondjuk erre nem sok esélyt látok. Azt azért hozzá kell tennem, hogy az árához képest tökéletes, de azért porzik rendesen. Ettől függetlenül nagyon szép, és az árához képest nagyon jól pigmentált paletta. Sokféle smink elkészítéséhez jó lehet, megérdemelten jár neki az 5*.