RarityRose

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal
2018. január 30.

Én 250,- ért vettem pár napja.. Eddig a labellonak a tégelyes változatát haszntam, és szerintem az sokkal jobb volt! Ez nagyon kemény, tömör állagú,nyomni kell az ajkaimhoz! Az illata sem valami meggyőző.

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2018. január 24.

Nagyon sűrű, ezert nehéz elkenni a bőrömön. Sok kell belőle.. és az illata nagyon mű :S

H&M Makeup Sponge

H&M Makeup Sponge

Legjobb!!

H&M Sminkszivacs

H&M Sminkszivacs
2018. január 24.

Nekem az összes sminkszivacs közül ez vállt be a legjobban. Könnyű vele dolgozni, nem 'nyeli' el az alapozót, egységesen eloszlatja! És a tisztítása is nagyon könnyü, eddig minden alapozómat ecsettel vittem fel, de ennek köszönhetően ennek vége :) szuper kis termék!

Alterra Hajolaj

Alterra Hajolaj
2018. január 20.

elég sűrű anyag, nem kell belőle túl sokat használni. Nagyon gyorsan fogy, megfog mindent ezert vigyazni kell vele. Az illata nem rossz..

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon
2018. január 20.

Nagyon sok sampont próbáltam már, hosszú ideig hű voltam a dove samponjanak, de mikor ezt megkaptam csomagban, gondoltam kiprobóbálom, de ugy se lesz eselye az 1600 ft dove ellen. Hat tevedtem!!! Ez a sampon ( es balzsama) nagyon nagyon jó! Fényes, selymes a hajam tőle, nem látszik sérültnek, kicsit mintha kevesebb hajam lenne, ugy tunik mivel nagyon lelapitja és simitja, de ez nem zavar, mert ez egy csodaszer!! Az illata isteni. Kell ennel tobb?? :)

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2018. január 17.

Sziasztok! :)
1 hónapja rendeltem 3 havi magic hair kapszulát, hajszárítót, csodakefét és hajgumikat. Épp ma fejeztem be az 1 havi magic hair kapszula szedését ezert gondoltam írok róla véleményt!:) Nos, kezdjük azzal, hogy nekem alapjáraton hosszú és erős hajam van viszont nagyon lassan nő és még hosszabat akartam a mostaninál is. 1 hónap magic hair szedése : nagyon keveset nőtt eddig a hajam, max 3 cm-t. Igazából amit észre vettem, hogy sokkal fényesebb, puhább tapintású, kiváncsi leszek mi lesz a 3. Hónapnál! A hajszárítóról annyit, hogy nekem nem igazán jött be. Nem rossz, viszont nekem inkább kocolja a hajam mint sem szárítaná.. a kinézete nagyon elegáns, egy szalonban simán eltudnám képzelni. A fésű az pedig kész botrány számomra. Az egész műanyag, felér egy kinaissal. Nekem nem áll kézre. Sokkal jobban bejött számomra a vaddisznósörtéjű hajkefe, olcsobb is, es sokkal jobb, na az tényleg nem töri a hajszálakat. A hajgumiról pedig annyit, hogy itthonra kényelmes, nem töri a hajat! :)
Összegzem : a magic hair egy jó hajvitamin, viszont máshol is lehet kapni ehhez hasonlót, sokkal jobb áron. Akciósan éri csak meg! :)

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2018. január 15.

Csodaszer! Nem viszem túlzásba a használatát, mivel pattanásodásra hajlamos vagyok, de még igy parszori használatoknál is baba pofit kreál. :) szárazbőrüeknek szívből ajánlom!!:) zsiros borueknek is, csak mértékkel.

Alverde Clear Anti-Pickel Sos-Serum

Alverde Clear Anti-Pickel Sos-Serum
2018. január 15.

Az illata isteni, talan eg picit segített, de nem tulzottan. Ugyan ugy maradtak pattanásaim

Alverde Clear Iszapos Hidratáló Fluid

Alverde Clear Iszapos Hidratáló Fluid
2018. január 15.

Semmit nem használt, pedig bíztam benne.
Az illata egesz jó.