RarityRose

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Himalaya Herbals Hidratáló Aloe Vera Arclemosó Gél

Himalaya Herbals Hidratáló Aloe Vera Arclemosó Gél
2018. március 1.

Nagyon sűrű anyagú termékről beszélünk. Folyik mindenhová, de nem is ez a gond vele. Bio kozmetikumnak van állítva, de ha megnézitek részletesen az összetevőket látjátok, hogy tele van zsíradékokkal, tartósítószerekkel (többféle), parfümmel.. Stb.. Szerintem egy bio kozmetikumnak nem ilyen összetevőket kéne használnia!
Egyebként a termékről : mint mondtam elég sűrű anyagú, engem személy szerint nem irritál.. a zsíros bőröm eléggé szárítja, ami nem rossz, de érzékeny ,vízhiányos bőrre nem ajánlanám!

Londa Professional Extra Krémhajfesték

Londa Professional Extra Krémhajfesték
2018. február 27.

Sötétbarna hajam van. Fodrászom ezzel a festekkel dolgozik, az én hajamból 2 hónap után kopik ki. Imádom. :)

Balea Handschaum Raspberry Party

Balea Handschaum Raspberry Party
2018. február 19.

Még csak ma vettem,de muszáj értékelnem! 😍
Nagyon szeretem! Az illata sokáig érződik és nagyon kellemesen érzés! Az egész egy buli!😍

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2018. február 18.

Hosszú fenékig érő sötétbarna egyenes hajam van. A végei picit szárazak voltak, de ez a csodaszer teljesen rendbe rakta. Már 2x vásároltam újra! :)

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2018. február 18.

Régebben használtam, mikor új volt még a polcokon.
Nekem nagy csalódás volt. Pattanások jöttek ki tőle az államon.. az egész termékből áramlik az alkohol szag. Ilyesmit soha többet nem kenek az arcomra, egyértelmű , hogy nem egészséges! És túl van árazva! És amit a leginkább utálok : állatokon tesztelnek és kisérleteznek..

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2018. február 18.

Nőies, csábitó illata van. Imádom! Kb 2-3 órát bírt nálam!

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2018. február 18.

Nagyon szeretem ezeket a spriálokat. Teljesen megérik az árukat :)

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2018. február 18.

A cseresznyés változata volt meg előbb! Ahhoz viszonyítva ez a fajta carmex sokkal jobb!!
Kicsit mintha dúsitana nagyon kellemesen bizserget! :)

Max Factor Glossfinity Körömlakk

Max Factor Glossfinity Körömlakk
2018. február 18.

Semmi extra. Mint egy sima körömlakk, semmivel sem több. Talán 3 napig bírja.. Teljes pénzkidobás!

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. február 18.

Egyáltalán nem jött be! Rengeteg spirálom van, tapasztalatból mondom, hogy ez a spriál semmi extra. Nekem 2 rétegben még csomós is volt az eredmény és potyogott is. A sok jó vélemény miatt vettem meg! De úgy gondolom, hogy akik erről csupa jó véleménnyel voltak azok még sosem próbáltak minőségi spriált! Ami azért nem 800Ft ba kerül. Max factor, loreal, mac, rimmel ezek a felsorolt termékek teljesen felülmúlják ezt a lovely spiralt!