ratata

Regisztráció dátuma: 2017. április 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. április 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Hajpakolás

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Hajpakolás
2018. március 14.

Nekem iszonyúan jól bevált. Mikor megjelent, leolcsózva vettem meg ugyanebből a sampont, a kondícionálót és a szérumot is, de mivel az előző samponomból még maradt, csak a maszkot és a szérumot használtam eddig. Korábban is voltak elég jó maszkjaim, de ez az első, amitől igazán elégedett vagyok. Már az első alkalom után úgy néztem ki, mintha szépen levágták volna a töredezett végeket a hajamból. Akár csak előre dobva, akár körkefével szárítom a hajam, szép egyenes, de nem vékony, szálló vagy száraz lesz a hajam. Attól még, hogy egyenes, nem lapul le. Nem veszi át nagyon a formákat, tehát pl. ha kontyba fogom egész napra vagy befonom éjszakára, egész picit hullámos lesz, de nem marad benne hosszú távra törés. Ez azért is nagyon jó, mert én nagyon hajformázás ellenes vagyok, nincs szívem sem vasalni, se sütni, se semmi, így az egyetlen dolog, ami marad a hajfonás, de ettől sokszor túl bongyori lesz a hajam és rendezetlennek tűnik. Egészen pici is elég belőle és a következő hajmosásig megtartja a hatását (én 5-6 naponta mosom). Könnyen lehet, hogy újra venném, akár teljes áron is.

Image Skincare Ormedic Balancing Facial Cleanser

Image Skincare Ormedic Balancing Facial Cleanser
2017. november 5.

A legjobb lemosó, amivel eddig találkoztam. Sosem éreztem ilyen tisztának a bőrömet, a pórusokat is rendesen kitisztítja, nem irritál, sőt. Tisztítás után mindig selymesnek érzem a bőrömet, nagyon szeretem használni.

Image Skincare Clear Cell Restoring Serum

Image Skincare Clear Cell Restoring Serum
2017. július 2.

Pontosan azt teszi, ami a fenti leírásban van. Nagyon könnyű, nekem kevésbé fénylik a bőröm, ha használom, mégsem szárít és életteli marad az arcom. Télen egymagában nem elég, de tavasszal-nyáron kellően hidratáló. Sok más hidratálót is használok, de ha nagyon meleg van, vagy bármi kis pirosságot észlelek az arcomon, esetleg valami nőni kezd, ezt választom, és fél nap múlva szinte nyoma se marad!

Image Skincare Iluma Intense Lightening Serum

Image Skincare Iluma Intense Lightening Serum
2017. június 18.

Nagyjából másfél hete vettem, nem is használtam minden nap, de a pigmentfoltjaim közül már csak egy-kettő látszik, de az is csak nagítós tükörben, mikor sminkelek stb. Elképesztő számomra az eredmény. A pigmentfoltjaim (stresszes időszak problémáiból maradtak hátra) már halványodó félben voltak, de ha nem sminkeltem ki magam, akkor azért még jól láthatóak voltak, bár nem feltűnőek. Legjobban a pirosas színűeken hatott, azok pikk-pakk eltűntek, a barnásabbak még nagyon enyhén, de látszanak. A bőrszínt is csodásan egységesíti, a pirosságot is teljesen eltűnteti, nagyon elégedett vagyok vele.
Mivel zsírosodásra hajlamos a bőröm, és ez elég ragacsos krém, én csak estére szoktam használni. Plusz pont, hogy icipici mennyiség is elég belőle.

Chopard Wish

Chopard Wish
2017. április 24.

Közel tíz éve csak ezt használom, semmi nem tetszett meg még csak annyira sem, hogy egyetlen egyszer magamra fújjam. Ha ez nincs, akkor inkább semmit nem kérek. Nap mint nap jegyzik meg ismerőseim, milyne jó illatom van, sokan kérték már el a nevét, legyen fiú vagy lány, szinte mindenki megosztja elsőre, mennyire tetszik neki. Elég belőle kevés is, két fújás reggel késő estig simán kitart, egy üveg nekem bőven elég másfél-2 évre, pedig minden nap használom.
Egyetlen bánatom, hogy ilyen hosszú használat után én már nem igazán érzem az illatát, de hát ez biológia, nem a gyártó hibája.

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2017. április 24.

Nekem iszonyú jól kiegyensúlyozta a bőrömet. Nem tudom, hogy maga az alapozó is közrejátszott-e benne, de az aknés problémám már elmúlt, ám mint korábban is, még mindig zsíros a bőröm. Ez az alapozó viszont szuperül kiegyensúlyozza, nyugodtan kenhetek alá hidratálót (sőt, kell is!), mégis szinte minden nap, egész nap véd a zsírosodástól. Nem fullasztja az arcomat. Nem értek egyébként a sminkekhez, ezt is kifejezetten az egyszeri aknés problémám miatt vettem, de szerintem ez max egy közepes fedésnek felel meg, több rétegben viszont narancssárgásan hat. Nekem tökéletes így, de ha valakinek több fedés kell, nem ez lesz a kedvence.

Clinique Even Better Skin Tone Correcting Lotion Broad Spectrum SPF20

Clinique Even Better Skin Tone Correcting Lotion Broad Spectrum SPF20
2017. április 24.

Régebben szerintem tévedésből adta ezt az eladó hölgy, mivel nem voltak pigmentfoltjaim, de nem bántam, nagyon jól bevált. Ennek már másfél éve, azóta viszont volt egy pár hónapos időszak, mikor egymás után jöttek ki az aknés pattanásaim. Ugyan ez a probléma megszűnt, sok pigmentfolt maradt utánuk. Korábban is szerettem ezt a krémet, mindig az volt a benyomásom, hogy az apróbb pattanások, gyulladások, pirosság gyorsabban és nyomtalanul múlik el tőle, viszont most már azzal is van tapasztalatom, milyen jó hatással van a pigmentfoltokra. Gyakorlatilag napról-napra, hétről-hétre látható az eredmény. Egyetlen negatívuma, hogy sokszor zsírosodik tőle a bőröm, főleg nyáron, bár sokkal kevésbé, mint más termékektől.

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2017. április 24.

Csak úgy SOS vettem egyszer, mikor elfogyott a korábbi bőrradírom, hipermarketben vettem, nem fűztem hozzá sok reményt. Soha nem volt sok problémám a bőrömmel, de az elmúlt fél évben egymás után jöttek ki az aknés pattanások, amint eltűnt egy, jött a következő. Szinte mind után maradt pirosas-barnás folt a bőrömön, ami iszonyatosan zavart. Mióta ezt használom, látványosan javult az állapot, pár hete már újra kényelmesen érzem magam smink nélkül, ha elmegyek otthonról, ami nekem nagy szívügyem. Ugyan nem írja, hogy ezt a krémet pigmentfoltok halványítására ajánlanák, mégis, biztos vagyok benne, hogy ennek köszönhető a dramatikus változás, más krémet nem kezdtem abban az időben használni, mikor gyakorlatilag egyik napról a másikra árnyalatokat halványodtak a foltjaim. Együtt a Clinique Even Better Lotion-jével fantasztikusak az eredmények, nyárra talán minden heg el is tűnik:)