RarityRose

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Fa Island Vibes Hawaii Love Testradír

Fa Island Vibes Hawaii Love Testradír
2018. június 12.

Semmire sem jó. Elég drága, 1000 forint és kevesebbet tud még egy tüsfürdőnél is. Semmit sem radíroz mert túl aprók benne a szemcsék. Az illata miatt kapja az 2*ot.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2018. június 3.

3 hónapja megvan ez az alapozó, gondoltam várok, hogy normális véleményt tudjak írni :)
Hol is kezdjem először... Mindenképpen használjatok primert felvitelkor, mert a száraz részeket és apróbb ráncokat kiemeli. És nagyon száraz bőrüeknek nem ajánlom. Nekem egy közepes sárgás barnás árnyalat van meg belőle. Fedése közepes, a hegeket nálam nem nagyon tuntette el, kilátszottak alatta. Viszont nagyon szépen kisimitotta a bőröm, egységes hatast kelt. Tartosságáról pedig azt kell mondjam akár 10 órat is kibír. Alig lehet levakarni. Nagyon gyorsan kell vele dolgozni mert hamar szárad, es ha már egy kicsit is megszáradt nem lehet tovább kenni mert csúnya foltot hagy. És ez az öntögetős megoldás nem túl higénikus és ez megneheziti az elkenést, mivel így hamarabb szárad ennyi penzert adhattak volna hozza valamit. Ár-irány értékben szerintem túl árazott. Maximum 7 ezret ér. Nem nagy szám én jobbra számitottam. Összeségében szerintem ez a termék csupán csak 'nem rossz'

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia
2018. április 30.

Örök kedvencem! Az én ajkaimat még a carmex összes fajtája sem tudta úgy hidratálni a számat, mint ez a termék ( és társai) ! Nagyon szeretem. Az illata mesés mindegyiknek, főleg ennek a vanillia&macadamia-nak! Nagyon sokáig elég,Könnyű, selymes és imádnivaló! Mélységesen sajnálom, hogy kiárusitják. :( de, ezen kívül még sok málnás fajtája közül választhatunk. Egyetlen egy szóval ez a termék tökéletes számomra! <3

Catrice Longlasting Lip Pencil

Catrice Longlasting Lip Pencil
2018. április 5.

Nekem 2 féle árnyalatban van meg.
Egy barnás és egy tűzpiros. Meglepő, mert ugyan az a márka ugyan az a termék, de még is különbözik a két árnyalat. A piros nagyon szép, pigmentált, 'pár húzás és kész is ' és nekem tartós is! A barnás viszont ennek az ellentéte. Nehéz vele dolgozni, többször végig kell húzni, le kopik, nem szépen pigmentált. Szóval vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatban. De a tűzpiros szín nálam abszolút befutó. Mindig újra veszem! :) szívem szerint azt az árnyalatot 5* pontoznám, de mivel a barnás szín ilyen rosszul teljesít, nem tudhatom a többi árnyalat milyen ezért csak 4*

Dove Original Golyós Dezodor

Dove Original Golyós Dezodor
2018. március 25.

En is azért vettem tőle búcsút mert aluminumos. Hosszú távon nem tesz jót! Ezért inkább nem használok már semmiféle dezodort. Nem ajánlom.

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2018. március 25.

Finom az illata és hatásos. Több órán át hat! Kicsit csíp mikor fújom ezért 4*

Tangle Angel Hair Angel

Tangle Angel Hair Angel
2018. március 13.

Ez egy kínai gyártmány. A kínaiban jobbat találtok ennél. Szörnyű!! Húzza a hajam, pedig nem kéne húznia. Nem áll kézre. És érezni az egészen, hogy műanyag. Egyáltalan nem jó. Senkinek nem ajánlom!!

Helia-D Age Control CC Krém

Helia-D Age Control CC Krém
2018. március 9.

Nehez vele dolgozni, nekem maszkos hatást kellt. Pattanásos bőrre nem ajánlom, mivel nagyon olajos. Az én bőröm nem rajongott érte.

Rimmel Wonder'full Wake Me Up Mascara Extreme Black

Rimmel Wonder'full Wake Me Up Mascara Extreme Black
2018. március 4.

Eddigi legjobb szempillaspirálom! :) mindig újra veszem.

Rimmel Magnif’Eyes Eye Contouring Palette

Rimmel Magnif’Eyes Eye Contouring Palette
2018. március 4.

Nagyon sok szemhélypalettám van, de azt kell,hogy mondjam ez az eddigi legjobb! Nagyon szépen pigmentált! Könnyű vele dolgozni! Sajnalom, hogy már nem elérhető.. Szerencse, hogy nekem itthon 2 árnyalatban is megvan! :)