RarityRose

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Hydro Primer

Alverde Hydro Primer
2018. február 12.

Lehet korai még lepontoznom, 2x használtam.
De nekem egyáltalán nem jött be. Nagyon ragacsos feszülős érzésem van tőle.. Nagy reményeket fűztem hozzá az összetevők miatt. Sajnos nem jött be :/

Alverde Szempillanövesztő Szérum (régi)

Alverde Szempillanövesztő Szérum (régi)
2018. február 12.

Párjával együtt használtam ( alverde koffein szempilla növesztő) 1 hónapig. És nagyon meg vagyok elégedve vele, látszott a változas, sokkal erősebb pilláim lettek. Árat abszolút megéri!

Alverde Rose Tinted Highlighter

Alverde Rose Tinted Highlighter
2018. február 12.

Ez volt az első highlighterem! Kicsit csalódtam benne.
Nekem sötét bőröm van ezért lehet az volt a baj.
Nagyon fénylet, és nem lehetett szépen eloszlatni, próbaltam már mindennel elsatírozni, de aztán még is maradtam az ujjaimnál még így is furán nézett ki az arcomon, latszódtak az ujjlenyomatok,nem illeszkedett szépen az arcomhoz, és rettenetesen fénylett mint egy diszkógömb. Én egy highlightertől azt várom el leginkább, hogy minimálisan lászodjon, legyen egy kis természetes fénye és szépen illeszkedjen. Ez minden téren megbukott nálam, sajnos mivel ez volt az első ezért utána már nem is nagyon kerestem highlightereket! Az illata miatt 1* mert az tényleg isteni volt, de ezen kivűl egy nagy nulla.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2018. február 12.

1 hónap eredményét osztom most meg veletek.
Eljött az ideje, hogy végre irjak róla. Azért kezdtem el használni, mert 8 hónapon át tartó 4D szempilla nehezítette a pilláim mindennapjait. És ez eléggé megviselte őket annyira,hogy jobban hullottak és össze-vissza nőttek a terheléstől. Úgy döntöttem; elég volt! Kell egy kis szünet és ápolás a pilláimnak. Ezért gondoltam ez jó valasztás lesz, kezdtedben csak ezt A terméket használtam, rá 2 hétre már a párjával együtt. (Ecsetelős fajtája) először azt hittem már nincs remény és nem fog segíteni. Kb 2,5 hét telt el és láttam változast! Hosszabbak lettek, és elkezdtek kinőni új pilláim! ugyhogy csak ájanlani tudom, egy próbat mindenképp megér. Nem drága, és ha beválik sokat lehet vele spórolni. 1 csillagot azért vonok le, mert ha szembe kerül iszonyatosan csíp és könnyezik tőle a szemem :/ de ezt eltekintve egy szuper termék olcsón!

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2018. február 11.

Nekem egy baba rózsás változat van meg és imádom! Legjobb tusfurdő amit eddig valaha használtam!
Nem szárit, könnyű, folyós, isteni illat

Dove Advanced Care Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Advanced Care Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2018. február 11.

Nem kifezetten a kedvencem. Pedig imádom a dove termékeket. De ez nem túl folyós, es az illata sem bejövős. De legalább nem szárit

Catrice Illuminating Pirosító

Catrice Illuminating Pirosító
2018. február 11.

2 éve használtam, sajnos megszunt. Szepen pigmentált!

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2018. február 11.

Egyetértek az elöző hozzászolásokkal! Tényleg olyan ize van mint a régi gyermekkori rágónak :) imadom! Mindig újra fogom venni!

Alverde Nutri-Care 5 in 1 BB Hajmaszk

Alverde Nutri-Care 5 in 1 BB Hajmaszk
2018. február 11.

Semmi különöset nem éreztem. Kicsit talán mintha puhább lett volna.. De ennyi penzért megéri! A haj belsejében biztos nem tesz kárt.

For Your Beauty Szemöldökformázó

For Your Beauty Szemöldökformázó
2018. február 11.

Nagyon precízen lehet vele formázni a szemöldököt, imádtam használni. Viszont én többször nem veszem újra, mert megerősítti a szőrszálakat. Ezen kívűl igazábol semmi hátránya nincs. Ára kedvező. 700 ft 2 db ha jól emlekszem.