RarityRose

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2018. február 4.

Az itenni vélemények miatt vettem meg, kerestem egy jó teafaolajat mert nekem ez az egyetlen csodaszer a pattanásokra. Rengeteg mindent kirpóbáltam már, de nekem pattikra csak a teafaolaj vállt be! Azert 4* mert iszonyú az illata. Minimális mértékben vonzó, de ha az egesz arcomra kenek akkor elviselhetetlen.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2018. február 4.

Jó szempillaspirál egész jó árban! Szép ive van a kefének nagy pillakat lehet vele csinálni, viszont sajnos néha összeragadnak, de ettől függetlenül aki ugyes az tud vele bánni :)

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. február 4.

Nekem ez a termék egyáltalán nem vállt be. Sokkal inkább a nivea arclemosója, az még eddig nem okozott nálam pattanásokat, de ettől a terméktől folyamatosan kipattogtam.. azert 2 * mert a sminket szépen leviszi.

Sudocrem Védőkrém

Sudocrem Védőkrém
2018. február 4.

Az itenni vélemények miatt gondoltam úgy, hogy megveszem. A legkisebb kiszerelés (60gram) 1300,- forint volt. Én eredetileg pattanások és pattanásról maradt hegekre akartam használni. Kb 2 nap kellett mire egy kicsit lehámlasztotta, azert ennel nagyobb reményeket fűztem hozzá..De további pattanásokat nem okozott és irritációt sem, szóval végülis elhasználgatom majd, de újra nem biztos, hogy veszem.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2018. február 4.

Nagyon régen használtam ezt a terméket,de azt meg kell mondjam árban teljesen megéri. Nagyon pigmentalt, szep erős tekintetet lehet vele kreálni! Azt sajnálom csak és epp ezert cseréltem le, mert nem volt benne zselé. Én általában azzal kezdem a szemoldok sminkem.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2018. február 4.

Régebben volt ilyen spirálom, nem mondom hogy rossz, de engem nagyon nem nyűgözött le. Az ára sok érte, más spirál is tudja ugyan ezt. Rengeteg spriálom van ( rimmel, essence, loreal, max factor) még sem volr olyan nagy szám számomra.. hosszabitani nem hosszabitott, dusitani nem dusít, annyi hogy szépen szét valasztja a pillakat ez által nem ragadnak össze. Amúgy semmi extra..

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2018. február 4.

Elképeztő! Ez a kis csodaszer mindenre jó! Én szempilláimra használom mindennap, mivel a műszempilla teljesen tonkretette a pillaimat. De ez a csodaszer megnovesztette 2 hét alatt! És a körmeimre is jó hatással van, sokkal erősebbek, nem törnek le, ja es ez mellett még nagyon jó arban is van! Ugyhogy csillagos 5 :)

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2018. február 1.

Nos, én a stiftes változatát akartam megvenni, aput küldtem megvenni mondván hozzon carmex ajakápolot, nos ezt hozta ezt látta meg elsőnek :)
Kicsit megijedtem, mikor megláttam, hogy ez a termék csak 4* a többi meg több száz ember szerint 5* gondoltam nembaj, biztos van ez is olyan jó, hisz csak az illata lehet más. Sajnos rettentően hajlamos vagyok a herpeszre, pedig márkas fogkremet, szájvizet használok, ezert is valasztottam a carmexet, na meg hát a közel 1000 jó vélemény miatt. És nem bántam meg, az illata nekem nagyon bejön, amint felkenem a számra azonnal érzem hogy hidratálja, kicsit bizsergető és hűsítő érzés, de az ajkaimat eddig még egy ajakápoló sem hidratálra ennyire jól!!! Nagyon megszerettem így első használatra, bátran ajánlom, es en a többi verziójat is kifogom próbálni :)

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma
2018. január 31.

Kézkrémet kerestem, mert nagyon kiszárította a kezeimet a teafaolaj. Gondoltam az Alverde jó lesz, mivel bio és szeretem a bio dolgokat. Nem bántam meg, hogy megvettem, hamar megszárad a kezeimen jól hidratálja azokat, az illatahoz is kezdek hozza szokni olyan tipikus 'alverde illat' mivel szinte mindegyik krémjének hasonló az illata. Egy szóval nagyon jól hidratál, csúszos, olajos, hamar megszárad, az illatta is finom, és árban is nagyon jó plusz mennyiségre is. Kell ennél több? :)

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém
2018. január 30.

Akciósan vettem 500,- ért! :) és mit ne mondjak, nagyon megérte!! Az illata isteni, egyáltalán nem mű, minden fürdés után mikor felkenem kívánom a csokit miatta! xD jó sokáig elég, remekül hidratál, nagy kiszerelés, teljesen megéri az árat!! :)