RarityRose

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2018. szeptember 22.

Első 3 alkalommal mikor használtam gyönyörű és egységes volt az arcbőröm. Viszont a 4. Alkalommal ugyan úgy használtam mint az előző alkalmakkor, még is csúnya irritáció lépett fel. Az arcom hólyagos volt és sebes. Nagyon fájt.. 1 hét volt mire elmúlt. Azóta csak 15-20 percre használom, így nem okoz irritációt. Biztos, hogy ez a termék okozta az irritációt mert mást nem használtam. Többször újra nem veszem, de 20 perces kezelésnek elhasználom, úgy nem okozott bajt.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2018. szeptember 5.

Semmi különöset nem tapasztaltam! 2x vettem újra, de semmi különös. Olyan mint egy hagyományos micellás víz. Az összetevői sem valami nagyon jók. Túl van árazva!

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2018. szeptember 5.

Semmi hatást nem tapasztaltam. Az illata kellemetlen, és minden fújásnál csípte az arcom.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2018. szeptember 5.

Undoritó parfüm szaga van. Ha már egyszer natur termékről beszélünk, miért kell tele nyomni parfümmel? Az összetevőlistája sem valami szép. A hatása pedig semmilyen. Többet ártott mint használt..

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2018. szeptember 5.

Szép fedést biztosít, kellemes a viselete, nem érzem, hogy rajtam van. Miteszereket okot, ezert ritkán használom. Sajnálom, hogy linaloolt tettek bele.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2018. szeptember 5.

Nem vált be. Száritotta a bőröm, kellemetlen az illata.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2018. szeptember 5.

Nekem nem vált be. Egyáltalán nem vizálló, nekem hamar lejött. Nehéz vele dolgozni, nem szerettem. Nem is használom már. Kuka.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. augusztus 23.

Nekem nem vált be. Normál bőröm van, pár apróbb miteszerrel es pattanással. Amikor először használtam, kipirosodott az arcom, viszketett, és égett. Az én bőröm nem szerette.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2018. augusztus 5.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a kremmel kapcsolatban. Már 2x vettem újra így gondoltam most írok róla véleményt, de még mindig bizonytalan. Megtévesztő ez a krém. Egyszer segít, egyszer ront a helyzeten.. A hegeket szépen eltüntette és kisimitotta a bőrömet, de egy idő után kisebb pattanások és miteszerek jelentek meg az arcomon és biztos, hogy ettől a krémtől! Nem szabad túlzásba vinni a használatát mert csak többet árt mint használ! Alkalmanként heti 2x használom és úgy szuper. Eltünnek a hegek és a gyulladt pattanások. Az árát sokallom! 3* ér számomra.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2018. június 17.

Lassan 4 hónapja, hogy megvettem ezt az alapozót. A patikában beszéltek rá, mivel akkor még nagyon pattanásos és miteszeres volt a bőröm. Mai napig használom, nagyon kevés kell belőle mert eléggé masszív krémes jellegű, erős fedéssel. :) könnyen kenhető, kellemes a viselete. Viszont nekem nem hajlamos átfényesedésre a bőröm, de mikor ezt az alapozót viselem akkor folyton át fényesedik és olyan mint egy diszkógömb. Talan azert mert kicsit zsíros krém. Ezért nagyon kis mennyiségben használom.. összesítve nem rossz, kicsit draga, de pattanásokat nem okozott es ez a lényeg! :)